Justinas Timberlake‘as muzikiniame klipe tapo roboto išradėju

Tiketa 2018-01-12

Justinas Timberlake‘as muzikiniame klipe tapo roboto išradėju

„Can‘t stop the feeling“ dar visai neseniai karaliavo radijo topų viršūnėse ir štai talentingasis darboholikas Justinas Timberlake‘as jau pristato savo penktojo studijinio albumo „Man in the Woods“ muzikinius kūrinius.

Penktadienį savo gerbėjų teismui pop žvaigždė pateikė kūrinio „Filthy“ futuristinį video klipą, kuriame jis įsikūnija į roboto išradėją, savo įvaizdžiu primenantį Steve Job‘są. Muzikiniame klipe Justiną pasitinka sveikinimo ir palaikymo šūksniais įsiaudrinusi publika ir ne veltui. Išradėju tapęs Justino kūrinys – robotas išjudina visą salę, mat robotas tiksliai ir plastiškai atkartoja kiekvieną Justino šokio judesį ir kartu su šokėjų komanda sukuria neįtikėtiną šou!

Muzikinio kūrinio idėja buvo sukurta bendradarbiaujant kartu su Timbaland, Danja, James Fauntleroy ir Larrance Dopson prodiuseriais.

Kaip rašoma užsienio spaudoje, prie naujo atlikėjo albumo išleidimo prisideda tokios pasaulinės muzikos žvaigždės kaip Neptunes, Alicia Keys, Pharrell bei Chris Stapleton. Numatoma albumo išleidimo data – vasario 2 d., tad laukti liko visai nedaug, o iškart po to atlikėjas surengs įspūdingą pasirodymą „Super Bowl halftime showrenginyje.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje