Dažniausiai užduodami klausimai

„Tiketa klubas“ – tai lojalių bilietų pirkėjų klubas, nuolatos besinaudojančių jiem teikiamomis privilegijomis: 
•    išankstinė bilietų prekyba – galimybė pirmiesiems įsigyti bilietus į A lygio renginius; 
•    išskirtinai didelės nuolaidos bilietams į renginius;
•    atskira kasa „Siemens“ arenoje, kurioje klubo nariai aptarnaujami be eilės;
•    atskiras įėjimas į „Siemens“ areną, kad nereikėtų stovėti eilėje prieš renginį (tereikia prie įėjimo parodyti su klubo naryste pirktą bilietą);
•    galimybė įsigyti bilietus po 1 € į kai kuriuos renginius  per „Tiketos“  mobiliąją programėlę (APP);
•    žaidimai, kurių metu galima laimėti papildomus prizus;
•    kiti partnerių pasiūlymai.

„Tiketa klubo“ narystė yra mokama:
•    9,00 € -   1 mėnuo 
•    13,00 €  - 3 mėnesiai
•    15,00 € -  12 mėnesių

• „Tiketa“ tinklalapyje www.tiketa.lt

• Socialiniame tinkle „Facebook“:http://www.facebook.com/Tiketahttp://www.facebook.com/ManoPramogos

• Socialiniame tinkle „Instagram“: https://www.instagram.com/mano_pramogos/ 

Skambučių centras – tai „Tiketos“ operatorių tarnyba, su kuria galima susisiekti paskambinus trumpuoju numeriu 118 (skambučio kaina - 0,43 €/min). Telefonu Jums bus suteikta visa reikiama informacija apie vykstančius ar greitai prekyboje atsirasiančius renginius, į kuriuos bilietus platina „Tiketa“. Taip pat, paskambinę šiuo numeriu, Jūs galite rezervuoti bilietus ir juos per 24 val. išsipirkti bet kurioje „Tiketos“ kasoje (skambučio kaina – 0,43 €/min).

Nauji vartotojai sistemoje registruojami užpildžius vartotojo registracijos formą.
Naujiems registruotiems vartotojams išsiunčiamas el. laiškas su aktyvavimo nuoroda, kurią vartotojai turi paspausti ir patvirtinti registraciją.
Esami vartotojai gali redaguoti savo duomenis skiltyje „Mano duomenys“. Čia galima pakeisti ir aktyvuoti naują el. pašto adresą, pasikeisti slaptažodį, pridėti įmonės rekvizitus.

Bilietas - Jūsų sutartis su renginio organizatoriumi ir „Tiketa“, suteikiantis Jums (bilieto turėtojui) teisę dalyvauti renginyje. Visada susipažinkite su taisyklėmis, esančiomis ant bilieto. Bilietą išsaugokite iki renginio pabaigos.

Elektroninis bilietas (e. bilietas) – tai bilietas, kurį galima įsigyti internetu, apsilankius „Tiketos“ interneto svetainėje www.tiketa.lt. 


„Tiketos“ įdiegta e. bilieto sistema renginių lankytojams suteikia galimybę įsigyti bilietą interneto tinklalapyje www.tiketa.lt, už jį atsiskaityti elektronine banko sistema, kreditine kortele, ar dovanų čekiu. Pradėję pirkimo procesą, už e. bilietus turite sumokėti per 60 minučių! Mokėjimo neužbaigus, e. bilietai nesusigeneruoja, pasirinktos vietos grįžta atgal į prekybą. Siekiant užtikrinti e. bilietų saugumą, laiku patvirtinti atliktus mokėjimus ir išvengti kitų nesklandumų, e. bilietus internetu galite įsigyti ne vėliau kaip likus 1 h 15 min. min. iki renginio pradžios. 


E. bilietą, už kurį buvo sumokėta, rasite skiltyje „Mano bilietai“, prisijungus savo duomenimis prie www.tiketa.lt sistemos. E. bilietas gali būti atspausdinamas ant popieriaus ar išsaugomas mobiliajame įrenginyje, svarbu e. bilietą turėti su savimi, kad galėtumėte patekti į renginį.

Bilietų rezervavimas įmanomas šiais būdais: trumpuoju numeriu 118 (skambučio kaina - 0,43 €/min), mobiliojoje programėlėje (APP) arba susisiekiant su „Tiketa“ administracija.

 

A.    Bilietų rezervavimas telefono numeriu 118:

 

Norint rezervuoti bilietus telefonu, reikia skambinti trumpuoju numeriu 118 (skambučio kaina - 0,43 €/min). Operatoriai ne tik suteiks visą informaciją apie renginius, bet ir rezervuos pageidaujamus bilietus pasirinktoje kainų kategorijoje. Renginio dieną bilietus rezervuoti trumpuoju numeriu galimybės nėra. Rezervacija yra nemokama.
Trumpuoju numeriu rezervuotus bilietus turite išsipirkti per 24 val. bet kurioje „Tiketos“ kasoje: http://www.tiketa.lt/LT/BoxOffices

 

B.    Bilietų rezervavimas „Tiketos“ mobiliojoje programėlėje:

 

Rezervuojant bilietus mobiliojoje programėlėje, pirkėjas turi galimybę pasirinkti pageidaujamą bilietų kiekį už norimą kainą ir per 2 val. sumokėti už bilietus „Tiketos“ mobiliojoje programėlėje.  Rezervacijos kaina - 1,45 €. Atlikus mokėjimą, bilietai susigeneruoja mobiliojoje programėlėje.

 

C.    Bilietų rezervavimas „Tiketos“ administracijos pagalba:

 

Jeigu pageidaujate, kad Jums būtų rezervuoti bilietai, parinktos geriausio matomumo vietos, suformuota išankstinio mokėjimo sąskaita/PVM sąskaita – faktūra, kreipkitės į klientų aptarnavimo skyriaus vadovę Akvilę Jotautaitę el. paštu rezervacijos@tiketa.lt arba mob. telefonu +370 6 180 74 05 (darbo dienomis I - IV nuo 8.00 iki 17.00 val., V nuo 8.00 iki 16.00 val.). Rezervacijos galiojimo laikotarpis sutartinis, rezervacijos kaina - iki 1,45 €.

1.    Trumpuoju numeriu 118 už rezervuotus bilietus galite sumokėti per 24 val. bet kurioje „Tiketos“ kasoje, kasininkei pateikus telefono numerį, kuriuo buvo rezervuoti bilietai.  Kasoje už bilietus galima sumokėti tik grynaisiais, išskyrus „Siemens“ arenos ir Lietuvos Nacionalinio dramos kasas bei „Maximos“ ir „Vagos“ tinklų „Tiketos“ prekybos taškus, kur galima atsiskaityti ir banko kortele. 


2.    Už „Tiketos“ mobiliąja programėle rezervuotus bilietus galite sumokėti pasinaudoję elektronine bankininkyste. 


3.    Už klientų aptarnavimo skyriaus vadovės Akvilės Jotautaitės rezervuotus bilietus  galima sumokėti bankiniu pavedimu pagal išankstinę sąskaitą arba grynaisiais kasoje, pagal pateiktą e. rezervacijos lapą.

Rezervacija, atlikta trumpuoju numeriu 118, galioja 24 val., o atlikta „Tiketos“ mobiliąja programėle - 2 val., „Tiketos“ administracijos rezervuotų bilietų rezervacijos galiojimo laikotarpis yra sutartinis.


Rezervacijos atšaukti nebegalima, ji anuliuojama pasibaigus rezervacijos laikui. Į tą patį renginį bilietų rezervaciją galima atlikti antrą kartą.

Taip, gali. Norintis atsiimti rezervuotą bilietą asmuo turi „Tiketos“ kasos darbuotojui pasakyti telefono numerį, kuriuo buvo atlikta rezervacija, arba pateikti e. rezervacijos lapą.

Perkant bilietus internetu, sistema automatiškai parenka geriausias laisvas vietas pasirinktame sektoriuje, vienoje kainų kategorijoje. Jei norite pasirinkti konkrečias vietas, tai galite padaryti „Tiketos“ kasose: „Siemens“ (Vilnius), „Cido“ (Panevėžys) arenose, Klaipėdos dramos teatro kasoje (Klaipėda) bei Lietuvos Nacionalinio Dramos Teatro kasoje (Vilnius).


Taip pat vietas Jums gali parinkti klientų aptarnavimo skyriaus vadovė Akvilė Jotautaitė- kreipkitės tel. +370 6 180 74 05 ar el. paštu rezervacijos@tiketa.lt. 

Taip, pirkti bilietus internetu yra visiškai saugu. Tinklapis www.tiketa.lt turi saugumo SSL sertifikatą (angl. SSL certificate). SSL sertifikatas – tai elektroninis dokumentas, leidžiantis nustatyti svetainės tapatumą ir įgyti lankytojų pasitikėjimą. Naudojant jį, tarp lankytojo naršyklės ir serverio siunčiama informacija yra šifruojama. Visi mokėjimai yra vykdomi per vartotojo pasirinkto banko elektroninės bankininkystės sistemą.

Prisijunkite prie „Tiketos“ sistemos adresu www.tiketa.lt (įveskite el. pašto adresą arba telefono numerį bei slaptažodį, kuriuos nurodėte registracijos metu).

 

 

„Tiketos“ sistema dešiniajame viršutiniame kampe nurodo prisijungusiojo vartotojo vardą ir pavardę (kuriuos nurodėte registracijos metu), paspauskite ir pasirinkite meniu kategoriją „Bilietai/pirkimo istorija“.

 

 

Sistema nukelia  į „Pirkimo istoriją“. „Užsakymo informacijoje“ galite pasirinkti, ar pageidaujate atsispausdinti visus e. bilietus paspaudę mygtuką „Spausdinti visus“, ar kiekvieną e. bilietą atskirai, paspaudę spausdintuvo logotipą .

 

 

 


Jeigu turite klausimų, kreipkitės el. paštu info@tiketa.lt arba telefonu +370 5 219 56 34 (darbo dienomis I - IV nuo 8.00 iki 17.00 val., V nuo 8.00 iki 16.00 val.), arba trumpuoju numeriu 118 (skambučio kaina - 0,43 €/min).

Taip, e. bilietai „Tiketos“ sistemoje yra saugūs. Jų saugumą užtikrina unikalūs brūkšniniai kodai, kurie padeda šiuos bilietus identifikuoti ir panaudoti vieną kartą. Norint užtikrinti e. bilietų saugumą, juos kopijuoti draudžiama.

Paslaugos mokestį sudaro:

•    sąnaudos bilietų sistemos priežiūrai – nuolat prižiūrime, atnaujiname bilietų pardavimo sistemą ir užtikriname, kad bilietus į renginius galėtumėte įsigyti būdami bet kurioje vietoje.

Rezervacija užtikrina tai, kad Jūsų rezervuoti bilietai rezervacijos galiojimo laikotarpiu nebus parduoti niekam kitam.

„Tiketos“ paslaugos mokestis – iki 1,74 € kiekvienam bilietui imtinai.


Bilietų rezervavimo mokestis – iki 1,45 € kiekvienam bilietui imtinai.


Renginiams, vykstantiems „Siemens“ arenoje, gali būti taikomi papildomi mokesčiai:


•    Arenos mokestis – nuo 1,16 € kiekvienam bilietui imtinai.
•    BMW klubo mokestis – iki 5,79 € kiekvienam bilietui imtinai, įsigyjant juos „Siemens“ arenos BMW klube (101–104 sektoriuose, 6–19 eilėse) tuo atveju, jei pirkėjas nėra BMW klubo narys, t. y.:
A.    2,90 € BMW klubo mokestis taikomas bilietams, kai BMW klube bilietas kainuoja iki 23,17 € imtinai;
B.    5,79 € BMW klubo mokestis taikomas bilietams, kai BMW klube bilietas kainuoja daugiau nei 23,17 €.

 

Renginiams, vykstantiems „Cido“ arenoje, gali būti taikomi papildomi mokesčiai:

 

•    Arenos mokestis – nuo 0,87 € kiekvienam bilietui imtinai.
•    „Cido“ arenos klubo mokestis – 2,90 € kiekvienam bilietui imtinai, įsigyjant juos „Cido“ arenos klube (301 – 312 sektoriuose) tuo atveju, jei pirkėjas nėra „Cido“ arenos klubo narys.

 

    Renginiams, vykstantiems „Žalgirio“ arenoje, gali būti taikomi papildomi mokesčiai:


•    Arenos mokestis – nuo 1 € kiekvienam bilietui imtinai.
•    „Audi“ klubo mokestis – 10 proc. nuo bilieto kainos kiekvienam bilietui imtinai, įsigyjant juos „Audi“ arenos klube (120 – 123 sektoriuose) tuo atveju, jei pirkėjas nėra klubo narys.

Internetu tinklapyje www.tiketa.lt atsiskaityti už e. bilietus galite pasinaudoję devynių pagrindinių Lietuvoje veikiančių bankų internetinės bankininkystės sistemomis. Taip pat už e. bilietus sumokėti galima VISA ir MASTERCARD sistemų kortelėmis, kuriomis bankai suteikia galimybę mokėti internetu, bei „Tiketos“ dovanų čekiu.

Jeigu esate Tele-2 abonentas, už pirkinius, kurių krepšelio suma neviršija 30 eurų, taip pat galite atsiskaityti, naudojantis Tele-2 mokėjimo sistema. Pirkinio suma šiuo atveju bus įtraukta į Jūsų mobiliojo ryšio sąskaitą. Paslauga neteikiama išankstinio mokėjimo kortelių turėtojams, ne Lietuvoje išduotiems abonementams bei abonementams, išduotiems juridiniams asmenims.
Bilietus rezervuojant per klientų aptarnavimo skyriaus vadovę Akvilę Jotautaitę, už bilietus galima sumokėti bankiniu pavedimu pagal išankstinę sąskaitą ar grynaisiais kasoje, pateikus e. rezervacijos lapą.
Perkant bilietus „Tiketos“ mobiliąja programėle (APP), atsiskaityti galima pasinaudojus devynių pagrindinių Lietuvoje veikiančių bankų internetinės bankininkystės sistemomis.

Norėdami įsigyti bilietus įmonės vardu, turite būti registruotas „Tiketos“ vartotojas. Prisijunkite savo duomenimis prie elektroninės sistemos, adresu www.tiketa.lt, pasirinkite meniu kategoriją „Mano duomenys“ , paspauskite subkategoriją  „Įmonės duomenys“, suveskite įmonės rekvizitus. Pirkimo procese pasirinkus konkrečius bilietus, dar prieš spaudžiant mygtuką „Mokėti“, būtina nurodyti, kad bus reikalinga sąskaita faktūra ir priskirti įmonės rekvizitus.

•    Bilietus grąžinti galima tik tuo atveju, jei renginys buvo atšauktas ar pasikeitė pasirodymo data ar vieta.
•    E. bilietai grąžinami prisijungus savo duomenimis interneto tinklalapyje www.tiketa.lt.
•    Kasoje įsigytus bilietus galima grąžinti tik toje kasoje, kurioje jie buvo pirkti. Norint atsiimti sumokėtus pinigus, kasoje būtina pateikti įsigytus bilietus ir pirkimo kvitą.
•    Pinigai už bilietus išskirtiniais atvejais gali būti grąžinami, jei bilietų platintojui renginio organizatorius suteikia tokį įgaliojimą (iškilus nesklandumams/atsiradus pretenzijoms kreipkitės į renginio organizatorių).
•    Kilus klausimams dėl bilietų grąžinimo, susisiekite su „Tiketos“ klientų aptarnavimo centru, telefonu +370 6 180 74 05 (darbo dienomis I - IV nuo 8.00 iki 17.00 val., V nuo 8.00 iki 16.00 val.).

Prisijunkite prie „Tiketa“ e. sistemos adresu www.tiketa.lt (įveskite el. pašto adresą arba telefono numerį bei slaptažodį, kuriuos suvedėte registracijos metu).

 

 

Tiketa sitema parodo prisijungusiojo vartotojo vardą ir pavardę (kuriuos nurodėte registracijos metu), paspauskite ir pasirinkite meniu kategoriją „Bilietai/pirkimo istorija“.

 

 

Pasirinkite atšauktą/nukeltą renginį ir paspauskite mygtuką „Informacija“.

 

 

Tiketa sistema Jus perkelia į bilietų detalizaciją, grąžinimą atliksite paspaudę mygtuką „Grąžinti visus“.

 

 

Suveskite vartotojo duomenis, kam bus grąžinami pinigai, patvirtinkite grąžinimą mygtuku „Grąžinti pinigus“. Pinigai bus pervesti per vieną darbo dieną į nurodytą atsiskaitomąją sąskaitą.

 

Jeigu turite klausimų, kreipkitės el. paštu info@tiketa.lt arba telefonu +370 5 219 56 34 (darbo dienomis I - IV nuo 8.00 iki 17.00 val., V nuo 8.00 iki 16.00 val.), arba trumpuoju numeriu 118 (skambučio kaina - 0,43 €/min).

Taip, gali. Bilietas identifikuojamas pagal unikalų brūkšninį kodą, o ne pagal pirkėjo duomenis. Bilietas nėra vardinis.

Tokiu atveju kreipkitės į klientų aptarnavimo centrą telefonu +370 6 180 74 05 (darbo dienomis I - IV nuo 8.00 iki 17.00 val., V nuo 8.00 iki 16.00 val.) arba el. paštu info@tiketa.lt.

„Tiketa“ neteikia bilietų tikrinimo paslaugos: įsigyjant bilietus „iš kitų rankų“, visą atsakomybę prisiima pirkėjas. „Tiketa“ nerekomenduoja pirkti bilietus iš perpardavinėtojų.

Prisijunkite prie „Tiketa“ e. sistemos adresu www.tiketa.lt, spauskite „Prisijungti“ , vartotojo prisijungimo lentelėje spūstelkite nuorodą „Pamiršaislaptažodį?“.

 

 

Lentelėje nurodykite duomenis, t. y. saugumo frazę, slaptažodžio keitimą el. paštu arba atsisiuntimą mobiliuoju telefonu (kur pageidaujate gauti slaptažodžio priminimą), patvirtinkite operaciją mygtuku „Priminti“.

 

 

Nurodytu el. pašto adresu arba mobiliuoju telefonu gausite pranešimą su slaptažodžio priminimu.

„Tiketos“ kasų adresus bei darbo laikus galite rasti čia: Kasos.

Skambinkite bet kuriuo paros metu trumpuoju numeriu 118 (skambučio kaina - 0,43 €/min), telefonu +370 6 180 74 05 (darbo dienomis I - IV nuo 8.00 iki 17.00 val., V nuo 8.00 iki 16.00 val.), taip pat galite rašyti el. paštu info@tiketa.lt.

1. Įsigytus bilietus rasite prisijungę prie savo paskyros. Naršyklės lange surinkite tiketa.lt bei tinklapio viršuje, kairiame kampe spauskite „Prisijungti“.

 

2. Suvedę savo prisijungimo duomenis, spauskite ant savo vartotojo vardo viršutiniame kairiajame kampe.

 

3. Dešinėje esančiame meniu pasirinkite BILIETAI/ PIRKIMO ISTORIJA.

 

4. Jei pirkimo istorijoje bilietų neradote - rašykite mums el. p. adresu bilietai@tiketa.lt, prie laiško prisekite mokėjimo kopiją bei parašykite elektroninio pašto adresą, kuriuo jungėtės pirkdami bilietus.

1. Pasitikrinkite, ar tikrai jungiatės tuo elektroninio pašto adresu, kuriuo registravotės tiketa.lt;

 

2. Jei nepavyksta prisijungti - rašykite mums elektroninio pašto adresu vartotojai@tiketa.lt nurodydami savo prisijungimo duomenis.

1. Primename, kad perkant bilietus asmeninio vadybininko pagalba, kiekvienam bilietui taikomas papildomas rezervacijos mokestis.

 

2. Bilietų užsakymus telefonu +370 6 180 74 05 priimame darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. Ne darbo valandomis susisiekite elektroniniu pašto adresu rezervacijos@tiketa.lt pateikdami renginio pavadinimą, jo datą, laiką, bilietų kiekį bei savo kontaktinius duomenis. Su Jumis susisieksime per 1 darbo dieną.

1. Visą informaciją apie atšauktus ar nukeltus renginius galite rasti svetainėje tiketa.lt;

 

2. Taip pat, informaciją apie atšauktus ar nukeltus renginius galite gauti visose „Tiketa“ kasose arba paskambinę telefonu 118 (skambučio kaina – 0,43€/min)

 

3. Jei pirkote elektroninius bilietus ir renginys buvo atšauktas ar perkeltas, prisijunkite prie savo paskyros svetainėje tiketa.lt ir bilietų istorijoje galėsite atlikti bilietų gražinimą.

 

4. Jei bilietus įsigijote Tiketa kasoje, grąžinti juos galite tik toje kasoje, kurioje pirkote. Kasoje turite pateikti grąžinamus bilietus.

 

5. Jei turite daugiau klausimų dėl bilietų gražinimo, rašykite mums el. p. adresu info@tiketa.lt.

Visą aktualią informaciją apie renginį galite rasti svetainėje tiketa.lt arba paskambinę telefonu 118 (skambučio kaina – 0,43€/min).

 

Norime priminti, kad išmaniajame telefone galite atsisiųsti TIKETA mobilią programėlę, kurioje lengvai rasite visą informaciją apie renginius, akcijas bei kitą aktualią informaciją.

Tiketa dovanų čekius galite iškeisti į bilietus internetinėje svetainėje www.tiketa.lt, pasirinkę apmokėjimo būdą „Dovanų čekis“. Taip pat, tai galite atlikti ir „Tiketa“ kasose. Jas rasite:

  • Lietuvos nacionaliniame dramos teatre Vilniuje, adresu Gedimino pr. 4
  • „Siemens“ arenoje Vilniuje, adresu Ozo g. 14
  • „Cido“ arenoje Panevėžyje, adresu Parko g. 12
  • Klaipėdos dramos teatre Klaipėdoje, adresu Teatro g. 2

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje