VIP ložių bilietų pirkimo instrukcija

1. Kaip prisijungti?

Puslapio viršuje, kairiajame kampe, paspauskite „Prisijunk“Įveskite savo prisijungimo duomenis – elektroninį paštą ir slaptažodį.


Prisijungę, kairiajame kampe, viršuje, paspauskite ant savo vardo ir pavardės. Atsidarys jūsų vartotojo puslapis.

2. Įmonės duomenų įvedimas

Patekę į vartotojo puslapį, paspauskite skiltį „Mano duomenys“.Pasirinkite „Įmonės duomenys“.


Jeigu nėra įvesta jokių įmonių duomenų, paspauskite „+Pridėti naują įmonę“.Suveskite įmonės rekvizitus. Patikrinkite duomenis ir paspauskite „IŠSAUGOTI“.


3. Kaip pirkti VIP bilietus?

Savo vartotojo puslapyje, pasirinkite „VIP narys“. Jeigu šito mygtuko nematote, susisiekite su klientų aptarnavimo skyriaus vadove Agne Rudzinskiene e.paštu: vip@tiketa.ltPasirinkite norimą renginį iš sąrašo ir paspauskite mygtuką „PIRKTI“.Paspauskite ant renginio datos ir pereisite prie bilietų pirkimo.Sąrašo sudarymas (norintiems, kad bilietus į ložę svečiai išsipirktų kasoje):
Į laukelį „Svečias“ įveskite svečio vardą ir pavardę. Supildę svečių sąrašą, paspauskite „IŠSAUGOTI SVEČIŲ SĄRAŠĄ“ (svečias atėjęs pirkti į arenos kasą, nurodo savo vardą, pavardę ir ložės Nr., pagal užpildytą svečių sąrašą kasininkė mato ar svečias jame yra, jeigu yra, kiek bilietų jam priklauso - parduoda jam bilietus).


Bilietų pirkimas (norintiems bilietus pirkti internetu): Pasižymėkite bilietus, kuriuos norite pirkti, varnele prie bilietų numerių stulpelio ir paspauskite „PIRKTI“. Jeigu norite, kad bilietas būtų vardinis – į laukelį „Svečias“ įveskite svečio vardą ir pavardę. Supildę svečių sąrašą, paspauskite „IŠSAUGOTI SVEČIŲ SĄRAŠĄ“ pažymėkite bilietus, kuriuos norite pirkti ir spauskite „pirkti“.Bilietai yra įdėti į krepšelį. Jeigu reikia sąskaitos-faktūros, pažymėkite ir pasirinkite juridinį asmenį, kurio vardu turi būti išrašyta sąskaita-faktūra ir paspauskite „PRISKIRTI ĮMONĘ“.Pasirinkite kokiu būdu norite apmokėti bilietus ir įvykdykite mokėjimą.3. Kontaktai

Turite klausimų? Susisiekite su klientų aptarnavimo skyriaus vadove Agne Rudzinskiene el. paštu: vip@tiketa.lt.Į viršų

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje