A. Smilgevičiūtė ir grupė SKYLĖ. Pavasario lygiadienio koncertas

A. Smilgevičiūtė ir grupė SKYLĖ. Pavasario lygiadienio koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atšauktas. Bilietus galite grąžinti iki balandžio 3 dienos kasose, kuriose juos pirkote.

Jei žiemos nebuvo, gal ir pavasaris neateis? Ateis – sako Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“. Žiema šiemet tradicijas pamynė, tačiau „Skylė“ jų laužyti nesirengia ir kovo 20 d. 19 val. Vilniuje, Šv.Kotrynos bažnyčioje skelbia Pavasario lygiadienio koncertą ir šios keistos žiemos pabaigą.

Tradicinis „Skylės“ lygiadienis drauge su styginių kvartetu dabar vyksta tik kartą metuose – kviečiant pavasarį.

Pavasario lygiadienis švenčiamas, kai visame pasaulyje, išskyrus užpoliarę, diena susilygina su naktimi, po jo dienos tampa ilgesnės. Tai svarbus ne tik laiko, bet jausenos lūžio taškas. Anksčiau pagal Saulės ritmą gyvenę lietuviai po lygiadienio labai aiškiai pajusdavo savyje džiaugsmingą virsmą. Galima tai nesunkiai paaiškinti: namuose tapdavo šviesiau, žmonės daugiau laiko praleisdavo gryname ore, dirbdami fizinius darbus ir per žiemą prislogusi nuotaika greitai užleisdavo vietą džiaugsmui bei šilčiausio ir gražiausio metų laiko laukimui.

Nors nūdienos ritmas, ypač miestuose, jau seniai visus privertė pamiršti gyvenimą pagal saulę ir šviesą, visuotina jausena dienai tapus ilgesne už naktį išliko. Juk visiems mus puikiai pažįstamas džiaugsmo antplūdis, supratus, kad jau atėjo pavasario lygė ir nuo šiol dienos – tik ilgyn ir smagyn.

Visuotinai jaučiamas džiaugsmas, šviesa bei šiluma ir skamba „Skylės“ Pavasario lygiadienio koncerte. Kiekvienais metais koncerto programa šiek tiek keičiasi, prijungiama naujų arba seniai grotų ir pasiilgtų dainų, bet esmė ir nuotaika lieka ta pati. Tai skaidrūs, kupini pakilios nuotaikos ir vilties koncertai. Šiais metai koncerte skambės ir keletas visiškai naujų dainų iš būsimojo „Skylės“ albumo, sukurto pagal Platelių krašto legendas.

„Skylės“ pavasario lygiadienio koncertai turi išskirtinę aurą. Ją kuria ne tik kruopščiai dėliojama muzika ir tekstai, tačiau ir pasirodymą lydintis specialus apšvietimas bei ypač kokybiškas garsas. Su grupe grojantis styginių kvartetas taip pat jau tapo neatsiejama koncerto dalimi.

Šiemet Pavasario lygiadienio koncertas skambės Šv. Kotrynos bažnyčioje – vienoje gražiausių sostinės koncertinių erdvių. Ji, parinkus specialią šviesą, turi nuostabią galimybę transformuotis ir tapti itin gyva bei žaižaruojančia.

Už „Skylės“ lygiadienio koncerto šviesų dizainą jau daug metų atsakingas šviesų dailininkas Marius Selevičius. Garso kokybę koncerte visada užtikrina vienas profesionaliausių šalies garso režisierių Valdas Karpuška.Atlikėjai:

Aistė Smilgevičiūtė – vokalas

Rokas Radzevičius – akustinė gitara, vokalas

Eglė Jačauskienė - pritariantis vokalas

Mantvydas Kodis – akordeonas, klavišiniai

Kęstutis Drazdauskas – fleita, pritariamasis vokalas

Enrikas Slavinskis – elektrinė gitara

Gediminas Žilys – bosinė gitara, kanklės

Salvijus Žeimys – mušamieji

Styginių kvartetas:

Irma Bakševičienė – smuikas

Jurgita Gaubytė – smuikas

Tomas Savickas – altas

Roma Jaraminaitė – violončelė

Garso režisierius – Valdas Karpuška

Šviesų dailininkas – Marius Selevičius

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų imtinai).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kultūra visiems, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

  • Vilnius, JEEP arena
  • Gruodžio 5 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 22 val. 25 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
„Tango Argentino“

„Tango Argentino“

  • Kaunas, Kauno valstybinė filharmonija
  • Gruodžio 5 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 1 val. 2 min.
7,20 € 12,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje