A. Smilgevičiūtės ir grupės SKYLĖ pavasario lygiadienio akustinis koncertas

A. Smilgevičiūtės ir grupės SKYLĖ pavasario lygiadienio akustinis koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Aistės Smilgevičiūtės ir grupės SKYLĖ pavasario lygiadienio koncertas

Diena lygi nakčiai, šviesa lygi tamsai. Nuo Pavasario lygės tamsa tirpsta lyg sniegas, užleisdama vietą šviesai, vis ilgesniam saulutės ratui. Kasmet kovo 20-21 d. Žemėje, išskyrus poliarines sritis, dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas. Tuo metu pasaulis švenčia Pavasario lygės (lygiadienio) šventę, kuri žymi astrologinio pavasario pradžią. Pavasario lygiadienis atneša viltį, nes žada daugiau saulės ir šilumos, gamtos atgimimą,

Aistė Smilgevičiūtė ir grupė SKYLĖ kviečia klausytojus drauge išsinerti iš žiemos stingulio ir žengti į gyvybės ir veiksmo kupiną metų laiką.

Dar prieš devynerius metus pradėję tradiciją koncertais pažymėti metą, kai dienos ir nakties svarstyklės išsilygina, muzikantai ištikimai ją tęsia, artėdami prie jubiliejinio lygiadienio koncerto.

Du kartus per metus rengiami lygiadienių koncertai pritraukia šiltas emocijas ir turinį vertinančių klausytojų pilnas sales. Klausytojai šio ciklo koncertus vertina už pasirodymo metu sukuriamą ypatingą ir subtilią muzikos, poetiškų tekstų, meniško apšvietimo ir kokybiško garso dermę. Neatskiriamas lygiadienio koncertų palydovas – subtiliomis aranžuotėmis kūrinius spalvinantis styginių kvartetas.

„Šių metų pavasario lygiadienio koncerte grosime dainas, kurios savo spalva ar tema tarsi įveda į gyvybingąjį pusmetį, taip pat atrinktas ryškiausias ketvirčio amžiaus kūrybos dainas iš įvairiausių albumų, įskaitant ir naujausių Vilko vartai“ bei „Dūšelės, – žadėjo kompozitorius Rokas Radzevičius.

Senovės lietuviai tikėjo, kad lygiadienio rytą išsimaudžius upėje, tekančioje iš rytų, būsi tyras ir sveikas visus metus. Pavasario lygė – tai atskaitos taškas, kai saulė pateka tiksliai rytuose. Toks paprotys praustis rytą pastebėtas ir Velykų šventės metu, todėl gali būti, kad kažkada Velykos buvo švenčiamos būtent pavasario lygiadienio dieną. Dabar lygiadienis švenčiamas visame pasaulyje kartu su Tarptautine Žemės diena – astronominiu pavasariu. Pirma astronominio pavasario diena lotynų kalba vadinama vernal equinox. Išvertus pažodžiui pavadinimas reiškia „pavasario lygi naktis“.

Pasitik lygiadienį pavasario koncerte!Atlikėjai:

Aistė Smilgevičiūtė – vokalas

Rokas Radzevičius – akustinė gitara, vokalas

Mantvydas Kodis – akordeonas

Gediminas Žilys – bosinė gitara

Styginių kvartetas

Garso režisierius – Valdas Karpuška

Šviesų dailininkas – Marius Selevičius

Vaizdo instaliacijos - Laurynas Rekys

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų imtinai).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Teatro dienos, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

GRAŽI IR TA GALINGA / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

GRAŽI IR TA GALINGA / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Rugpjūčio 11 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 18 val. 25 min.
11,16 € 18,60 €
Pirkti
Vilniaus „Riteriai“ futbolo klubo rungtynės A lygoje: Vilniaus „Riteriai“ - „Kauno Žalgiris“

Vilniaus „Riteriai“ futbolo klubo rungtynės A lygoje: Vilniaus „Riteriai“ - „Kauno Žalgiris“

  • Vilnius, Lietuvos futbolo federacijos stadionas
  • Rugpjūčio 14 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
4 d. 17 val. 13 min.
1,80 € 3,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje