ACOUSTICO. Choro Bel Canto pavasario koncertas

ACOUSTICO. Choro Bel Canto pavasario koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Choras Bel Canto pristato: jautrus pavasario pabaigos vakaras Kotrynos bažnyčioje Vilniuje

Ypatinga premjera – latvių kompozitoriaus ir gitaristo Kaspars Zemītis mišios chorui ir klasikinei gitarai

Choras Bel Canto, po intensyvaus pernai vykusio “Open to the World“ koncertų ciklo, kviečia į pirmąjį šiais metais koncertą ACOUSTICO. 2019 m. gegužės 24 d. penktadienį 20 val. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje choras pristatys jautrią, šviesią muzikinę programą, kurios didžiąją dalį sudarys kaimynų latvių šiuolaikinės muzikos kūrėjų kūriniai.

ACOUSTICO koncerte taip pat dalyvaus choro bičiuliai – gitaristas Saulius Lipčius, vienas ryškiausių jaunosios kartos Lietuvos violončelininkų Augustas Gocentas, Metodistų meno centro mušamųjų instrumentų vaikų grupė (vadovas Saulius Auglys), fortepijonu skambins pianistė Raminta Gocentienė.

Pagrindinis choro Bel Canto pavasario koncerto akcentas – pirmą kartą Lietuvoje atliekamos šiuolaikinio latvių kompozitoriaus ir gitaristo Kaspars Zemītis mišios chorui ir klasikinei gitarai. Jas choras atliks kartu su geru kompozitoriaus bičiuliu gitaristu Sauliumi Lipčiumi.

Kaspars Zemītis “Mesa“ – unikalus ir modernus kompozitoriaus bandymas tradicinį lotyniškų mišių žanrą derinti su akustinės gitaros skambesiu. Šiuolaikiška mišių interpretacija itin rami, jautri, priverčianti susimąstyti ir siekti dvasinės ramybės. Kūrinyje gausu akustinės gitaros solo intarpų, kurie jautriai, darniai ir elegantiškai persipina su atskirų choro balsų vokalinėmis linijomis.

“Mesa“ finalas – “Agnus Dei“ ir “Amen“ – pasižymi ypač subtiliu ir jautriu sopranų solo, o jų plevenantis, bežodis duetas sudaro muzikinį kontrastą lėtesniam, atsargesniam choro skambesiui. Taip priartėjama prie paskutinės mišių dalies “Amen“ – pakylėtos kūrinio pabaigos, kurioje kartojami žodžiai aleliuja ir amen tampa vis tylesni, kol galiausiai pasiekiamas taikus ir ramus finalas.

Choras Bel Canto pavasario pabaigos koncerte atliks ir žymių, kone choro vizitine kortele tapusių šiuolaikinės muzikos kompozitorių Eric Whitacre ir Ēriks Ešenvalds kūrinius; į programą taip pat darniai įsilies ir easy listening muzikos kūrėjų Carly Simon, Dolly Parton, Josiah Kelley Atwood kūrinių aranžuotės.

---

Saulius S. Lipčius yra vienas garsiausių mūsų šalies gitaristų, aktyviai koncertuojantis su įvairiais šalies muzikantais. 2004 m. kartu su jaunosios kartos gitaristais įkūrė Baltijos gitarų kvartetą, kuris laikomas bene geriausiu gitarų ansambliu Baltijos šalyse. Saulius skambina ne tik klasikine gitara, bet ir unikalia Lietuvoje liutnia, vienu seniausių pasaulyje styginių instrumentų. Gitaristas yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas, čia dėsto klasikinės gitaros ir kamerinio ansamblio studijas.

Augustas Gocentas, prestižinės Sibelius Academy studentas, yra vienas ryškiausių jaunosios kartos Lietuvos violončelininkų. Jis nuolat dalyvauja garsiuose tarptautiniuose konkursuose, meistriškumo kursuose, taip pat aktyviai koncertuoja. Augustas buvo pakviestas ir į prestižinių The Juilliard School ir Sibelius Academy studentų orkestrą, su kuriuo koncertavo Helsinkyje, Stokholme ir Niujorke, taip pat ne kartą dalyvavo bendruose projektuose su Latvijos ir Lietuvos nacionaliniais simfoniniais orkestrais ir kitais muzikantais.

---

Choro Bel Canto meno vadovas ir dirigentas Dr. Egidijus Kaveckas, antroji dirigentė ir chormeisterė Milda Zapolskaitė, chormeisterė ir koncertmeisterė Raminta Gocentienė, vokalo pedagogas Liudas Norvaišas. Prodiuseris Audrius Valatkevičius.

Atlikėjai:

Choras Bel Canto (meno vadovas ir dirigentas Dr. Egidijus Kaveckas)

Saulius Lipčius (akustinė gitara)

Augustas Gocentas (violončelė)

Raminta Gocentienė (fortepijonas)

Metodistų meno centro mušamųjų instrumentų vaikų grupė (vadovas Saulius Auglys)

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 20 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Choras Bel Canto.

Daugiau informacijos: http://chorasbelcanto.lt/ choras@chorasbelcanto.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 19 val. 4 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 19 val. 4 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje