AFRIKA, GOSPELAS IR DŽIAZAS

AFRIKA, GOSPELAS IR DŽIAZAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

GRUPĖ „KEN CASSIE & THE AFRO NATIVES“

Arvydas Joffė (vadovas, mušamieji)

Ken Cassie (vokalas, bosinė gitara)

Artūras Chalikovas (gitara)

Alex Shams (perkusija)

Evangeline Ūsienė (klavišiniai)

Deividas Pileckas (klavišiniai)

Valerijus Ramoška (trimitas)

Ernestas Petraitis (trombonas)

Vytautas Labutis (saksofonas)

Svajūnas Birgiolas (saksofonas)

Kristina Žaldokaitė (pritariamasis vokalas)

Greta Jorudaitė (pritariamasis vokalas)

Vaiva Venslovienė (pritariamasis vokalas)

Žilvinas Lazauskas (garso režisierius)

 

Šis projektas gimė laimingo atsitiktinumo ir sutapusių aplinkybių dėka. Savitu ritmu grįsta Afrikos tautų muzika visada žavėjo žinomą būgnininką Arvydą Joffę. Šiais metais pas jį studijuoti atvyko afrikietis muzikantas, boso gitara grojantis vokalistas Kenas Cassie. Greitai gerais bičiuliais tapę muzikantai, dėstytojas ir studentas, nusprendė padovanoti klausytojams bendrą projektą, pristatantį afrikiečių religines Kalėdų laikotarpio dainas, papuoštas autentišku muzikavimu ir džiazo harmonija bei ritmais.

Programos iniciatorius, atlikėjas Kenas Cassie taip apibūdina jų pasirinktą programą: „Visų pirma dėkoju A. Joffei už jo ryžtą ir puikios darbo atmosferos kūrimą, nes mūsų grupės misija ir novatoriškos idėjos nėra lengviausia užduotis atlikėjams. Programoje skambės žinomiausi gospelai ir kitos afrikiečių mėgstamos religinės giesmės, spinduliuojančios pakilia nuotaika bei dvasia. Tikiu, kad šie kūriniai sužavės publiką, o mums leis atsidėkoti Viešpačiui už suteiktą galimybę meilę ir jausmus išreikšti muzikos, o ypač – afrikietiškos muzikos kalba.“

„Ken Cassie & the Afro Natives“ – taip pasivadino šiam originaliam projektui susivienijusi muzikantų komanda. Atlikėjai taip interpretuoja savo pasirinkimą: „„The Afro Natives“ reikštų „Afrikos čiabuviai“, arba tiesiog – „Afrikiečiai“. Žinoma, mes nesame kilę iš Afrikos žemyno, bet ten gyvenančių tautų muzika, jų kultūros apraiškos, jausmai, įkvėpimas mums yra labai artimi. Ypač tada, kai kartu su Kenu Cassie pasineriame į autentiško muzikavimo vandenyną. Skambant nuostabiai ir dvasingai muzikai mes tampame tikrais, „vietiniais“ afrikiečiais.“ – sako ansamblio gimimo iniciatorius A. Joffė.

 

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja).

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 2 val., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje