Agresyvi komedija „Kas prieš karą pasiduokit“

Agresyvi komedija „Kas prieš karą pasiduokit“

Pasirodymai:

11-17

antradienis


18:00

Agresyvi komedija „Kas prieš karą pasiduokit“ I sudėtis

Kaunas, Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio 74a

- 15 %
nuo 12,00 €
Perkelta į 2020.11.17

11-18

trečiadienis


18:00

Agresyvi komedija „Kas prieš karą pasiduokit“ II sudėtis

Kaunas, Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio 74a

- 15 %
nuo 12,00 €
Perkelta į 2020.11.18

 

Nukelti agresyvi komedija „Kas prieš karą pasiduokit“ rugsėjo 4 ir 5 dienos spektakliai į lapkričio 17 ir 18 dienas atitinkamai. Anksčiau pirkti bilietai galios. Bilietus galite grąžinti iki rugsėjo 2 dienos kasose, kuriose juos pirkote.

 

„Atsisveikinimas su agresyvia komedija „Kas prieš karą pasiduokit“ (N-18)

 

„Metas deramai atsisveikinti su spektakliu, nuo kurio prasidėjo visa dabartinė „Teatrono” veikla. Agresyvioje komedijoje „Kas prieš karą pasiduokit“ per penkis jos gyvavimo metus vaidino dešimt skirtingų žmonių, tad ir atsisveikinimas bus su didžiąja dalimi aktorių – pirmąją dieną vaidins pati pirma spektaklio sudėtis, išleidusi premjerą, antrąją dieną vaidins tie, kuriems teko vaidinti paskutiniuosius kartus.“

 

Žiūrovams žadama, jog agresyvioje komedijoje nebus rodoma nieko baisiau už internete, televizijoje ar paprasčiausiai gatvėje matomus vaizdus, neretai keliančius baimę ne tik II-ojo pasaulinio karo meto, bet ir šių dienų žmogui. Visas spektaklio siužetas sukurtas pagal realius įvykius. Remiamasi straipsniais, video medžiaga – visa akivaizdžia informacija, kuri įrodo, kad karas vienokia ar kitokia forma vyksta ir dabar. Čia kalbama apie informacinį karą, kurio dėka žmonės gali demonstruoti agresiją ir smurtą įvairiausiomis formomis.

 

„Kas prieš karą pasiduokit“ – tai trupės „Teatronas“ pusantrų metų vykdyto teatrinio tyrimo rezultatas. Šio spektaklio kūrybinis procesas prasidėjo 2013 m. vasarą. Pradinė užduotis trupei buvo išsirinkti vieną II-ąjį pasaulinį karą išgyvenusį, jo metu kūrusi menininką, detaliai išsianalizuoti jo biografiją ir tai perkelti į sceną. Vykdydami užduotį aktoriai suvokė, kad tai, kas vyko beveik prieš šimtmetį, emociškai suvokiama ir jiems patiems. Šis pradinis biografijų tyrimas parodė, kad žmonės nėra tokie skirtingi, kad tiek menininkai, jų idėjos, vertybės, tiek jų kūrybinės sąlygos vienokiomis ar kitokiomis aplinkybėmis siejasi ir netgi yra nukreiptos panašia linkme.

 

Dėl to, buvo nuspręsta, jog šis spektaklis turi diskutuoti ne apie tam tikru laikotarpiu kentėjusius menininkus, bet apie paprastus, besikartojančios lemties žmones. Taip gimė šios agresyvios komedijos esminė idėja - kultūra pasireiškia ne per ją kuriančius, bet per ją priimančius, patiriančius žmones.

 

Kaleidoskopiniu „gyvenimo nuotrupų” principu teatro trupė „Teatronas“ kaitaliodami šių dienų įvykius su septyniasdešimties metų praeitimi, nesiekia atlikti muziejaus funkcijos. „Kas prieš karą pasiduokit“ spektakliu stengiamasi parodyti, jog neretai prieš propagandą, pseudo-kultūrą belieka kovoti pasitelkiant refleksyvumą, ironiją ir kūrybiškumą – priemones, kurios neretai įvardijamos kaip pasidavimas.

 

Režisierius: Gildas Aleksa

Scenografas ir šviesų dailininkas: Aistis Lansbergas

 

kovo 18 d. I sudėtis

Aktoriai: Milda Naudžiūnaitė, Renida Baltrušaitytė, Gintautas Ulmis, Valerijus Kazlauskas ir Džiugas Kunsmanas.

 

kovo 19 d. II sudėtis

Aktoriai: Milda Naudžiūnaitė, Renida Baltrušaitytė, Milda Jonaitytė, Arnas Ašmonas ir Karolis Kasperavičius.

 

N-18

Renginio trukmė: 1 val. 40min. (1 pertrauka)Renginio trukmė: 1 val. 40 min., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Teatronas, Asociacija

Daugiau informacijos: nkgteatronas@gmail.com.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vido Bareikio akustinis turas PO KAUKE

Vido Bareikio akustinis turas PO KAUKE

  • Rokiškis, Rokiškio kultūros centras
  • Spalio 22 d., 18:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 3 val. 44 min.
9,12 € 15,20 €
Pirkti
Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

  • Klaipėda, Klaipėdos dramos teatras, Teatro g. 2
  • Spalio 22 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 4 val. 33 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje