Agresyvi komedija „Kas prieš karą pasiduokit“

Agresyvi komedija „Kas prieš karą pasiduokit“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

 

Atšaukti agresyvios komedijos „Kas prieš karą pasiduokit“ rugsėjo 4 ir 5 dienos spektakliai mukelti į lapkričio 17 ir 18 dienas. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti atitinkamai iki gruodžio 1 d. ir gruodžio 2 d.

 

„Atsisveikinimas su agresyvia komedija „Kas prieš karą pasiduokit“ (N-18)

 

„Metas deramai atsisveikinti su spektakliu, nuo kurio prasidėjo visa dabartinė „Teatrono” veikla. Agresyvioje komedijoje „Kas prieš karą pasiduokit“ per penkis jos gyvavimo metus vaidino dešimt skirtingų žmonių, tad ir atsisveikinimas bus su didžiąja dalimi aktorių – pirmąją dieną vaidins pati pirma spektaklio sudėtis, išleidusi premjerą, antrąją dieną vaidins tie, kuriems teko vaidinti paskutiniuosius kartus.“

 

Žiūrovams žadama, jog agresyvioje komedijoje nebus rodoma nieko baisiau už internete, televizijoje ar paprasčiausiai gatvėje matomus vaizdus, neretai keliančius baimę ne tik II-ojo pasaulinio karo meto, bet ir šių dienų žmogui. Visas spektaklio siužetas sukurtas pagal realius įvykius. Remiamasi straipsniais, video medžiaga – visa akivaizdžia informacija, kuri įrodo, kad karas vienokia ar kitokia forma vyksta ir dabar. Čia kalbama apie informacinį karą, kurio dėka žmonės gali demonstruoti agresiją ir smurtą įvairiausiomis formomis.

 

„Kas prieš karą pasiduokit“ – tai trupės „Teatronas“ pusantrų metų vykdyto teatrinio tyrimo rezultatas. Šio spektaklio kūrybinis procesas prasidėjo 2013 m. vasarą. Pradinė užduotis trupei buvo išsirinkti vieną II-ąjį pasaulinį karą išgyvenusį, jo metu kūrusi menininką, detaliai išsianalizuoti jo biografiją ir tai perkelti į sceną. Vykdydami užduotį aktoriai suvokė, kad tai, kas vyko beveik prieš šimtmetį, emociškai suvokiama ir jiems patiems. Šis pradinis biografijų tyrimas parodė, kad žmonės nėra tokie skirtingi, kad tiek menininkai, jų idėjos, vertybės, tiek jų kūrybinės sąlygos vienokiomis ar kitokiomis aplinkybėmis siejasi ir netgi yra nukreiptos panašia linkme.

 

Dėl to, buvo nuspręsta, jog šis spektaklis turi diskutuoti ne apie tam tikru laikotarpiu kentėjusius menininkus, bet apie paprastus, besikartojančios lemties žmones. Taip gimė šios agresyvios komedijos esminė idėja - kultūra pasireiškia ne per ją kuriančius, bet per ją priimančius, patiriančius žmones.

 

Kaleidoskopiniu „gyvenimo nuotrupų” principu teatro trupė „Teatronas“ kaitaliodami šių dienų įvykius su septyniasdešimties metų praeitimi, nesiekia atlikti muziejaus funkcijos. „Kas prieš karą pasiduokit“ spektakliu stengiamasi parodyti, jog neretai prieš propagandą, pseudo-kultūrą belieka kovoti pasitelkiant refleksyvumą, ironiją ir kūrybiškumą – priemones, kurios neretai įvardijamos kaip pasidavimas.

 

Režisierius: Gildas Aleksa

Scenografas ir šviesų dailininkas: Aistis Lansbergas

 

kovo 18 d. I sudėtis

Aktoriai: Milda Naudžiūnaitė, Renida Baltrušaitytė, Gintautas Ulmis, Valerijus Kazlauskas ir Džiugas Kunsmanas.

 

kovo 19 d. II sudėtis

Aktoriai: Milda Naudžiūnaitė, Renida Baltrušaitytė, Milda Jonaitytė, Arnas Ašmonas ir Karolis Kasperavičius.

 

N-18

Renginio trukmė: 1 val. 40min. (1 pertrauka)Renginio trukmė: 1 val. 40 min., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Teatronas, Asociacija

Daugiau informacijos: nkgteatronas@gmail.com.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Sausio 26 d. 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
8 d. 20 val. 50 min.
7,20 € 12,00 €
Pirkti
Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

  • Alytus, Alytaus miesto teatras
  • Sausio 27 d. 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
9 d. 15 val. 36 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje