Aktorių kūrybinių dirbtuvių „Meistriškumo klasė“ pristatymas (16+) / Chorea teatras (Lenkija) / III tarptautinis teatro festivalis „TheATRIUM“

Aktorių kūrybinių dirbtuvių „Meistriškumo klasė“ pristatymas (16+) / Chorea teatras (Lenkija) / III tarptautinis teatro festivalis „TheATRIUM“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Meistriškumo klasė“ – profesionalių aktorių kūrybinės dirbtuvės ir jų pristatymas

Premjera 2019 06 15

Režisieriai: Elina Toneva, Tomasz Rodowicz, Tomasz Krzyżanowski

CHOREA organizuojamos teatro kūrybinės dirbtuvės paremtos intensyviais aktorystės mokymais. Dirbtuvės moko, kaip pabudinti savyje aktoriaus „organiškumą“ mokantis dinaminio judesio, lavinant kūną, vokalą, muzikalumą, ritmo jausmą, ir perteikti visas šias išraiškos formas viename visapusiškai artistiškame vaidinime. Dirbtuvių atsiradimą taip pat įkvėpė visapusiško aktoriaus idėja, paremta intensyviu darbu su partneriu ir multidimensiškumu – daugiaritmiškumu ir daugiagarsiškumu – darbo su grupe būdais.

CHOREA darbo metodas pasižymi dviems savybėmis – intensyvumu ir rizika – tiek fiziškai, tiek atsiradusiu poreikiu peržengti žmogaus galimybių ribas. CHOREA dirbtuvės verčia peržengti pateikimo technikų ir mokymo ribas. Dirbtuvės skatina sužadinti grupės kūrybiškumą ir sukurti autentišką, dinaminį bei artistišką reginį, kurį žiūrovams pristatys birželio 15 d.

Dirbtuvės skirtos aktoriams, šokėjams, muzikantams, teatro instruktoriams ir teatro, šokio ir muzikos entuziastams.

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Atlikėjai:

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: BĮ Klaipėdos dramos teatras.

Daugiau informacijos: Po trečio skambučio žiūrovai į salę neįleidžiami. Teatras pasilieka teisę keisti repertuarą. info@kldt.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 14 val. 18 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 14 val. 18 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje