ALEKSANDRS  KALĒJS  IR KMSO: FORTEPIJONAS IR ORKESTRAS

ALEKSANDRS KALĒJS IR KMSO: FORTEPIJONAS IR ORKESTRAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjai:

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

Solistas ALEKSANDRS  KALĒJS (fortepijonas, Latvija)

Dirigentas VYTAUTAS LUKOČIUS

Programoje:

Sergej Rachmaninov – Koncertas fortepijonui ir orkestrui Nr. 2 c-moll, op. 18

Manuel de Falla – Siuita Nr. 1 iš baleto „Trikampė skrybėlė“

Emmanuel Chabrier – Rapsodija orkestrui „España“

Claude Debussy – Simfoninis preliudas „Fauno popietė“

 

Kauno miesto simfoninis orkestras džiaugiasi ne vienerius metus trunkančia draugyste su fortepijono muzikos festivalio ir meistriškumo kursų „Kaunas Piano Fest“ kūrybine komanda.

Nuo 2018 metų „Kaunas Piano Fest“ sukviečia pianistus iš viso pasaulio dalyvauti 10 dienų trunkančiuose, pilnuose įkvėpimo meistriškumo kursuose. Festivalio dalyviai koncertuoja, dalyvauja meistriškumo pamokose ir kartu mokosi įvairiuose karjeros valdymo seminaruose. Per trejus festivalio gyvavimo metus į Kauną buvo pakviesti 48 pianistai iš 21 skirtingų pasaulio šalių, taip pat surengta 28 nemokami koncertai ir 15 edukacinių paskaitų. Festivalio laureatai kaip solistai koncertavo su Kauno miesto simfoniniu orkestru.

Tad šį kartą kauniečiams bei miesto svečiams koncertą su orkestru atliks „Kaunas Piano Fest 2021“ nugalėtojas Aleksandrs Kalējs. Jaunasis latvių pianistas ne kartą koncertavo Austrijoje, Estijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Islandijoje, Lietuvoje, Ispanijoje, Švedijoje, Šveicarijoje ir JAV. A. Kalējs. yra pasirodęs daugelyje tarptautinių festivalių Europoje. 2019 m. jis laimėjo „Grand Prix“ „Blackheads Concert Programmes“ konkurse bei „III Alion Baltic“ tarptautiniame muzikos konkurse Taline. Tais pačiais metais pianistas pelnė 1-ąją vietą XXIV Briuselio tarptautiniame muzikos konkurse, taip pat 3-ąją vietą Tarptautiniame George'o Gershwino muzikos konkurse Niujorke, JAV.

2021 m. liepos mėnesį pianistas dalyvavo tarptautiniame festivalyje ir meistriškumo kursuose „Kaunas Piano Fest“, kur buvo įvertintas pagrindiniu festivalio prizu – pasirodymu su Kauno miesto simfoniniu orkestru.

Diriguojami Vytauto Lukočiaus, Aleksandrs Kalējs ir KMSO klausytojams muzikos kalba išreikš plačiausią jausmų, nuotaikų ir emocijų amplitudę.

 

Koncerto organizatorius – KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras

Tel. (8 37) 204 589

El. p. kaunosimfoninis@yahoo.com

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja).

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 2 val., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje