Aleksejaus Gorbunovo kūrybinis vakaras

Aleksejaus Gorbunovo kūrybinis vakaras

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

ALEKSEJAUS GORBUNOVO KŪRYBINIS VAKARAS

Koncertas

Legendinio Ukrainos teatro ir kino aktoriaus Aleksejaus Gorbunovo ir jo muzikinio kolektyvo „Grust Pilota" («Грусть Пилота» - „Piloto liūdesys") kūrybinis vakaras.

Аktorius, prodiuseris ir muzikantas dainuos žinomas Bulato Okudžavos, Vladimiro Vysockio, Viktoro Cojaus, Gariko Sukačiovo dainas, ukrainiečių liaudies kūrybą, o taip pat papasakos linksmas, pamokančias, liūdnas ir kitokias įdomias istorijas apie savo aktoriaus darbą iš kino ir teatro gyvenimo.Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos rusų dramos teatras.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje