Alexander Knyazev ir Kasparas Uinskas (įėjimas tik su Galimybių pasu)

Alexander Knyazev ir Kasparas Uinskas (įėjimas tik su Galimybių pasu)

Pasirodymai:

03-15

antradienis


18:00

Alexander Knyazev ir Kasparas Uinskas (įėjimas tik su Galimybių pasu)

Kaunas, Kauno valstybinė filharmonija

- 15 %
nuo 10,00 €

Programoje:

 

Johannes Brahms

Sonata altui ir fortepijonui Nr.1, op.120 Nr.1

Sonata violončelei ir fortepijonui Nr. 2, op. 99

Sonata altui ir fortepijonui Nr. 2, op.120 Nr. 2

Sonata smuikui ir fortepijonui Nr. 3, op. 108

(Programa gali būti keičiama organizatoriaus).

Organizatorius:

Naujoji muzikų karta

Pavasarį – kovo 15 d. Naujoji muzių karta Kauno klausytojams pristatys legendinį violončelininką Alexandrą Kniazevą, kuris kartu su pianistu Kasparu Uinsku atliks romantizmo genijaus Johanneso Brahmso kūrinių programą. K. Uinsko ir A. Kniazevo duetas susibūrė prieš keletą metų ir nuo to laiko jie koncertuoja Lietuvos ir užsienio koncertų salėse. 2021 m. birželį duetas su milžinišku pasi-sekimu pasirodė legendinės pianistės Marthos Argerich festivalyje Hamburge. Koncerto klausęsis garsios įrašų kompanijos Avanti classic direktorius pasiūlė duetui išleisti kompaktinę plokštelę, ku-rioje skambės pirmą kartą pasaulyje įrašytos Johanneso Brahmso sonatos altui ir fortepijonui, atlie-kamos violončele. Kūrinių transkripciją padarė pats A. Kniazevas.

„A. Kniazevas yra vienas iš nedaugelio, pasiekusių tokias aukštumas… jis yra vienas geriausių mūsų laikų klasikinės muzikos atlikėjų…“ (The Western Mail) Atlikėjo koncertų sąraše pasirodymai su garsiausiais pasaulio orkestrais, pagrindinėse koncertų salėse ir su žymiausiais scenos partneriais. Jo pasirodymų laukiama tokiose salėse kaip Concertgebouw Amsterdame, Salle Pleyel ir Theatre des Champs-Elysees Paryžiuje, Palais des Beaux Arts Briuselyje, Wigmore Hall ir Royal Festival Hall Londone, Mozarteum Zalcburge, Musikverein ir Konzerthaus Vienoje, Suntory Hall Tokijuje ir eilėje kitų. Jis pasirodo su tokiais orkestrais kaip Karališkasis Londono simfoninis orkestras, BBC simfo-ninis orkestras, Baltimorės, Bavarijos, Tokijo, Sankt Peterburgo, Maskvos filharmonijos simfoniniai orkestrai, Vienos simfoninis orkestras, Prahos filharmonijos, Prancūzijos nacionalinis orkestras. A. Kniazevas koncertuoja su pasaulinio garso scenos partneriais – pianistas Evgeni Kissin, Nikolaij Lu-gansky, Boris Berezovsky, Denis Matsuev ir kiti. Tris metus jis buvo žiuri nariu prestižiniame P. I. Čaikovskio konkurse Maskvoje. A. Kniazevas pasaulinės šlovės sulaukė vos 17-kos tapęs laureatu prestižiniame P. I. Čaikovskio konkurse.

“...didis pianistas ir muzikas…” Carnegie Hall (New York Concert Review) “…kvapą gniaužiantis jausmingumas, tai buvo absoliučiai magiška…” London Wigmore Hall (Seen and Heard interna-tional)

Tarptautinį pripažinimą pelnęs pianistas K. Uinskas koncertuoja pagrindinėse pasaulio salėse, tokiose kaip Niujorko Carnegie Hall, Vašingtono J.F. Kennedy Center, Londono Wigmore Hall, Berlyno filharmonijoje, Madrido Filharmonijoje, Briuselio BoZar bei eilėje kitų salių. Šie tarptautiniai pasi-rodymai akimirksniu pelnė aukščiausius kritikų įvertinimus bei klausytojų pripažinimą.

2021 m. vasarą K. Uinskas buvo antrą kartą pakviestas dalyvauti legendinės pianistės Marthos Arge-rich festivalyje Hamburge, kur jis kartu su violončelininku Alexandru Kniazevu pasirodė Hamburgo Laeiszhalle. Pirmą kartą šiame festivalyje pianistas K. Uinskas koncertavo 2018 m. duete su pianistu Evgeni Bozhanov. Praėjusiuose sezonuose K. Uinskas pasirodė su orkestrais: Royal Chamber Or-chestra of Wallonia (Belgija), Philharmonie Südwestfalen (Vokietija), Liepojos simfoniniu orkestru (Latvija), North Czech Philharmonic orkestru (Čekijoje), West Bohemian Symphony orkestru (Čeki-joje), Slovakijos radijo simfoniniu orkestru, Krokuvos simfoniniu orkestru, Rosario simfoniniu or-kestru Argentinoje, o taip pat su soliniais pasirodymais Londono Wigmore Hall, Baerum Kulturhus salėje cikle „Piano Master Series” ir Bodø Festival Nordland Musikkfestuke - Norvegijoje, BoZar salėje Briuselyje bei Brussels Piano Festival, koncertų ture Japonijoje „Fantastic Pianist“ serijoje, Slovakijos filharmonijoje, Ciuriche (Šveicarijoje), Mumbajuje (Indijoje) solinių ir kamerinės muzi-kos koncertų ture Norvegijoje su smuikininku Nikita Boriso-Glebsky, kamerinės muzikos ture su violončelininku A. Kniazevu bei su P. I. Čaikovskio konkurso nugalėtoju violončelininku Andrei Ionita.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Naujoji muzikų karta, VšĮ

Daugiau informacijos: www.muzikukarta.lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje