Kasparas Uinskas

Kasparas Uinskas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėl Lietuvos Respublikos kultūros ministro sprendimo keičiamas koncerto atlikėjas. Koncertas nukeliamas iš 2022 m. kovo 15 d. į 2022 m. balandžio 25 d. Bilietai galios tie patys arba juos galima grąžinti iki 2022 m. kovo 21 d.

Pianistas Kasparas Uinskas

Solinis rečitalis

 

Kasparas Uinskas

Fortepijonas

 

Balandžio 25 d. 18.00 val., 2022 m.

Kauno filharmonija

 

Dėl pasaulinės politinės situacijos koncerto data perkeliama iš kovo 15 d. į balandžio 25 d. Dėl šios priežasties keičiama ir koncerto programa bei atlikėjai. Visi įsigyti bilietai lieka galioti ir nieko keisti nereikia.

 

Programoje:

 

Franz Liszt:

 

Etiudas Nr. 3 („Un sospiro“ „Atodūsis“)

Etiudas Nr. 2 („La leggierezza“ „Lengvumas“)

Etiudas S.145 („Gnomenreigen“ „Nykštukų šokis“)

„Petrarkos sonetas Nr. 123“ iš ciklo „Klajonių metai. Antrieji metai: Italija“

R. Schumann - F. Liszt „Widmung“ („Meilės daina“)

F. Liszt – Ch. Gounod valsas iš operos „Faustas“

Sonata h-moll S.178

 

(Programa ir atlikėjai gali būti keičiami organizatoriaus).

 

Organizatorius:

 

Naujoji muzikų karta

 

 

Balandžio 25 d. „Naujoji muzikų karta“ Kauno filharmonijos scenoje Vilniuje pristato pianisto Kasparo Uinsko solinį rečitalį, kuriame išimtinai skambės romantizmo epochos genijaus Franzo Liszto kūriniai. Šis koncertas pakeis planuotą violončelininko Aleksandro Kniazevo ir pianisto K. Uinsko koncertą kovo 16 d. Dėl pasaulyje susiklosčiusių politinių aplinkybių „Naujoji muzikų karta“ buvo priversta pakeisti koncerto datą, atlikėjus bei programą. Visi įsigyti bilietai lieka galioti.

 

“...didis pianistas ir muzikas…” Carnegie Hall (New York Concert Review) “…kvapą gniaužiantis jausmingumas, tai buvo absoliučiai magiška…” London Wigmore Hall (Seen and Heard interna-tional)

 

Tarptautinį pripažinimą pelnęs pianistas K. Uinskas koncertuoja pagrindinėse pasaulio salėse, tokiose kaip Niujorko Carnegie Hall, Vašingtono J.F. Kennedy Center, Londono Wigmore Hall, Berlyno filharmonijoje, Madrido Filharmonijoje, Briuselio BoZar bei eilėje kitų salių. Šie tarptautiniai pasi-rodymai akimirksniu pelnė aukščiausius kritikų įvertinimus bei klausytojų pripažinimą.

 

2021 m. vasarą K. Uinskas buvo antrą kartą pakviestas dalyvauti legendinės pianistės Marthos Arge-rich festivalyje Hamburge, kur jis kartu su violončelininku Alexandru Kniazevu pasirodė Hamburgo Laeiszhalle. Pirmą kartą šiame festivalyje pianistas K. Uinskas koncertavo 2018 m. duete su pianistu Evgeni Bozhanov. Praėjusiuose sezonuose K. Uinskas pasirodė su orkestrais: Royal Chamber Or-chestra of Wallonia (Belgija), Philharmonie Südwestfalen (Vokietija), Liepojos simfoniniu orkestru (Latvija), North Czech Philharmonic orkestru (Čekijoje), West Bohemian Symphony orkestru (Čeki-joje), Slovakijos radijo simfoniniu orkestru, Krokuvos simfoniniu orkestru, Rosario simfoniniu or-kestru Argentinoje, o taip pat su soliniais pasirodymais Londono Wigmore Hall, Baerum Kulturhus salėje cikle „Piano Master Series” ir Bodø Festival Nordland Musikkfestuke - Norvegijoje, BoZar salėje Briuselyje bei Brussels Piano Festival, koncertų ture Japonijoje „Fantastic Pianist“ serijoje, Slovakijos filharmonijoje, Ciuriche (Šveicarijoje), Mumbajuje (Indijoje) solinių ir kamerinės muzi-kos koncertų ture Norvegijoje su smuikininku Nikita Boriso-Glebsky, kamerinės muzikos ture su violončelininku A. Kniazevu bei su P. I. Čaikovskio konkurso nugalėtoju violončelininku Andrei Ionita.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Naujoji muzikų karta, VšĮ

Daugiau informacijos: www.muzikukarta.lt

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje