Alexey Botvinov koncertas. Piano light show

Alexey Botvinov koncertas. Piano light show

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Alexey Botvinov jau daugiau nei 10 metų yra klasikinio ir vaizdo meno sintezės žanro pradininkas. Per tą laiką buvo surengta dešimtys nepaprastai sėkmingų koncertų geriausiose koncertų salėse, taip pat tokiose ikoniškose erdvėse po atviru dangumi kaip Sofijevsko aikštė Kijeve ir Potiomkino laiptai Odesoje. Kiekviename koncerte vis labiau ir labiau išnaudojamos šiuolaikinių daugialypės terpės technologijų galimybės ir vis giliau įsiskverbiamą į vizualiąją muzikos realybę. „Piano Light Show“ pakelia vaizdo ir klasikinės muzikos sintezę į naują kokybės lygį.

„Piano Light Show“ pirmą kartą buvo parodytas plačiajai auditorijai 2019 m. Tonhalle mieste, pagrindinėje Šveicarijos koncertų salėje Ciuriche, po to sekė išparduoti koncertai Hamburge ir Odesoje. Įgyvendindama projektą garsioji fortepijonų kompanija KAWAI specialiai pakeitė pavyzdinio didžiojo koncertinio fortepijono „KAWAI SHIGERU“ modelį. Projekto sėkmė pranoko lūkesčius – vaizdų projekcijos ant baltojo fortepijono su „VJ Videomatics“ ir Botvinovo kūrybinėmis žiniomis sukūrė tikrai stulbinantį vaizdinį ir įspūdžio efektą.

„Piano Light Show“ yra triumfinis pianisto ir video menininko kūrybinių ieškojimų dešimtmečio rezultatas, visiškai išskirtinis ir novatoriškas meno sumanymas.

Koncerto metu Lietuvoje Alexey Botvinov atliks J. S. Bacho, F. Šopeno, S. Rachmaninovo, A. Karamanovo, Ph. Glasso, L. Einaudi kūrinius. Vaizdo projekcijos - „VJ Videomatics“.

Po sensacingos sėkmės Šveicarijoje, Vokietijoje ir Ukrainoje - nepraleiskite naujo unikalaus Alexey Botvinov projekto premjeros. Tapkite naujos audiovizualinės tikrovės gimimo liudininku.

Programoje:

J. S. Bach - F. Busoni: Chaconne in D minor

F. Chopin: Nocturne D flat major op. 27 N2

S. Rachmaninoff: Prelude G minor op.23 N5

"Elegie"

Prelude G sharp minor op.32 N12

Prelude C minor op.23 N7

Ph. Glass: "Opening"

"Tirol Concerto" 2 movement (A. Botvinov aranžuotė solo pianinui)

A. Karamanov: "Night Prayer" (A. Botvinov aranžuotė solo pianinui)

L. Einaudi: "Fly"Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Savoirus, UAB

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje