AMŽINOJI KLASIKA

AMŽINOJI KLASIKA

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjai:

LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS

Meno vadovas ir dirigentas Sergej Krylov

Solistė ELENA DAUNYTĖ (violončelė)

Dirigentas JAN MIŁOSZ ZARZYCKI (Lenkija)

Programoje:

Franz Xaver Richter – Simfonija Nr. 47 D-dur

Carl Philipp Emanuel Bach – Koncertas violončelei ir orkestrui a-moll, H. 439

Wolfgang Amadeus Mozart – Simfonija Nr. 25 g-moll, KV 183

 

Šį vakarą daugiau nei šešiasdešimt metų gyvuojantis, vienas iškiliausių ir labiausiai pasaulyje įvertintų mūsų šalies kolektyvų – Lietuvos kamerinis orkestras svečiuosis kartu su Kauno filharmonijos publikai jau žinomu dirigentu iš Lenkijos Janu Miłoszu Zarzyckiu. Jų parengta programa nuties tiltus tarp XVIII a. Paryžiaus, Berlyno ir Vienos – miestų, kuriuose darbavosi žymiausi to meto kompozitoriai, kurių kūriniai skambės šio vakaro koncerte.

J. M. ZARZYCKIS yra Lomžos Vitoldo Liutoslavskio kamerinės filharmonijos generalinis direktorius, o nuo 2004 m. ir šios filharmonijos orkestro meno vadovas ir dirigentas. Jis taip pat yra Varšuvos F. Chopino muzikos universiteto profesorius, tarptautinių konkursų Italijoje, Ispanijoje ir Vengrijoje laureatas, yra dirigavęs daugumai simfoninių orkestrų Lenkijoje, koncertavęs Vokietijoje, Prancūzijoje, Austrijoje, Nyderlanduose, Čekijoje, Rusijoje, Italijoje, Ukrainoje, Makedonijoje, JAV, Portugalijoje, Meksikoje, Norvegijoje, Belgijoje, Lietuvoje ir Baltarusijoje. 2008 m. Kultūros ir nacionalinio paveldo ministras dirigentui įteikė specialųjį prizą už neįkainojamą indėlį į Lenkijos muzikinę kultūrą, 2011 ir 2013 m. jam įteikti diplomai už išskirtinius pasiekimus puoselėjant F. Chopino palikimą, 2013 m. – medalis „Gloria Artis“ už nuopelnus kultūrai. J. M. Zarzyckis taip pat pelnė Palenkės vaivadijos maršalkos apdovanojimą už nuopelnus meninės kūrybos srityje, kultūros populiarinimą ir saugojimą, Lomžos prezidento premiją už ypatingus pasiekimus kultūros srityje (2016). 2014 m. Lenkijos Respublikos prezidentas dirigentui suteikė muzikos meno profesoriaus vardą.

C. Ph. E. Bacho Koncertą violončelei ir orkestrui a-moll, H. 439 grieš jauna violončelininkė ELENA DAUNYTĖ – daugelio tarptautinių konkursų laureatė, Čiurlionio styginių kvarteto narė. Kaip solistė ar kamerinės muzikos interpretuotoja ji yra pasirodžiusi įvairiuose projektuose, festivaliuose, meistriškumo kursuose: nuo Latvijos, Vokietijos, Šveicarijos, Olandijos, Italijos, Ispanijos, Didžiosios Britanijos iki Honkongo ir JAV. E. Daunytė solo yra grojusi su įvairiais orkestrais: Lietuvos nacionaliniu, Lietuvos valstybiniu, Latvijos nacionaliniu, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos simfoniniais, Lietuvos, Klaipėdos kameriniais, „Camerata Klaipėda“.

Viso renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val. 30 min., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje