Andrius Kaniava. Autorinių dainų koncertas | Vilnius

Andrius Kaniava. Autorinių dainų koncertas | Vilnius

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„O mes pričiupsim pavasario vėją Ir patikrinsim, kur jam sparnai dygsta...“

Kalendorinei žiemai einant į užtarnautą poilsį, pro visus sienų plyšius atkakliai veržiasi pavasaris. Gal kažkam dėl to liūdna, o gal, atvirkščiai, linksma, jam į tai nusispjaut, vis tiek jis neišvengiamai ateis. Nepailstantis kūrėjas, dainų autorius ir atlikėjas Andrius Kaniava nusiteikęs optimistiškai ir kviečia kartu pričiupti pavasario vėją 2022 m. vasario 26 d. 18 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje. Kartu su atlikėju scenoje pasirodys smuiko virtuozas Tadas Dešukas ir subtiliu vokalu dainas puošianti Gintarė Bauerytė.

Programoje skambės rinktinės dainos: nuo pirmųjų, kurtų dar studentavimo laikais, iki naujausio, 2021 metais išleisto albumo „Ruduo nesibaigiančioj metų alėjoj“. Tokios, publikai puikiai pažįstamos dainos, kaip „Monika“, ‚Pavasario vėjas“, „Fregatas“, „Gyvenimas gražus“ suskambės ypatingoje erdvėje – Šv. Kotrynos bažnyčioje, o nuotaikingos ir šmaikščios istorijos iš gyvenimo privers nusišypsoti kiekvieną atėjusįjį.

Koncertas, į kurį kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“, taps geriausios nuotaikos užtaisu artėjančio pavasario proga.

„Pasijuskit lengvai išprotėję!”.

 

 

 Atlikėjai:

Andrius Kaniava – gitara, fortepijonas, vokalas

Gintarė Bauerytė – pritariamasis vokalas

Tadas Dešukas - smuikas

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 7 metų imtinai).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Geros muzikos ekspertai, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje