Angels & Rock Symphony

Angels & Rock Symphony

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio! Gruodžio 12 d. renginys Angels & Rock Symphony nukeltas į 2021 m., tiksli data paaiškės artimiausiu metu. 

Pastaraisiais metais pristatęs solidžius projektus su žymiu rusų violončelininku ir kompozitoriumi Denisu Shapovalovu bei prancūzų tromboninku Jaques‘u Mauger, Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ gruodžio 11 d. savo ištikimus klausytojus bei klasikinės muzikos gerbėjus kviečia į prabangią muzikos puotą – koncertą „Angels and Rock Symphony“ („Angelai ir Roko Simfonija“) Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Pasaulinių muzikos asmenybių ir premjerų vakare skambės simfoninio orkestro sudėčiai pritaikyti kūriniai – žaižaruojančios bei visą orkestro spalvinę paletę atskleidžiančios variacijos „Kaleidoscope“, R. Wagnerio „Elsos procesija į Katedrą“ iš operos „Lohengrinas“ bei amerikiečių kompozitoriaus Frank‘o Ticheli „Angels in the Architecture“ („Architektūros angelai“) premjera. Pastarasis kūrinys – labai iliustratyvus ir efektingas, kuriame vaizduojama dangaus ir pragaro, gėrio ir blogio kova. Pasaulinė kūrinio premjera 2008 m. įvyko Sidnėjaus operos rūmuose, kurie ir inspiravo opuso pavadinimą. Kūrinio pradžioje ir pabaigoje išnyrančią vokalo partiją, kurios intarpai nepaprastai sustiprina kontrastingą kūrinio atmosferą atliks pasaulinio garso solistė, bendradarbiavusi su žinomiausiais pasaulio dirigentais, orkestrais ir operos teatrais, itin plataus repertuaro – nuo operečių iki Richardo Wagnerio muzikos dainuoti galintis, Lietuvos scenoje retai pasirodantis sopranas – Vida Miknevičiūtė.

Ypatingo vakaro pabaigoje skambės nepaprasta roko energija pulsuojanti, rusų kompozitoriaus, violončelės virtuozo, Deniso Shapovalovo specialiai Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“ sudėčiai sukurta kompozicija „Rock symphony“ („Roko simfonija“). Klasikinį muzikinį išsilavinimą turintis D. Shapovalovas savo gyvenimo ir kūrybos negali įsivaizduoti be kontrastų. Rokas yra jo antroji prigimtis. Maištingą roko temperamentą ir aštrų skambesį D. Shapovalovas savo kūryboje nuolat derina su klasikiniu skambesiu, suteikdamas progą viename kūrinyje ar programoje gyvuoti, pavyzdžiui, panašaus pavadinimo, tačiau visiškai skirtingo skambesio roko ir rokoko stiliams.Atlikėjai:

Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras "Ąžuolynas"

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 4 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 5 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno santaka, KĮ

Daugiau informacijos: www.kaunosantaka.lt info@kaunosantaka.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Spektaklis „Kreicerio sonata“ | Klaipėdos jaunimo teatras

Spektaklis „Kreicerio sonata“ | Klaipėdos jaunimo teatras

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 3 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 18 val. 40 min.
9,00 € 15,00 €
Pirkti
Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

  • Vilnius, JEEP arena
  • Gruodžio 5 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
3 d. 16 val. 10 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje