Anthony Gomes (Kanada)

Anthony Gomes (Kanada)

Pasirodymai:

08.21

trečiadienis


19:00

Anthony Gomes (Kanada)

Vilnius, Vasaros terasa

- 20 %
nuo 11,00 €

08.22

ketvirtadienis


19:00

Anthony Gomes (Kanada)

Kaunas, Sakramento kiemelis

- 20 %
nuo 17,00 €
Nori į šį renginį pigiau? Riboto kiekio bilietai su nuolaida tik Pramogaukit.lt!

Anthony Gomes (Kanada)

Bliuzas savyje neša spalvingą ir brandžią kilmės istoriją, rokas – didžiulį energijos užtaisą. O ką gautume juos sujungus? Atsakysime – muzikantą Anthony Gomes, mylintį šiuos du žanrus taip stipriai ir unikaliai, jog jam teigiamų žodžių negali nė bliuzo grandas B.B. King, o muzikos topai neapsieina be jo pavardės pirmose pozicijose. Energingi šou bei dinamiški pasirodymai Anthony Gomes pelnė vieno geriausiai vertinamų šiandienos roko ir bliuzo atlikėjų vardą.

Anthony Gomes jėga triguba – jis puikus gitaristas, vokalistas ir dainų autorius, bliuzo, roko bei soul sintezės kūrėjas. Nuo pat savo debiutinio įrašo, išėjusio 1998 m., jis kuria virtuozišką, ugningą bliuzą ir dabar jo diskografiją puošia 13 albumų bei daugybė apdovanojimų. Ekstaziški pasirodymai, atliekami su didžiule, retai sutinkama aistra bei ypatinga už žodžių ir natų slypinti dvasia jam leido greitai atsidurti pirmaeilių bliuzo atlikėjų gretose daugiau nei šimtą metų skaičiuojančioje jo istorijoje.

Bliuzo ir roko monstru tituluojamo Anthony Gomes dainų turinys – įsimintinas, muzika žymi savo industriniu gitaros girgždesiu bei varijuojančiomis balso moduliacijomis nuo rėksmingo iki labai saldaus, o nepakaltinamai geri gitaros solo tapo tikru jo prekiniu ženklu. Garsas po garso, rifas po rifo Anthony Gomes stato savo daugiasluoksnę garso pilį, o daugiau nei 20 metų siekianti patirtis tarsi iš bedugnio šulinio semia kūrybiškumą ir dovanoja laimę, geriantiems iš jo.

Šiuo metu kūrybingasis gitaros virtuozas siekia sugrąžinti bliuzą į pagrindines scenas. Anthony Gomes tikslas yra išlaikyti jį šviežią, jaudinantį, net pavojingą ir tuo pat metu priminti ilgametį senąjį bliuzą. B.B. King atlikėjui yra pasakęs, kad bliuzas panašus į žemės įstatymus – jie turi būti keičiami tol, kol gyvename. Tad Anthony Gomes ir siekia, kad muzika augtų bei vystytųsi, perimdamas šiuolaikinį bliuzą bei vesdamas jį nuo įprastų taškų į naujas aukštumas, teikiančias didžiulį malonumą. Jei ieškote aktualaus tikro 21-ojo amžiaus gitaros herojaus – sveikiname, čia būtent jis!

Anthony Gomes gabumų pro ausis nepraleido „Billboard“, išrinkdami jį geriausiu bliuzo atlikėju. 2017 m. „European Blues Awards“ apdovanojimuose vadino geriausiuoju „Best Musician/Live Performance“ kategorijoje. O dėl naujausio albumo „Peace, Love & Loud Guitars“ (2018 m. ) kone visi pametė galvas: jis atsidūrė pirmose „iTunes“ „Blues Chart“ ir „Amazon“ „New Release Blues Chart“ vietose, „Blues Rock Review“ bei „Soundguardian Magazine“ įvardino geriausiu 2018 m. albumu, „RockTimes“, „Rock and Blues Muse“, „BluesFan.com“ išrinko „Top Album“.

Daugybė kitų įvertinimų neleis sumeluoti apie Anthony Gomes karaliavimą jo mėgiamuose žanruose. Šeši naujausi elektriniai albumai atsidūrė „Billboard Blues Chart“ dešimtukuose, įskaitant „LIVE“ (2008 m.), debiutavusį pirmojoje vietoje. „Music Tasters Choice“ Anthony Gomes išrinko vienu iš dešimties geriausių gitaristų pasaulyje (2012 m.), „Canadian Maple Blues Awards“ apdovanojimuose (2013 m., 2016 m.) buvo nominuotas „Electric Artist of the Year“. 2002 m. albumą „Unity“ „Bandit Blues Radio“ pavadino vienu iš 30-ies visų laikų svarbiausių bliuzo įrašų, o daina „Love Sweet Love“ „Spotify“ pasiekė 4 mln. perklausų. Atlikėjas kasmet nuo 2003 m. iki 2007 m. pelnė „Blueswax Magazine“ metų atlikėjo apdovanojimą – ir tai dar ne visi jo šlovės įrodymai.

Anthony Gomes yra koncertavęs arti dvidešimties skirtingų šalių ir pasirodė su gerai žinomomis žvaigždėmis B.B. King, Buddy Guy, Robert Plant, Joe Bonamassa, „Heart“, Jonny Lang, Sammy Hagar, „38 Special“, Robert Cray, Kenny Wayne Shepherd, Gretchen Wilson. O jo pasirodymuose lankėsi patys Eric Clapton, Morgan Freeman, John Goodman, Toby Keith, Jonny Lang, Ron White, Tim Robbins, Travis Tritt, Vince Vaughn ir kiti žymūs vardai. Dabar Anthony Gomes gyvena Sent Luise (Misūris, JAV) ir su savo grupe turuoja Europoje ir Šiaurės Amerikoje.

Tikėdamas, kad muzika gali įkvėpti žmogaus dvasią, Anthony Gomes 2010 m. įkūrė „Music Is the Medicine Foundation“ (liet. „Muzikos medicinos fondą“), kuris pasitelkdamas gydomąją muzikos galią padeda vėžiu sergantiems vaikams, jaunuoliams su autizmo sindromu ir karo veteranams. Negana to, Anthony Gomes yra ir bliuzo istorijos mokslininkas, kuriam suteiktas Toronto universiteto C.P. Stacey vardo apdovanojimas už didžiausią surinktą akademinių taškų vidurkį per visą universiteto istoriją. Šio įvertinimo nusipelnė jo magistro baigiamasis darbas apie rasinę ir kultūrinę bliuzo muzikos raidą.

Atlikėjai:

Mate Pirtskhelava - liutna (panduri), vokalas

Raul Bitsadze - liutna (panduri), vokalas

Besik Metreveli – akordeonas, vokalas

Goga Nikoladze – bosinė gitara

Gela Gogishvili - vokalas

Besik Kvitsiani – klavišiniai, vokalas

Beqa Miqadze – būgnai

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: GM Gyvai, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.gmgyvai.lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

  • Vilnius, Teatro Atviras ratas studija (Ašmenos g. 8)
  • Liepos 24 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 7 val. 29 min.
6,00 € 12,00 €
Pirkti
Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

  • Palanga, RAMYBĖ, kultūros centras. Vytauto g. 35
  • Liepos 21 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 11 val. 7 min.
10,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje