Apeirono teatras: AD INFINITUM (Premjera)

Apeirono teatras: AD INFINITUM (Premjera)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėl nenumatytų aplinkybių Apeirono teatro spektaklis "Ad Infinitum" turėjęs įvykti gruodžio 7 dieną Klaipėdos dramos teatre, NEĮVYKS. Vietoje jo bus rodomas spektaklis "Stabat Mater". Galios tie patys bilietai. Pageidaujantys grąžinti bilietus, gali tai padaryti iki gruodžio 1 d.

Spektaklis „Ad infinitum“ buvo kuriamas pagal Viktor Pelevin romaną „Vabzdžių gyvenimas“. Jame įvairiais vabzdžių pavidalais aktoriai kuria sovietinės santvarkos paveiktos visuomenės ir individų bruožus, charakterius, situacijas, kuriose vyrauja nenumatytai ilgai užsitęsusi pereinamoji būsena išsilaisvinimo link. Spektaklio veikėjai siekia ištrūkti iš tvarkos ir struktūros hipnozės, kuri juos laiko vietoje. Anot režisierės Gretos Gudelytės: “Tai tarsi užsitęsęs klaidžiojimas tamsoje, kur dega viena elektros lemputė, po kuria spiečiasi vabzdžiai, ieškodami kelio į šviesą. Tokia psichologinė būsena būdinga ne tik daugumai postsovietinių šalių, bet ir kiekvienam žmogui svarstančiam apie savo egzistenciją.“

Režisierė: Greta Gudelytė
Aktoriai: Valerijus Kazlauskas, Ričardas Bartašius, Eglė Kazickaitė, Greta Gudelytė
Kostiumų dailininkė: Erika Jankauskaitė
Muzika: Eglė KazickaitėAtlikėjai:

Greta Gudelytė

Ričardas Bartašius

Valerijus Kazlauskas

Eglė Kazickaitė

Renginio trukmė: 1 val. 15 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Apeirono teatras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje