AR PAMENI KAIP IŠMOKAI VAIKŠČIOTI? (Dirbtuvės)

AR PAMENI KAIP IŠMOKAI VAIKŠČIOTI? (Dirbtuvės)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio!  Dirbtuvių dieną būtinai pasitikrinkite informaciją www.dramosteatras.lt dėl galimų dirbtuvių atšaukimų ar perkėlimų.

Kada: 14.00-15.00

Kur: Tavernos salė (Kęstučio g. 62, Kaunas)

Rekomenduojama šeimoms su vaikais nuo 8 m.

Tai judri ir žaisminga pamoka, kelianti įdomius klausimus vaikams ir suaugusiems. Judėsime ir svarstysime  - kaip aš išmokau vaikščioti? Ką dariau pirmaisiais gyvenimo mėnesiais, kad galėčiau judėti ir pasiekti norimus daiktus, nusigauti iš vienos vietos į kitą? Kaip mano mokymąsi įtakojo mano rega, klausa, balsas, noras valgyti, kažką pasiekti? Mokiausi rimtai ar žaismingai?’ Mėginsime užmegzti žaismingą ryšį su aplinka ir savimi, o ne pasiekti rezultatą. Ši judesio pamoka paremta  Feldenkrais metodu ir orientuota į judesio vystymosi etapą prieš išmokstant vaikščioti. Tyrinėsime įvairius judesius - akių, rankų ir kūno koordinaciją, rankų ir pėdų santykį, kontaktą su grindimis,  vėl mokysimės apsisukti nuo nugaros ant pilvo, ropoti keturiomis ir pagaliau atsistoti ant kojų! 

 Dirbtuves veda Eglė Venckutė, kvalifikuota Feldenkrais metodo specialistė. Ji dirba mokykloje vaikams ir jaunimui, turintiems autizmo spektro sutrikimą, moko Feldenkrais judesio ir tęsia psichoterapijos magistro studijas Roehampton universitete.

Dalyviai turėtų dėvėti patogius nevaržančius rūbus.

Projektą dalinai finansuoja:

Lietuvos kultūros ministerija

Lietuvos kultūros taryba

Daugiau informacijos: http://nerkas.lt/#atidarymas

Su dirbtuvių bilietu – spektaklių "Aš esu švieselė", "Elektriniai šešėliai", "Mongos + ZBS Band koncertas" ir paskaitos-performanso "Riksmų kolekcija" bilietams suteikiama 2 EUR nuolaida (Nuolaida taikoma teatro kasoje)

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėseAtlikėjai:

Eglė Venckutė

Renginio trukmė: 1 val., be pertraukos.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Nacionalinis Kauno dramos teatras

Daugiau informacijos: Nacionalinis Kauno dramos teatras info@dramosteatras.lt; 8 37 22 40 64.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje