Armėnijos kultūros dienos Lietuvoje

Armėnijos kultūros dienos Lietuvoje

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

FORTEPIJONO VIRTUOZO HAYK MELIKYAN (ARMĖNIJA) REČITALIS

Programa:

Aram Khachaturian (1903–1978) – Tokata es-moll

Georg Friedrich Händel (1685–1759) – Arija „Lascia ch’io pianga“ iš operos „Rinaldo“ (transkripcija fortepijonui)

Komitas (1869–1935) – „Keturi šokiai“: Yerangi, Marali, Ounabi, Shushiki

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis (1875–1911)

Noktiurnas cis-moll, VL 183

Noktiurnas fis-moll, VL 178

Mazurka es-moll, VL 222

Mazurka h-moll, VL 167

Balys Dvarionas (1904–1974) – Dvi dalys iš ciklo fortepijonui „Mažoji siuita“: „Valsas“, „Skudučių sutartinė“

George Gurdjieff (1866–1949) – „Kristaus prisikėlimas”

Harutiun Dellalian (1937–1990) – Sonata „Dedikacija Komitui“

Igor Stravinskij (1882–1971) – Ištraukos iš muzikos baletui „Petruška“

HAYKAS MELIKYANAS tarptautinį pripažinimą pelnė kaip vienas universaliausių pianistų visame pasaulyje. Fortepijono virtuozu vadinamas muzikas pasirodo žinomiausiose Europos, Azijos bei Amerikos koncertų salėse. Jo repertuarą sudaro pastarojo bei šio amžiaus, šiuolaikinės bei klasikinės muzikos kompozitorių kūriniai. Ypatingo talento muzikas taip pat dažnai sulaukia ne tik klausytojų, bet ir kritikų dėmesio visuose kontinentuose.

H. Melikyano debiutas įvyko 2000 m. Romoje vykusiame tarptautiniame XX a. muzikos festivalyje „Concerto di Concerti“. Tais pačiais metais jam buvo įteiktas antrosios vietos prizas tarptautinio XX a. ir šiuolaikinės muzikos festivalio „Premio Valentino Bucchi“ metu vykusiame pianistų konkurse. Po šio konkurso jaunojo fortepijono virtuozo svarbiausią repertuaro dalį sudaro būtent šio žanro kūriniai. Aukščiausi apdovanojimai taip pat jam buvo įteikti tarptautiniame pianistų konkurse Prancūzijoje, tarptautiniame Lazaro Saryano kompozitorių konkurse Armėnijoje, pianistų konkurse Italijoje ir daugelyje kitų muzikos pasaulyje žinomų bei pripažintų tarptautinių konkursų.

Maskvos kompozitorių sąjunga 2012 m. H. Melikyanui įteikė aukso medalį už jo indėlį į šiuolaikinės muzikos populiarinimą bei sklaidą. 2013 m. jis buvo apdovanotas garbės ženklu, kaip Armėnijos garbės muzikas.

Jis yra pirmasis daugelio Armėnijos kompozitorių kūrinių atlikėjas. Jų įkvėptas 2009 m. pianistas inicijavo koncertų ciklą „1900+“, kurio programą sudaro XX a. ir XXI a. kompozitorių fortepijonui skirti kūriniai iš viso pasaulio. Šis projektas skirtas skirtingoms kultūroms ir tautoms, taip pat rengiami specialūs kompozitorių meistriškumo kursai, pristatomos naujų kūrinių premjeros.

Nuo 2007 m. jis taip pat turėjo ir keletą leidybinių projektų. 2014 m. leidybinė kompanija „Naxos“ išleido solinę pianisto kompaktinę plokštelę. Italijos, Prancūzijos, Vokietijos, Portugalijos, Švedijos ir Šveicarijos radijo stotys reguliariai groja H. Melikyano įrašus.

Jis taip pat veda įvairius meistriškumo kursus jauniesiems pianistams įvairiose pasaulio šalyse. Dalyvauja Italijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Ukrainoje, Lenkijoje, Kipre rengiamuose prestižiniuose šiuolaikinės muzikos bei pianistų festivaliuose.

H. Melikyanas taip pat yra parašęs solinių, kamerinių, instrumentinių, vokalinių ir simfoninių kūrinių fortepijonui. O pianisto transkripcijos yra vienos mėgstamiausių daugelio muzikų visame pasaulyje.

H. Melikyanas pelnė pasaulinį pripažinimą už gebėjimą lengvai, kūrybiškai ir be galo meistriškai perteikti kūrinius pasitelkiant improvizacijos raišką, taip suteikdamas jiems išskirtinę vertę.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 24 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 12 val. 4 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 12 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 4 val. 26 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje