Ars SummerFest | ARS MASTERS: PICARD/REULING/ANAZCO

Ars SummerFest | ARS MASTERS: PICARD/REULING/ANAZCO

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Stephan PICARD violin (Vokietija)

Jeroen REULING, cello (Nyderlandai)

Andres ANAZCO, piano (Ekvadoras-Austrija)

Programa:

C. Debussy Sonata smuikui ir fortepijonui

S. Prokofiev Sonata violončelei ir fortepijonui C-dur, op. 119

L. van Beethoven Fortepijoninis trio B-dur, op. 97 „Archduke”

Liepos 11 d. White Piano Hall įvyksiantis „Ars SummerFest“ festivalio koncertas žada daug netikėtumų: vienoje scenoje susitiks trys virtuozai iš trijų pasaulio šalių, trys genialūs kompozitoriai bei trys kamerinės muzikos šedevrai. Stephan Picard (Vokietija), Jereon Reuling (Nyderlandai) ir Andrés Añazco (Ekvadoras) atliks gražiausius kamerinės muzikos opusus smuikui ir violončelei su fortepijonu – C. Debussy Sonatą smuikui ir fortepijonui, S. Prokofiev Sonatą violončelei ir fortepijonui C-dur, op.119 bei L. van Beethoven Fortepijoninį trio B-dur, op. 97. Lietuvos klausytojams tai bus puiki proga išvysti trijų aukščiausio profesionalumo atlikėjų pasirodymą vienoje scenoje.

Stephan Picard pasirodymas Vilniuje – unikali dovana klasikinės muzikos gurmanams. Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiantis Stephan Picard – vienas garsiausių pasaulyje smuiko profesorių, koncertuojantis visame pasaulyje nuo Europos iki Japonijos, Korėjos, JAV, Kanados, Pietų Amerikos ir Naujosios Zelandijos, o jo studentai – prestižiškiausių konkursų laureatai.

Olandų violončelininkas Jereon Reuling, mokęsis pas legendinius violončelininkus André Navarra ir Pierre Fournier, šiuo metu pats dėsto prestižinėse Europos muzikos aukštosiose mokyklose - Briuselio karališkojoje konservatorijoje bei Karalienės Elžbietos aukštojoje muzikos mokykloje. Jereon Reuling koncertuoja visame pasaulyje tiek kaip solistas, tiek kaip kamerinės muzikos atlikėjas, o jo koncertų geografija driekiasi nuo Amsterdamo iki Hong Kongo. 2005 apdovantas "Madame de La Hault" prizu už savo, kaip profesoriaus, veiklą Briuselio karališkojoje konservatorijoje.

Žavusis pianistas iš Ekvadoro Andrés Añazco – daugybės tarptautinių konkursų laureatas, koncertuojantis garsiausiose pasaulio koncertų salėse kaip Musikverein ir MuTh Vienoje ar Carnegie Hall Niujorke bei tokiuose muzikos festivaliuose kaip Menuhin Festival Gstaad Šveicarijoje ar Rheingau Musik Festival Vokietijoje. Nuo 2006 Andrés Añazco yra Vienos Tango Kvinteto narys.

Atlikėjai:

Stephan PICARD violin (Vokietija)

Jeroen REULING, cello (Nyderlandai)

Andres ANAZCO, piano (Ekvadoras-Austrija)

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Culture live, VšĮ.

Daugiau informacijos: info@culture-live.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 15 val. 25 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 15 val. 25 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje