ASMIK GRIGORIAN IR LVSO

ASMIK GRIGORIAN IR LVSO

Pasirodymai:

10.23

trečiadienis


19:00

ASMIK GRIGORIAN IR LVSO

Vilnius, Vilniaus kongresų rūmai

nuo 15,00 €
Atidėtas į 2019.10.23

DĖMESIO! Keičiasi renginio vieta. Koncertas įvyks Vilniaus kongresų rūmuose, Vilniaus g. 6. Jūsų įsigyti bilietai galios, vietos bus automatiškai perkeltos į atitinkamos kainų kategorijos vietas Vilniaus kongresų rūmuose. Jeigu Jūsų netenkina pasikeitusi renginio vieta, bilietus galite grąžinti iki 2019 m. liepos 31 d. „Tiketa“ puslapyje internete, „Tiketos“ arba Vilniaus kongresų rūmų kasose – priklausomai nuo to, kur bilietai buvo pirkti. Vėliau pinigai nebus grąžinami. Atsiprašome už galimus nepatogumus.

D. Šostakovičius. Simfonija Nr. 1 f-moll, op. 10

R. Strauss. „Paskutinės keturios dainos“ sopranui ir orkestrui

R. Wagner. Įžanga ir Izoldos mirties scena iš operos „Tristanas ir Izolda“

Asmik Grigorian – vienas mylimiausių vardų Lietuvoje ir aukščiausios klasės ženklas tarptautiniame operos pasaulyje. Po pernai vasarą prestižiniame Zalcburgo operos festivalyje įvykusios R. Strausso „Salomėjos“ premjeros jau kitą rytą pasaulis drąsiai skandavo: dabar ji yra pasaulinė žvaigždė. Dalyvavę premjeroje pasakojo, kad nuo dešimties minučių aplodismentų Asmik buvo galima apkursti, o po pirmosios premjeros atėjęs nusilenkti žymusis italų režisierius Romeo Castellucci prieš lietuvių sopraną puolė ant kelių. „Ji paprasčiausiai yra beprotiškai puiki: Salomėja iš kūno ir kraujo. Jos tviskantis šviesus sopranas permuša visus štrausiško orkestro ekscesus, o piano skamba gundomai lengvai. Tačiau kai ji pareikalauja Johanaano galvos žemajame registre, šiurpas pereina per kūną. Apvilkta balta suknia su ryškiai raudonomis dėmėmis ji juda milžiniškomis, beveik tuščiomis auksinėmis scenos grindimis ir viešpatauja – gestais, žingsniais, žvilgsniais, žadą atimančia vokalo jėga“, – įspūdžiais dalijosi „BR Klassik“. Tarptautiniuose operos apdovanojimuose Londone, dar vadinamuose operos „Oskarais“, 2019 m. A. Grigorian buvo pripažinta geriausia metų operos soliste.

Šį rudenį Asmik Grigorian savo talentu ir charizma spindės Vilniuje. Kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu meno vadovo ir vyr. dirigento maestro Gintaro Rinkevičiaus, solistė atliks Richardo Strausso (1864–1949) opusą „Paskutinės keturios dainos“. Metai iki kompozitoriaus mirties parašytą kūrinį sudaro dainos sopranui ir orkestrui „Pavasaris“, „Rugsėjis“, „Einant miegoti“ ir „Saulei leidžiantis“, kurių tekstuose skamba Hermanno Hesse’s ir Josepho von Eichendorffo eilės. Visos dainos, išskyrus „Pavasarį“, parašytos mirties tema, tačiau kartu persmelktos giedros ramybės, susitaikymo ir pilnatvės jausmo. Koncerte Asmik Grigorian taip pat atliks Izoldos mirties sceną iš žymiosios Richardo Wagnerio (1813–1883) operos „Tristanas ir Izolda“, kuri pasaulyje pripažįstama kaip viena iš operinio repertuaro viršūnių.

Antrojoje koncerto dalyje maestro Gintaro Rinkevičiaus diriguojamas Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pradės vieno garsiausių XX a. kompozitorių Dmitrijaus Šostakovičiaus (1906–1975) penkiolikos simfonijų ciklą. Šį vakarą skambės pirmoji D. Šostakovičiaus simfonija f-moll, op. 10, kurią kompozitorius parašė būdamas vos 19-os, kaip savo baigiamąjį darbą tuometėje Petrogrado konservatorijoje. Pirmojoje simfonijoje susipina įdomus ir charakteringas derinys – iš vienos pusės, gyvybingumas ir sąmojis, iš kitos – drama ir tragedija. Nuo pat premjeros vakaro simfonija susilaukė milžiniškos sėkmės ir yra laikoma vienu geriausių kompozitoriaus darbų.

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://lvso.lt/lt/veikla/taisykles

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti 2 papildomas eiles A ir B. PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

Vilniaus kongresų rūmų virtualus turas - http://lvso.lt/lt/patalpu-nuoma/virtualus-turas. Jo pagalba galite išsirinkti Jums tinkamiausias vietas.

Atlikėjai:

Asmik Grigorian, sopranas

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Gintaras Rinkevičius

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, KĮ.

Daugiau informacijos: www.lvso.lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
8 d. 1 val. 12 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
9 d. 1 val. 12 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje