Atvira erdvė'21 | 107 Ways to Deal With Pressure | Kanta Company (LT/FI/US)

Atvira erdvė'21 | 107 Ways to Deal With Pressure | Kanta Company (LT/FI/US)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu.

Spaudimas, kad gyvas pasirodymas nebūtų prastesnis, nei jo pristatymas internete.

Spaudimas nuolat treniruotis, kad išlaikytum gerą fizinę formą.

Spaudimas, kad žiūrovai pamatytų geriausią spektaklio versiją.

Apie tokį ir panašų spaudimą šis cirko spektaklis. Psichologinis spaudimas stipriai siejamas su stresu, tačiau cirko artistams įdomi ne tik prischologinė jo pusė, bet ir fizinė. Spaudimas cirko treniruotėse vaidina didelį vaidmenį. Pavyzdžiui, raumenų susitraukimai, šilkų sugriebimas sudėtingose pozose ore, cirko įrankių svoris, kūnai spaudžiantys vienas kitą atliekant įvairius porinės akrobatikos triukus, skrydis, kritimas. Šis spektaklis tyrinėja judėjimą, remiantis spaudimu ir kaip cirko praktikose menininkai susiduria su psichologiniu ir fiziniu spaudimu. Psichologinis – atlikti triuką sėkmingai ar pagauti partnerį. Fizinis – suspausti oro akrobatikos įrankį tam, kad nenukristum ar spausti partnerio rankas, kad iškeltum į viršų ar saugiai nuleistum ant žemės. Tai yra didžiulė cirko praktikos dalis, kuri retai pastebima.

Šiuolaikinio cirko pasirodymą sukūrė Kaune reziduojanti tarptautinė, šiuolaikinio cirko kūrėjų komanda – „Kanta Company“.

„107 Ways to Deal With Pressure“ sukurtas Menų spaustuvės programos - Atvira erdvė'21 metu. Programą "Atvira erdvė" finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.Renginio trukmė: 40 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Menų spaustuvė, VšĮ

Daugiau informacijos: daugiau informacijos:

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje