Atviras Lietuvos Muaythai čempionatas

Atviras Lietuvos Muaythai čempionatas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Įspūdingos kovos, kvapą gniaužiantis meistriškumas ir daugybės amžių užgrūdintos kovos tradicijos, užgimusios Tolimuosiuose Rytuose, - visa tai jungia Muaythai. Ištikimi šios sporto šakos gerbėjai, o taip pat tie, kurie norėtų ją pažinti arba tiesiog pasimėgauti dėmesį prikaustančiu reginiu, balandžio 23-24 dienomis laukiami Vilniaus pramogų salėje „Vakaris", kur vyks Atviras Lietuvos Muaythai čempionatas.

Muaythay populiarumas auga tarsi ant mielių, ši sporto šaka sulaukia vis daugiau dėmesio, o ją įvaldę meistrai pelnytai mėgaujasi pripažinimu visame pasaulyje. Talentas, neišsenkantis uolumas treniruočių salėje, fiziniai duomenys, deramas psichologinis pasiruošimas – čia svarbi visuma, čia atsiskleidžia tikro kovotojo charakteris ir galia. Atviras Lietuvos Muaythai čempionatas suteiks progą tuo įsitikinti.

Savaitgalis, kuriam ruoštasi ilgai ir kruopščiai, - solidus renginys, neeilinis įvykis kovų menais besižavinčiai publikai ir, žinoma, nekantraujantiems į ringą įžengti sportininkams.

Atviro Lietuvos Muaythai čempionato metu pirštines surems ir išbandyti savo jėgas susirinks per 100 šios sporto šakos atstovų iš daugiau nei 30 aktyviai Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse veikiančių sporto klubų. Kovinę dvasią čempionate demonstruos ne tik perspektyvūs pradedantieji, bet ir savo atstovaujamas šalis Europos bei Pasaulio čempionatuose garsinantys meistrai.

Balandžio 23 d., šeštadienį, nuo 12:00 val. – PUSFINALIAI.

Balandžio 24 d., sekmadienį, nuo 12:00 val. – FINALAI.

Atlikėjai:

Susirinks per 100 šios sporto šakos atstovų iš daugiau nei 30 aktyviai Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse veikiančių sporto klubų.

Renginio trukmė: 5 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilniaus viešieji renginiai, MB.

Daugiau informacijos: Tel.: 869903624.

Draudžiama įsinešti: alkoholiniai gėrimai, gėrimai stiklinėje taroje, pirotechnika, degios, sprogstamos medžiagos, narkotinės medžiagos, bet kokie ginklai ar sužaloti galintys daiktai.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

„SEEN“ N-16

„SEEN“ N-16

  • Panevėžys, Panevėžio teatras Menas
  • Lapkričio 20 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 26 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
7 d. 13 val. 18 min.
5,35 € 10,70 €
Pirkti
„Brangioji Mokytoja“ pagal L. Razumovskajos pjesę. ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

„Brangioji Mokytoja“ pagal L. Razumovskajos pjesę. ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Lapkričio 20 d., 18:30 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
81 d. 12 val. 4 min.
7,50 € 15,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
SKAMP20

SKAMP20

Galioja iki: 12-01

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje