ATVIRUKAI IŠ ARGENTINOS: TANGO ŽAVESYS

ATVIRUKAI IŠ ARGENTINOS: TANGO ŽAVESYS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjai:

VALSTYBINIS PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAS „TRIMITAS“

Meno vadovas ir vyr. dirigentas Leif Karlsson

Solistas ANDERS PAULSSON (saksofonas, Švedija)

Dirigentas LEIF KARLSSON (Švedija)

 

Programoje:

Charles Gounod – „Petite Symphonie“

Sven–David Sandström – Keturios pjesės sopraniniam saksofonui ir kameriniam orkestrui

Igor Stravinskis – Tango (Kristupo Bubnelio orkestruotė)

George Gershwin – Kubietiška uvertiūra

Ástor Piazzolla – „Adios Nonino“

Ástor Piazzolla – „Libertango“

Alfred Reed – „El Carmino Real“ (Robert Longfield aranžuotė)

 

Esti muzikos stilių, kurių ambasadoriai dažnai tampa to stiliaus sinonimu. Šiemet minime argentiniečių kompozitoriaus Ástoro Piazzollos (1921–1992), tango krikštatėvio, šimtmetį. Neabejotiną įtaką šio stiliaus populiarumui turėjęs muzikas aktualus iki pat šių dienų – tango atmainų, variacijų bei atšvaitų gausu ir šiuolaikinių kompozitorių kūriniuose. Greta magiškojo Á. Piazzollos koncerte skambės A. Reedo, G. Gershwino, I. Stravinskio, Ch. Gounod bei kitų autorių kūriniai, savitai įsiliedami į tango sūkurį.

Vakaro solistas – švedų sopraninio saksofono meistras Andersas Paulssonas, laikomas vienu ryškiausių šio instrumento ambasadorių pasaulyje. Debiutavęs Niujorko „Carnegie“ salėje 1992 metais, atlikėjas vertinamas už ypatingą skambesį ir platų veiklos spektrą. Jo meistriškumas įkvėpė daugiau nei 50 kompozitorių specialiai sukurti tiek kamerinius, tiek orkestrinius kūrinius, o dar apie 30 naujų premjerų planuojama artimiausiu metu. Solistas apkeliavo daugybę pasaulio šalių, koncertavo žymiausiose salėse: Berlyno filharmonijoje, „Alice Tully Hall“, Liuksemburgo filharmonijoje, Amsterdamo „Concertgebouw“ ir kt. Taip pat bendradarbiavo su tokiais orkestrais kaip Stokholmo karališkasis filharmonijos orkestras, Geteborgo simfoninis orkestras, Sankt Peterburgo filharmonijos orkestras ir kt. Atlikėjas vertinamas ne vien už platų klasikinį ir šiuolaikinį repertuarą, tačiau taip pat ir už įvairius projektus su džiazo atlikėjais.

 

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja).

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 2 val., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje