Audiovizualinis spektaklis „Vilniaus pokeris“

Audiovizualinis spektaklis „Vilniaus pokeris“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Audiovizualinis spektaklis, pagal garsųjį rašytojo R. Gavelio romaną „Vilniaus pokeris“, sujungs teatro, muzikos, kino medijas ir atskleis mūsų tautos XX–XXI a. kolektyvinės minties naratyvus. Kokia yra mano istorija? Kas yra lietuvybė ir meilė tėvynei? Kodėl gyvename taip, kaip gyvename, ir ar galime tai pakeisti? Tai – tik keli klausimai, kuriuos kelia ir R. Gavelis, ir kūrybinė spektaklio grupė.

Siužetas remiasi pirmąja romano dalimi ir pasakoja pagrindinio herojaus Vytauto Vargalio mistišką detektyvą, perpintą makabriška meilės istorija. „Vilniaus pokeris“ analizuoja individo ir visuomenės egzistencinę tapatybės krizę, negaili aštrios kritikos tiek atskiram žmogui, tiek socialinei aplinkai.

„Vilniaus pokerio“ pasaulis – tai Vytauto Vargalio pasaulis, kuriame ištrinamos laiko ribos, linijos tarp tikrovės ir siurrealumo, išorinio ir vidinio pasaulio, gyvenimo ir negyvenimo, prasmės ir beprasmybės, vienos ir daugelio tiesų. Kiekvienas pasirinkimas lemia, kas mes būsime. Tačiau iš vis nesirinkti veda į pilką egzistenciją. Ar joje daugelis iš mūsų ir esame?

Vilnius vystomoje istorijoje ne tik veiksmo vieta. Jis – kaip gyvoji biblioteka, kaupianti visą informaciją iš praeities, dabarties ir galbūt ateities, galintis tinkamu metu pasiųsti reikalingą ženklą ar padėti surasti atsakymus į svarbiausius klausimus. Tačiau dažniausiai mes Vilniaus negirdime.

Ričardo Gavelio romanas „Vilniaus pokeris“, išleistas prieš trisdešimt metų, 1989-aisiais, sulaukė milžiniško susidomėjimo. Ne tik dėl modernaus rašymo stiliaus, nagrinėjamų problemų, bet taip pat dėl itin atvirų erotinių scenų ir ryškios kritikos tuometiniam režimui. Patys galėsite nuspręsti, ar smarkiai pasikeitėme per šį laiką? Galbūt dialogai, pokalbių temos pasirodys lyg iš vakarykščių naujienų antraščių.

Režisierius – Alius Veverskis

Inscenizacijos autoriai – Matas Vildžius ir Alius Veverskis

Kompozitorius – Matas Drukteinis

Kino vizualizacijų autoriai – Aneta Bublytė, Ugnius Tuleikis ir Vytautas Narbutas

Šviesų dailininkas – Vaclovas Grinius

Kostiumų dailininkė – Lina Andriukonė

Grimo dailininkas – Karolis Ruzgas

Prodiuseris – Matas Drukteinis, VšĮ „Meno genas“Atlikėjai:

Vaidina:

Gediminas Rimeika

Julija Šatkauskaitė

Šarūnas Zenkevičius

Valerijus Jevsejevas

Muzika gyvai:

Vokalinis ansamblis „B2“

Renginio trukmė: 2 val. 30 min., 1 pertrauka po 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 16 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Meno genas, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.menogenas.lt / www.vilniauspokeris.lt

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje