AURA 27. EgriBiancoDanza (ITALIJA) ir Šokio teatras AURA

AURA 27. EgriBiancoDanza (ITALIJA) ir Šokio teatras AURA

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Spalio 6 d. Tarptautinio šokio festivalio AURA 27 publikos laukia itališkai – lietuviškas vakaras. Kompanija EgriBiancoDanza pristatys du šokio spektakliu, o po pertraukos scenoje - Kauno šokio teatro AURA ir italų festivalio„Fabbrica Europa“ bendro projekto „Twister“ PREMJERA.

EgriBiancoDanza (Italija)

MANO SLAPTASIS KOSMOSAS

Choreografija: Mikka Rytty

Šokėjai: Elisa Bertoli, Maela Boltri, Vanessa Franke, Alessandro Romano, Vincenzo Criniti, Vincenzo Galano, Cristian Magurano

Muzika: David Hykes, John Cage, John Adams

Šviesos: Enzo Galia

Rėmėjai: Italijos kultūros ministerija, Pjemonto regionas, Turino miestas, CTR fondas bei „Compagnia di San Paolo“. Pagrindinis trupės rėmėjas – „Studio Rolla SRL“.

Trukmė: 30 min.

Premjera: 2016 m.

Kelionė per paslėptąjį kosmosą. Stebint, kokia beformė jame yra mūsų egzistencija. Kokios mažytės mintys mes tesame šioje didžiulėje visatoje. Galiausiai įgaunančios formas. Pradedame iš pradžių. Einame per žmonijos evoliuciją. Nuo gyvūno prie žmogaus. Nušviesdami du pirminius jausmus – baimę ir meilę, suteikiame veidą savo egzistavimui ir visai žmonijai. Mes visi esame didžiulės paslapties dalis. Mes esame Kosmosas.

NIEKUR?

Choreografija: Raphael Bianco

Choreografo asistentė: Elena Rolla

Muzika: S. Sciarrino, T.O. Lee, Deuter

Šviesos: Enzo Galia

Šokėjai : Elisa Bertoli, Maela Boltri, Vanessa Franke, Vincenzo Criniti, Vincenzo Galano, Cristian Magurano, Alessandro Romano

Trukmė: 30 min.

Premjera: 2014 m.

„Niekur?“ – indų kilmės choreografo Raphaelio Bianco baleto spektaklis apie ribotą žmogaus būties dimensiją. Apie žmogaus migravimą tarp materialaus ir dvasinio. Atviras žmogiškas šokis apie pažadėtosios žemės iliuziją.

EgriBiancoDanza

Tai viena svarbiausių modernaus ir šiuolaikinio šokio trupių, įsikūrusi istoriniame Turino mieste. „EgriBiancoDanza“ trupei vadovauja viena ryškiausių Italijos choreografių – Susanna Egri.

Trupė įkurta 1999 m. siekiant populiarinti šokio meną ir edukaciją. Trupės kūrybai įtaką darė ir choreografės Egri patirtis, įgyta ankstesnėje jos trupėje „ I Balletti di Susannna Egri“. Ši trupė buvo viena iš pavyzdinių itališko šokio trupių per pastaruosius 30 metų. Šiandien trupei kartu vadovauja reziduojantis choreografas Raphaelis Bianco, Susannos Egri mokinys.

Trupės choreografijos braižas remiasi tvirtais baleto pagrindais, kurie maišomi su šiuolaikinio šokio įvairove. Dėl šios priežasties trupės repertuarą sudaro tiek neoklasikinio, tiek šiuolaikinio šokio choreografiniai pastatymai.

Nuo 1999 m. „EgriBiancoDanza“ šoko daugybėje tarptautinių festivalių visame pasaulyje: Argentinoje, Vengrijoje, Maltoje, Graikijoje, Serbijoje, Rusijoje, Prancūzijoje, Portugalijoje, Makedonijoje, Čilėje, Belgijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Lietuvoje ir visoje Italijoje.

http://www.egridanza.com/

Kauno šokio teatras AURA, „Fabbrica Europa“ ir Salvo Lombardo (Lietuva, Italija)

TWISTER

Idėja, choreografija ir režisūra: Salvo Lombardo

Choreografo asistentės: Lucia Cammalleri ir Daria Greco („Chiasma“)

Atlikėjai: Lucia Cammalleri, Mei Chen, Daria Greco, Evgenii Kalachev

Garsas: Fabrizio Alviti

Šviesos: Luca Giovagnoli

Kostiumai: Kristina Sviderskaitė

Produkcija: festivalis „Fabbrica Europa“ (Florencija, Italija), šokio teatras AURA (Kaunas)

Partneriai: „Anghiari Dance Hub“, „Kilowatt Festival“, „Le Murate“ / „Progetti Arte Contemporanea“, Lietuvos kultūros institutas, Lietuvos Respublikos Garbės Konsulatas Florencijoje

Koordinatorė: Giedrė Bagdžiūnaitė

Trukmė: 40 min.

Premjera: 2017 m.

„Twister“ yra šokio teatro „Aura“ ir festivalio „Fabbrica Europa“ projektas. Spektaklis kurtas remiantis žaidimu „Twister“, įvairiose kultūrose daugybei kartų leidusiam naujai pažvelgti į fiziškumo ir tarpasmeninės erdvės sąvokas.

Kvestionuojamos fiziškumo ir kūno, kaip sąveikaujančios teritorijos, idėjos. Choreografija veikia kaip socialines patirtis rišanti kalba, suburianti laikiną bendruomenę, kurioje kūnai tampa kiekvieno atlikėjo žmogiškų santykių, socialinės dinamikos, kultūrinių produktų ir gyvenimo potyrių tąsa.

Salvo Lombardo, dviem atlikėjų grupėms pradėjus „Twister“ partiją, įpina choreografijos, paremtos sąryšiais, mikropasakojimais, išskaitomais iš jų patirties, dalinantis asmeniniais prisiminimais – tiek judesio, tiek biografiniais, kurie vėl išgyvenami per improvizaciją ir atkartojimą.

KAUNO ŠOKIO TEATRAS „AURA“

Tai šiuolaikinio šokio raišką Lietuvoje puoselėjantis teatras. 1980 m. Birutės Letukaitės iniciatyva įkurta ir puoselėta šokio studija 1995 m. įregistruota kaip Kauno miesto teatras „Aura“, kuriam žymi choreografė vadovauja iki šiol. Per savo gyvavimo metus teatras kūrė ir formavo Lietuvos šiuolaikinio šokio „veidą“, išugdė ne vieną profesionalų šokėją, papildžiusį pasaulinę šokio padangę.

„Aura“ nuolatos dirba su įvairiais tarptautiniais projektais, užsienio ir Lietuvos choreografais, bendradarbiauja su įvairių sričių menininkais, reprezentuoja Lietuvos šiuolaikinį šokį daugelyje užsienio valstybių ir nuolat inovatyviomis idėjomis papildo šokio pasaulį.

SALVO LOMBARDO

Italų choreografas ir režisierius, kurio kūryba apima teatrą, šokį ir vizualųjį meną. Jo darbai rodyti didžiausiuose Italijos festivaliuose ir teatruose. 2015–2016 m. dirbo „Anghiari Dance Hub“ rezidencijoje prie projekto „Casual Bystanders“. 2017 m. kūrėjas bendradarbiavo su festivaliais „Oriente Occidente“, „Fabbrica Europa“, kaip kviestinis choreografas dirbo su šokio teatre „Aura“ trupe. 2017 m. pradėjo kurti spektaklį „Present Continous“, įtraukdamas vietinę bendruomenę, kuria interaktyvią instaliaciją „Reappearances“ – projektą Šiuolaikinio meno muziejui MART (Roveretas, Italija).

www.aura.lt

Reklaminis klipas: https://vimeo.com/222212469

Atlikėjai:

Jau 27-tą kartą Kaune - Tarptautinis šokio festivalis AURA. Žymiausi šokio vardai iš viso pasaulio: Šveicarijos, Japonijos, Izraelio, Prancūzijos Italijos Vokietijos, Lenkijos ir Lietuvos.

Renginio trukmė: 2 val., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“.

Daugiau informacijos: www.dancefestival.lt vadyba@aura.lt +370 614 24277.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Dainuojamosios poezijos vakaras „Tavo tyloj“

Dainuojamosios poezijos vakaras „Tavo tyloj“

  • Kaunas, TEATRO KLUBAS, Vilniaus g. 22
  • Gruodžio 11 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
14 d. 21 val. 26 min.
3,72 € 6,20 €
Pirkti
PREMJERA: HELVERIO NAKTIS / Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

PREMJERA: HELVERIO NAKTIS / Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 11 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
14 d. 21 val. 38 min.
7,20 € 12,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
Meilė ir mirtis Veronoje

Meilė ir mirtis Veronoje

Galioja iki: 12-12

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje