AURA 27. OKARUKAS ( Lietuva, Prancūzija). „Bejausmis/ Senseless“

AURA 27. OKARUKAS ( Lietuva, Prancūzija). „Bejausmis/ Senseless“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Režisierė ir choreografė: Sakurako

Muzika: Amine Boucekkine

Konsultantas: Phil Von

Okarukas komanda: Tadas Almantas, Thibaut Cora, Miglė Čeplinskytė, Valerija Gneuševa, Eglė Grigaliūnaitė, Kenj’y Keass, Aina Norgilaitė, Eglė Nešukaitytė, Greta Petrovskytė, Ieva Tarejeva, Jordan Oliveira, Živilė Virkutytė

Šviesos: Cloé Chope / Karolis Juknys

Kostiumai: Sakurako & Thibaut Cora

Trukmė: 60 min.

Premjera: 2017

Jei tikrovė – tai kontakto su išoriniu pasauliu sukeltų signalų per pojūčius visuma, interpretuota smegenų pagalba, tai kuo tada skiriasi realybė nuo sapno?

Šokio spektaklio „Bejausmis“ premjera Lietuvoje, kurios metu tyrinėjama žmogaus prigimtis ir būtis, pasitelkus mokslinės fantastikos žanrą bei remiantis prancūzų filosofo Maurice‘o Merleau-Ponty suvokimo fenomenologijos teorija bei budistiniu diskursu apie pojūčių sferą (Āyatana).

Tai pasakojimas apie saujelę individų, kurie pabunda į „čia ir dabar“ – be atminties ir pasitikėjimo savo pojūčiais. Šiame šokio spektaklyje sukuriama ateities vizija – visuomenėje, kurią vado turtingieji, atliekami žmogiškieji eksperimentai ir manipuliuojant pojūčiais bandoma sukurti antžmogį, visuotinę tvarką palaiko androidai, o įvairiems darbams atlikti yra specialiai sukuriami žmogiškieji klonai.

OKARUKAS

„Okarukas“ yra vienintelis buto šokio teatras Baltijos šalyse, suburtas iš jaunos kartos lietuvių menininkų, šokėjų ir aktorių bei vadovaujamas Paryžiuje reziduojančių menininkų Sakurako (LT/FR) ir Philo Vono (FR). Sakurako yra šokio teatro „Re-United Now-Here“ Paryžiuje ir „Okarukas“ Vilniuje įkūrėja, menininkė direktorė ir choreografė.

Sakurako – jau 18 metų užsienyje gyvenanti lietuvių kilmės menininkė, dirbanti vizualiųjų menų, šokio ir teatro srityse. Ji baigė Gerrito Rietveldo Akademiją Amsterdame, kur studijavo konceptualųjį ir vizualųjį meną, tačiau taip pat mokėsi Rytų kovos ir tradicinių japoniškų menų bei šiuolaikinio buto šokio (jap. 舞踏) su įvairiais meistrais Japonijoje. Menininkės praktika apjungia konceptualų bei performansų meną, fizinį teatrą, šokį, buto bei vizualiuosius menus žmogaus prigimties ir būties tyrinėjimams.

Šiandien Sakurako pasirodymų geografija itin plati – nuo Amsterdamo iki Tokijo. Štai tik keletas vietų, kur menininkė surengė pasirodymus: „Palacio de Bellas Artes“ (Meksikas) „Le 104“, „Auditorium Saint-Germain“, „Le Cube“, „Théâtre du Temps“ (Paryžius), „OT301“, „Paradiso“, „Oostblook Theatre“, „Oude Kerk“, „Posthoornkerk“ (Amsterdamas), Mažasis teatras, Menų Spaustuvė (Vilnius), SCCA Šiuolaikinių menų centras (Liubliana), „UrBANGUILD“ (Kiotas), ir pan. Ji taip pat dalyvavo įvairiuose festivaliuose: „La Nuit Blanche“ (Paryžius), „Kultūros Naktis“ (Vilnius), „Juli Dans“ (Amsterdamas), „Rappongi Art Night“ (Tokijas), „City of Women“ (Slovėnija), „Modern Panic“ (Londonas), „Gogol Fest“ (Ukraina) ir Venecijos meno bienalė’11 (Italija).Atlikėjai:

Jau 27-tą kartą Kaune - Tarptautinis šokio festivalis AURA. Žymiausi šokio vardai iš viso pasaulio: Šveicarijos, Japonijos, Izraelio, Prancūzijos Italijos Vokietijos, Lenkijos ir Lietuvos.

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 10 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“.

Daugiau informacijos: www.dancefestival.lt vadyba@aura.lt +370 614 24277.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Rėmėjai

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

  • Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas
  • Rugsėjo 26 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 15 val. 46 min.
5,00 € 10,00 €
Pirkti
Graikas Zorba

Graikas Zorba

  • Klaipėda, ŽVEJŲ RŪMAI, Klaipėdos m. kultūros centras, Taikos pr. 70
  • Rugsėjo 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 18 val. 22 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje