AURA 27 atidarymas. Šokio teatras AURA  ir Bodytalk

AURA 27 atidarymas. Šokio teatras AURA ir Bodytalk

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Pirmi 30 bilietų su 50% nuolaida.

Nuolaida taikoma automatiškai pirkimo metu.

Spalio 5 d. Tarptautinis šokio festivalis AURA 27 startuos su Kauno šokio teatro AURA pasirodymais.

Vakaro programoje PREMJERA! GLÜCK / LAIMĖ \ СЧАСТЬЕ (chor. YoshikoWaki and Rolf Baumgart, Vokietija) ir publikos pamėgto spektaklio GODOS II dalis (chor. Birutė Letukaitė, Lietuva)

Kauno šokio teatras AURA ir trupė „Bodytalk“ (Lietuva, Vokietija)

GLÜCK / LAIMĖ \ СЧАСТЬЕ

Premjera

Kūrybinė komanda: YoshikoWaki and Rolf Baumgart kartu su Blake Seidel, Chiara Corbetta, Clara Giambino, Dmytro Grynov, Erikas Žemaitis, Ema Senkuvienė, Eric Zarcone, Evgenii Kalachev, Jeanna Serikbayeva, Lukas Zerbst

Asistentė: Greta Dainytė

Šviesos: Vladimiras Šerstabojevas

Kostiumai: Kristina Čyžiūtė, Marina Schutte

Trukmė: 40 min.

Lietuva yra Europos centras. Ar tikrai? Metinėse statistikos suvestinėse randame mėgstamų pasakų motyvų, pvz.: kalbanti duona, gyvasis vanduo, besijuokiantys akmenys, užnuodytos šukos, nuvirtusių medžių prispausti drakonai, pieno ir kraujo puta, karūnuotos gyvatės, rūkas, įlendantis į vieną ausį ir išlendantis per kitą, laikraščius skaitantis vėjas, princai (stiprūs, gerai atrodantys, bet kvaili), geležinės kurpaitės, nesuverpiami kuodeliai, smuiku grojančios rupūžės ir iš keptuvės iššokantys blynai, į medžius ar pupas paverčiami vaikai...

BODYTALK

Menininkų rezidencijos Miunsteryje (Vokietija) pagrindu 2008 m. Yoshiko Waki ir Rolfo Baumgart įkurtas šokio teatras „Bodytalk“, stipriai pritapęs prie vietinės bendruomenės. Žiniasklaidos giriami už „radikalų lokalumą“, kūrėjai susilaukė ir (tarp)tautinio pripažinimo.

Teatras apdovanotas Brėmene, Leipcige, Kelne. Žiuri atsiliepimai apie „Bodytalk“: „Brutaliai juokinga... tariamai nepagarbu... negailestingai drąsu. Choreografė ir šeši šokėjai įaudžia savo pasirodymą į erdvę, kurioje jis atliekamas. Nieko nenutylėdama, Yoshiko Waki mikliai trina atskirų žanrų ribas. Rezultatas – įspūdingai dinamiškas spektaklis. Prieštaringas, absurdiškas, visiškai radikalus. Nemoralizuojant prikeliamas mūsų nirtusis vidinis žvėris, o nekontroliuojamos jėgos parodomos visa savo galia.

Stebint šį multimedijos reginį, visad gniaužia kvapą, ypač, kai šokėjai pastato mus į akistatą su tikrove, kurios neįmanoma išreikšti žodžiais, kuri yra aukščiau mūsų kūnų ir kūniškumo... „Bodytalk“ demonstruoja išskirtinę šokio meno kokybę, apnuoginančią mūsų retoriką.“ / Iš apdovanojimo kalbos Kelno šokio teatre.

Nuo 2012 m. „Bodytalk“ remiamas programos „Spitzenförderung Tanz“ („Peak Funding Dance“), finansuojančios kūrybiškiausius kūrėjus Šiaurės Reine – Vestfalijoje.

www.bodytalkonline.de

Kauno šokio teatras „Aura“ (Lietuva)

GODOS

II dalis

Choreografija: Birutė Letukaitė

Kompozitorius: Antanas Jasenka

Asistentė dramaturgijai: Silvija Čižaitė-Rudokienė

Šviesos: Vladimiras Šerstabojevas

Vaizdo projekcijų autorius: Saulius Paliukas

Šokėjai: Clara Giambino, Chiara Corbetta, Ema Senkuvienė, Marine Fernandez, Mei Chen

Trukmė: 25 min.

Premjera: 2016

Spektaklio sukūrimas finansuotas EEE finansinio mechanizmo ir Lietuvos valstybės lėšomis.

Žodį „godos“ jau vargu ar beišgirsime kasdienėje kalboje, tačiau jame telpa kiekvieno mūsų išgyvenimai, patirtys ir jausmai. Spektaklio „Godos“ pasaulyje susipina praeitis, dabartis ir ateitis, susitinka moteriškas jausmingumas, paslaptingos mitologijos būtybės ir futuristinio pasaulio vizijos.

Kas slepiasi užkerėto vilkolakio kailyje, kokius burtus naudoja šiuolaikinės laumės, kas neša laimę, jei nebetikime aitvarais?

Subtiliai užsimindami apie lietuvių mitus ir legendas, šokėjai juda raštais ir formomis,

ritmu, primenančiu audimo staklių taukšėjimą. Prie šių staklių prisėda godojantis šiandienos

žmogus, kurio išausta juosta tokia kaip gyvenimas: marga mintimis, kokie mes esame dabar ir

kokiais tapsime rytoj.

AURA

Kauno šokio teatras „Aura“ – tai šiuolaikinio šokio raišką Lietuvoje puoselėjantis teatras. 1980 m. Birutės Letukaitės iniciatyva įkurta ir puoselėta šokio studija „Aura“ 1995 m. įregistruota kaip Kauno miesto teatras, kuriam žymi choreografė vadovauja iki šiol. Per savo gyvavimo metus teatras kūrė ir formavo Lietuvos šiuolaikinio šokio „veidą“, išugdė ne vieną profesionalų šokėją, papildžiusį pasaulinę šokio padangę.

„Aura“ nuolatos dirba su įvairiais tarptautiniais projektais, užsienio ir Lietuvos choreografais, bendradarbiauja su įvairių sričių menininkais, reprezentuoja Lietuvos šiuolaikinį šokį daugelyje užsienio valstybių ir nuolat novatoriškomis idėjomis papildo šokio pasaulį. Jau 27-erius metus organizuojamas tarptautinis šokio festivalis „Aura“ tapo neatskiriama Kauno miesto kultūros dalimi.Atlikėjai:

Jau 27-tą kartą Kaune - Tarptautinis šokio festivalis AURA. Žymiausi šokio vardai iš viso pasaulio: Šveicarijos, Japonijos, Izraelio, Prancūzijos Italijos Vokietijos, Lenkijos ir Lietuvos.

Renginio trukmė: 1 val. 30 min., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 12 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“.

Daugiau informacijos: www.dancefestival.lt vadyba@aura.lt +370 614 24277.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Rėmėjai

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

  • Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas
  • Rugsėjo 26 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 16 val. 3 min.
5,00 € 10,00 €
Pirkti
Graikas Zorba

Graikas Zorba

  • Klaipėda, ŽVEJŲ RŪMAI, Klaipėdos m. kultūros centras, Taikos pr. 70
  • Rugsėjo 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 18 val. 39 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje