AURA 29: Ateivių ekspresas (Slovėnija)

AURA 29: Ateivių ekspresas (Slovėnija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Netikėtai bankrutavus Slovėnų avialinijoms ir atšaukus einamuosius skrydžius, esame priversti atšaukti spalio 04 d. 18 val. Anykščių kultūros centre turėjusį įvykti tarptautinio šokio festivalio spektaklį ŽIGAN KRAJNČAN ir GAŠPER KUNŠEK „Ateivių ekspresas“ (Slovėnija). Bilietus galima grąžinti Anykščių kultūros centro kasoje.

Tas pats spektaklis, turėjęs įvykti ir spalio 05 d. 21 val. Kauno kameriniame teatre, keičiamas į:

AURA 29: Kyrie & Love (Japonija, Švedija)

Asmenims, įsigijusiems bilietus į „Ateivių ekspresas“ (Slovėnija), galios tie patys bilietai ir vietos. Taip pat „Ateivių ekspresas“ (Slovėnija) bilietus galima keisti ir į kitus Tarptautinio šokio festivalio AURA 29 spektaklius arba grąžinti bilietą kasose kuriose buvo pirkti iki spalio 12 d.

„Ateivių ekspresas“ – tai nuolat besikeičiantis spektaklis arba dar tiksliau: struktūrizuota improvizacija, kurios sandara yra pritaikoma ir keičiama su kiekvienu pasirodymu. Šis metodas ir šokėjams, ir pačiam spektakliui suteikia galimybę kartu mokytis ir augti, kaskart siekiant naujų aukštumų, tačiau išlaikant bendras šaknis. Vidinė savitarpio kūrimo sąlyga yra DRAUGIŠKUMAS, nes viskas prasidėjo nuo draugystės, kuri ir toliau sėkmingai vystosi. Pagrindinė spektaklio būsena yra draugystės duetas, atveriantis duris trio. Borut Bučinel’io šviesos atveria skirtingą požiūrį į erdvę bei tamsos ir šviesos žaidimus. Nors žiūrovų reakcijos gali būti skirtingos, kai kurie dalykai yra visuomet suprantami vienodai. TELEPATIJA tarp šokėjų persiduoda ir žiūrovams. Siekdamas bendros protinės ir dvasinės išraiškos (angliškai “išraiška” - EXPression), šis spektaklis ieško vidinių žmogaus išraiškos šablonų ir buvimo kartu bei draugystės modelių.

Žigan Krajnčan ir Gašper Kunšek

„Alien Express“ yra nedidelė kompanija, kuri savo veiklą pradėjo su tokio pačio pavadinimo pasirodymu „Alien Express“. Šokėjai šoka hiphopo, laisvo stiliaus ir šiuolaikinio šokio stiliuose, jie yra daugelio kovų ir konkursų nugalėtojai ir už savo darbą yra apdovanoti daugybe apdovanojimų. 2017 m. duetas „Alien express“ pasirodė „Aerowaves“ festivalyje

Spektaklio anonsas -Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“

Daugiau informacijos: www.aura.lt vadyba@aura.lt +370 614 24277.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

  • Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas
  • Rugsėjo 26 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 17 val. 4 min.
5,00 € 10,00 €
Pirkti
Graikas Zorba

Graikas Zorba

  • Klaipėda, ŽVEJŲ RŪMAI, Klaipėdos m. kultūros centras, Taikos pr. 70
  • Rugsėjo 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 19 val. 40 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje