AURA 29: Roosna & Flak „Pagrindinis variklis“ (Estija)

AURA 29: Roosna & Flak „Pagrindinis variklis“ (Estija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

A: Ar leisi man paguldyti savo širdį prie tavo kojų?

B: Su sąlyga, kad neišpurvinsi grindų.

Heiner Müller

Šokio spektaklyje "Pagrindinis variklis" (Estija) judesys nagrinėjamas kaip priežastis ir pasekmė, laisvė ir neišvengiamumas. „Pagrindinis variklis“ – tai impulsas kažką veikti. Tuo pačiu tai milžiniškas aparatas, kurio dalimi esame mes visi, mechanizmas sudarytas iš aplinkos, technologijos, istorijos, pojūčių ir sapnų. Mes visi bandome rasti savo rolę jame. Mes žiūrime, mes klausomės, mes liečiame ir mąstome. Kartais pasijuntame suradę užtikrinimo jausmą kaip iliuziją, bet realybė vėl ir vėl mus užgriūna. Publika įtraukiama į kvėpuojančią, judančią visatą, kur nėra pradžios ar galo, kur žaidimai maišosi su rimtimi.

„Pagrindinis variklis“ nominuotas Estijos šokio apdovanojimams (Estonian Dance Awards) 2018 metais.

29-asis Tarptautinis šokio festivalis AURA jau spalio 3 – 6 dienomis!Atlikėjai:

Kenneth Flak (Norvegija)

Külli Roosna (Estija)

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“.

Daugiau informacijos: www.aura.lt vadyba@aura.lt +370 614 24277.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje