AURA  27. OFIR YUDILEVITCH (Izraelis). Gravitacija

AURA 27. OFIR YUDILEVITCH (Izraelis). Gravitacija

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

SPECIALI KAINA ŠEIMOMS. Perkant 4 bilietus (2 suaugusiems, du vaikai) – „Šeimos bilieto“ kaina 30 eur. Taikoma tik kasose.

Choreografija: Ofir Yudilevitch

Atlikėjai: Eshed Avraham (Asher Ben Shalom), Ofir Yudilevitch

Muzika: Son Lux, Hakobune, Brasstracks

Trukmė: 30 min.

Premjera: 2015 m.

Gravitacija yra viena stipriausių gamtos jėgų.

Ji veikia mus ir bet kurį fizinį kūną lygiai taip pat. Ji apibrėžia mūsų kasdienę kalbą: aukštyn – žemyn, lengvas – sunkus, aukštasis menas – žemasis menas, gyvenimas – mirtis.

Gravitacijai nesvarbu, ar mes nusileisime, ar sudušime, – ji liks tokia pat.

Mes skiriame sau laiko su ja pažaisti. Tampame gryna mase ir bandome pasiduoti jos aklai valiai.

Du partneriai susikonstruoja sceną iš pripučiamų grindų, kurios leidžia jiems žaisti su žemės trauka sukuriant naują santykį. Atlikėjai tyrinėja naujas galimybes, atskleidžia jas per konkuravimą, pasitikėjimą, sėkmę ir žlugimą.

Juodu varžosi dėl publikos meilės, dėl gravitacijos meilės, stengdamiesi nurungti vienas kitą įvairiose varžybose, rinkdami choreografinius balus už greitį, pusiausvyrą ir jėgą. Išvargę nuo tokio būvio, galiausiai susivienija paskutiniam šokiui, jungiančiam kontaktinę improvizaciją, akrobatiką ir šokį į žaismingą ir unikalų duetą – kol išeina scenos oras, ir pasirodymas išsikvepia.

OFIR YUDILEVITCH

Savo darbuose Ofiras siekia įkūnyti ekstremalų fiziškumą, lydintį jį nuo akrobatikos ir kapueiros mokymo laikų. Jį labiausiai domina šokėjų kūnų ribų ir galimybių plėtimas, kaip ir platesnės šokio ir choreografijos sąvokos.

Šokėjai tai įgyvendina išlikdami paprasti ir humaniški, nuoširdžiai siekdami pasiekti publiką. Būtent dėl to trupė linkusi savo pasirodymus kelti į alternatyvias erdves – gatves, galerijas ar studijas, kur atsiranda galimybė pasiekti platesnę auditoriją, nepaminant kūrybinių siekių ir idealų.

Kaip laisvai samdomas šokėjas, Ofiras jau yra dirbęs su geriausiais Izraelio choreografais: Yasmeen Godder, Arkadi Zaides, Yossi Bergu ir Odedu Grafu. Su jais pakeliavęs po pasaulį, ėmė gilintis į savo kūrybą. Iki savo pirmojo didelės apimties spektaklio „Gravitacija“, Ofiras yra sukūręs keletą pastatymų įvairiuose festivaliuose.Atlikėjai:

Jau 27-tą kartą Kaune - Tarptautinis šokio festivalis AURA. Žymiausi šokio vardai iš viso pasaulio: Šveicarijos, Japonijos, Izraelio, Prancūzijos Italijos Vokietijos, Lenkijos ir Lietuvos.

Renginio trukmė: 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 5 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“.

Daugiau informacijos: www.dancefestival.lt vadyba@aura.lt +370 614 24277.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Rėmėjai

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

  • Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas
  • Rugsėjo 26 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 16 val. 10 min.
5,00 € 10,00 €
Pirkti
Graikas Zorba

Graikas Zorba

  • Klaipėda, ŽVEJŲ RŪMAI, Klaipėdos m. kultūros centras, Taikos pr. 70
  • Rugsėjo 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 18 val. 46 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje