AUŠT AUŠRUŽĖ

AUŠT AUŠRUŽĖ

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Diena lygi nakčiai, šviesa lygi tamsai. Tačiau jau aušta aušružė. Pirmieji spinduliai nuauksina žemę, šilumą ant sparnų parneša paukščiai, sužaliuoja gamta ir sugrįžta pavasaris...

Balandžio 12 d., 19 val. Vilniaus universiteto dainų ir šokių ansamblis kviečia į pavasarinį koncertą „Aušt Aušružė“, kuris vyks VU Šv. Jonų bažnyčioje.

Šio koncerto programoje kiekvienas kūrinys atspindi gamtos pabudimą. Didelis dėmesys skiriamas jausmui, šviesai bei svajonėms. Scenoje artistai įkūnys besikeičiantį pavasario veidą – nuo nerimastingos pilkumos iki pirmosios saulės. O renginio metu skambės J. Naujalio, V. Bartulio, V. Aleksandravičiaus, E. Čiplio ir kitų lietuvių kompozitorių muzikiniai kūriniai.Atlikėjai:

Vilniaus universiteto dainų ir šokių ansamblis

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilniaus universitetas, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje