Baltijos gitarų festivalis: Vladislav Blaha ir Raphaella Smits

Baltijos gitarų festivalis: Vladislav Blaha ir Raphaella Smits

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

RAPHAELLA SMITS (Belgija)

Smits groja su daugiau širdies nei kam nors yra leista turėti.

-Tom Chandler, Classical Guitar Corner-

Ponia Smits yra išskirtinai muzikali gitaristė: jos vikrūs pirštai, ryškus tembras, ramumas ir orumas apima visą jos grojimą.

-Tim Page, New York Times, JAV-

Jos grojimas yra hipnotizuojantis, virtuoziškas ir įtraukiantis.

-Len Verrett iš EarlyRomanticGuitar.com, JAV-

Galvodamas apie ankstesniuosius jos koncertus, visada prisimenu muzikalumo ir aistros intensyvumą bei stiprų ir sodrų Gilbert aštuonstygės gitaros garsą. Bet šįvakar ji turėjo šviesą ir garsą 19 a. amžiaus gitarą ir atrodo, kad ji Mersedesą iškeitė į Porsche. Kad galėtum pagroti Legani, reikia ypatingai dramatiško virtuoziškumo, ir ji tai padarė. Jos atliekamas Mertz buvo nuostabus, jos Giuliani ir Rossini kaip tik reikiamai teatrališki; ir visą tai ji atliko su blizgančia technika, apie kurią daugelis gitaristų gali tik pasvajoti.

-GFA Soundboard, Vol.XXX, no.1, USA-

Šlovė! (isp. Toda una gloria!)

-Rene Vargas Vera, Argentina-

VLADISLAV BLAHA (Čekija)

Vienas geriausių Čekijos gitaristų.

-Music Opinion Magazine-

Gitaros skambesys, tonas ir projekcija Vladislavo Bláhos rankose atsiskleidė visu galingumu; ir atvirkščiai – skambėjo ypač subtiliai dėl tokio meistriško prisilietimo. Ponas Bláha užima unikalią vietą klasikinės gitaros pasaulyje.

-dotGuitar Magazine, Italy-

Apie Baltijos gitarų festivalį

2009 metais Baltijos gitarų kvarteto nariai pradėjo organizuoti tarptautinį Baltijos gitarų festivalį. Koncertuodamas užsienyje ir dalyvaudamas įvairiuose festivaliuose, kvartetas dažnai lankosi kitų gitaros atlikėjų, niekada nekoncertavusių Baltijos šalyse, pasirodymuose. Stebint kitų gitaros atlikėjų kūrybą, muzikantams kilo idėja Baltijos šalyse organizuoti koncertus ir pristatyti geriausius pasaulyje gitaros virtuozus, kurių pasirodymai būtų įkvėpimo šaltinis gitaristams ir klasikinės gitaros mylėtojams. Be to, taip siekiama, kad gitara klasikinės muzikos scenoje užimtų pelnytą vietą.

Festivalį jau aplankė tokie atlikėjai: Los Andželo gitarų kvartetas (JAV), Bandini Chiacchiaretta duo (Italija), Roland Dyens (Prancūzija), Amadeus Duo (Vokietija ir Kanada), Luz de Luna (Belgija), Irina Kulikova (Rusija / Olandija), Daniel Marques (Brazilija), Thibault Cauvin (Prancūzija), Dimitris Regginos (Kirpas), Paolo Devecchi ir Salvatore Seminara (Italija), Judicaël Perroy (Prancūzija), Eden Stell gitarų duetas (Didžioji Britanija).

2018 m. Baltijos gitarų kvarteto kvietimu Lietuvoje pirmą kartą koncertuos ir su jaunaisiais klasikinės gitaros talentais patirtimi atvirose meistriškumo pamokose dalinsis žvaigždė iš Italijos Aniello Desiderio, ypač jautriai muzikuojanti gitaristė iš Belgijos Raphaella Smits ir svečias iš Čekijos Vladislav Bláha. Festivalio metu taip pat vyks seminarai apie improvizaciją ir scenos baimės suvaldymą, ekskursija po Birštoną.

Atlikėjai:

Vladislav Blaha (Čekija)

Raphaella Smits (Belgija)

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Baltijos gitarų kvartetas, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Alytaus DZŪKIJA

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Alytaus DZŪKIJA

  • Vilnius, RYTO krepšinio arena
  • Gruodžio 15 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
35 d. 6 val. 21 min.
3,60 € 6,00 €
Pirkti
Domo Emigrantes

Domo Emigrantes

  • Marijampolė, Marijampolės miesto kultūros centras
  • Gruodžio 15 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
212 d. 12 val. 49 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
Meilė ir mirtis Veronoje

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje