Barcelona Gypsy Balkan Orchestra

Barcelona Gypsy Balkan Orchestra

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Barcelona Gipsy Balkan Orchestra“ – pašėlusi balkanų fiesta

„Barcelona Gipsy Balkan Orchestra“ (BGKO) – tai tarptautinė world muzikos grupė, moderniai interpretuojanti tradicinę balkanų, romų ir klezmerių muziką. Kolektyvas garsėja išskirtiniais pasirodymais, originaliu požiūriu ir didele aistra nuolat tyrinėti savo šaknis.

Šiuolaikinis, unikalus ir ypatingas „Barcelona Gipsy Balkan Orchestra“ ( iki 2015m. kolektyvo pavadinimas buvo „Barcelona Gypsy Klezmer Orchestra“) skambesys kyla iš skirtingų kultūrų skonių derinio: nenuilstančio ir aistringo klezmerio, romų tradicijų bei ritmų, energingos balkanų muzikos. Grupės atliekama balkanų muzika peržengia regiono geografines ribas ir puoselėja visų tradicijų, kurios tik kaidaise egzistavo šiose žemėse, turtus: aškenazių, žydų, sefardų, romų, osmanų, arabų ir kitų.

„Barcelona Gipsy Balkan Orchestra“ grupės nariams įtakos turėjo daugybė meninių ir muzikinių krypčių. Todėl Barselonos scenoje susiformavusi grupė savo repertuare turi pačių įvairiausių dainų – nuo tradicinių Lotynų Amerikos iki Artimųjų Rytų, katalonų, italų, graikų, rusų – bei energingų flamenko, romų džiazo bei rokabilio garsais turtingų kūrinių.

„Barcelona Gipsy Balkan Orchestra“ sudaro Sandra Sangiao (vokalas, Ispanija), Mattia Schirosa (akordeonas, Italija), Ivan Kovacevic (kontrabosas, Serbija), Julien Chanal (gitara, Prancūzija), Stelios Togias (mušamieji, Graikija), Joaquín Gil (klarnetas, Ispanija). Visus šiuos atlikėjus subūrė jau legenda tapęs improvizuotas vienuolikos kūrėjų pasigrojimas 2012 m. pavasarį Barselonoje, apjungęs grupės mėgstamus muzikinius stilius. Grupės nariai visuomet išsiskyrė savo smalsumu, aistra ir originalumu, interpretuojant balkanų muziką, bei moderniu požiūriu.

„Barcelona Gipsy Balkan Orchestra“ atspindi Barselonos romų klezmerių orkestrų evoliuciją. Grupė per trejus savo veiklos metus spėjo tapti Barselonos etninės muzikos scenos etalonu ir per labai trumpą laiką sulaukė plataus tarptautinio pripažinimo.

Kolektyvas jau spėjo pasirodyti įvairiausiuose koncertuose ir europiniuose turuose daugiau nei dvidešimtyje šalių.

2012 m. išleistas sėkmingas debiutinis „Barcelona Gipsy Balkan Orchestra“ albumas „Imbarca“ padėjo suburti solidų nuolatinių koncertų lankytojų ir gerbėjų būrį, o jų daina „Djelem Djelem“ „YouTube“ sulaukė daugiau nei 2 200 000 peržiūrų. Albumas „Imbarca“ buvo transliuojamas „La Vanguardia TV“ eteryje, „Deutschland Radio Kultur“, aptariamas laikraštyje „La Stampa“ ir žurnale „Mondo Sonoro“, o daina „Hasta Siempre, comandante“ atvėrė „Cadena Ser“ radijo šou „Hoy por Hoy“ duris.

Antrasis albumas „Balkan Reunion“ (2015 m.) atspindi įvairių turų metų užgimusią muzikantų draugystę. Pasirodymo legendinėje Barselonos „Apollo“ salėje dėka grupė gavo šansą įrašinėti su Makedonijos saksofono karaliumi Ferus Mustafov, grojančiu rytietišką romų muziką, Vlado Kreslin, žinomu dėl savo bendradarbiavimo su „REM“, ir Turkijos dainininke Nihan Devecioglu.

„Barcelona Gipsy Balkan Orchestra“ yra tarsi didelė klajoklių muzikantų šeima, kurios neatsiejama dalis ir išskirtinumas – įtakų įvairovė. Energijos bei jausmingumo kupini meniški pasirodymai yra verti šou, pritraukiančio visų kartų tradicinės ir populiariosios muzikos gerbėjus, vardo. Nestandartiniai „Barcelona Gipsy Balkan Orchestra“ sprendimai – tai autentiškumo ir tikrų muzikos legendų kuriamos magijos paieškos.

ATLIKĖJAI

Sandra Sangiao - vokalas (Ispanija)

Mattia Schirosa - akordeonas (Italija)

Ivan Kovacevic - kontrabosas (Serbija)

Julien Chanal - gitara (Prancūzija)

Stelios Togias - mušamieji (Graikija)

Joaquín Gil - klarnetas (Ispanija)

Atlikėjai:

Sandra Sangiao - vokalas

Mattia Schirosa - akordeonas

Ivan Kovacevic - kontrabosas

Julien Chanal - gitara

Stelios Togias - mušamieji

Joaquín Gil - klarnetas

Renginio trukmė: 2 val., 1.

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 7 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: GM Gyvai, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.gmgyvai.lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų

Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų

  • Klaipėda, ŠVYTURIO ARENA
  • Gruodžio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 4 val. 33 min.
22,80 € 38,00 €
Pirkti
GameOn Lan Party Šeštadienis

GameOn Lan Party Šeštadienis

  • Vilnius, Siemens arena
  • Rugpjūčio 24 d., 12:00 val.
  • Trukmė: 48 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
5 d. 20 val. 20 min.
12,90 € 21,50 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje