Bardai tarp žvaigždžių: Baltasis kiras; Justino  Žilinsko trio

Bardai tarp žvaigždžių: Baltasis kiras; Justino Žilinsko trio

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Planetariume skambės Baltojo Kiro ir Justino Žilinsko dainos

Tiketai: Bardai tarp žvaigždžių: Baltasis kiras; Justino Žilinsko trio

2019 m. vasario 1 d. 19 val. koncertų cikle ,,Bardai tarp žvaigždžių" - dviejų dalių autorinių dainų vakaras, kuriame pasirodys Tautvydas Augustinas, geriau žinomas ,,Baltojo Kiro" pseudonimu, bei dainų autorius ir atlikėjas Justinas Žilinskas, daugeliui pažįstamas kaip knygų vaikams autorius. Koncerte netrūks dialogų, muzikinių sąskambių, poezijos bei dangaus aukštybės.

Justinas Žilinskas - pagal oficialų išsilavinimą - teisininkas, profesoriaujantis Mykolo Riomerio universitete. Kartu - publicistas, rašytojas, vaikų literatūros autorius, jau prirašęs net šešetą knygų. Bet šalia knygų Justinas dar rašo ir dainas. 2007 m. jis subūrė namų muzikavimo grupę ,,Ilgumos", kaip pats sakė - „gaivinant“ prof. Leonido Donskio „apraudotą“ tradiciją, kai „tarp popmuzikos ir aukštosios kultūros nėra „naminės“ meilės muzikai, kai žmonės groja daugiausia sau ir truputį – kitiems“. Grupei neatlaikius emigracijos iššūkių, Justinas muzikuoja ar vienas, ar su įvairiais bičiuliais, o apie pasirodymus sako: ,,Taip, scenoje man ramiau ne vienam – paslysiu aš, išsilaikys kažkas kitas. Ir kai kitas prisiliečia prie dainos, ji pakinta, pasispalvina, tu atneši molį, bet išminkai ne vienas!” Kartu su Justinu planetariume muzikuos: Barbora Drąsutytė (fleitos, balsas), Linas Bankauskas (el. gitara, perkusija). Specialus svečias – Justina Kaminskaitė (balsas).

Kitas ne mažiau ryškus atlikėjas Lietuvos scenoje – grupės „Baltasis Kiras“ lyderis Tautvydas Augustinas. Projekte „Bardai tarp žvaigždžių“ dalyvausiantis atlikėjas žada surengti smagų pasirodymą, kuris privers nusišypsoti kiekvieną atėjusį. Savo kūryboje atlikėjas apdainuoja svarbius žmones ir reiškinius. „Ji (kūryba) eina išvien su jausmu, kuris veda link savojo lizdo – namų, kuriuose visada nesveikai gera ir ramu. Mes tik padedam vieni kitiems keliauti per šitą skubėjimą, kuris ne lyg azartinis lošimas po truputį pasiglemžia gebėjimą išlikti žmogumi. Muzika padeda neužsimiršti ir judėti tikriau“ – sako Tautvydas.

Į susitikimą du menininkai kviečia visus, neabejingus autorinei kūrybai. Koncertas vyks išskirtinėje erdvėje, kur dangaus pasaulis susilieja su skambančia muzika.

Bilietus platina TIKETA bei likus 1 val. iki renginio pradžios prie salės durų.

Bilietų kaina: 10 Eur. Koncerto dieną: 12 Eur

Informacija tel. 867223266

El.paštas: koncertai@bardai.lt

Atlikėjai:

Baltasis kiras

Justinas Žilinskas

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 7 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Geros muzikos ekspertai, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.bardai.lt El. p. koncertai@bardai.lt; Tel. 867223266.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 19 val. 34 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 19 val. 34 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje