Kamanių šilelis|(Perkelta iš VU planetariumo)

Kamanių šilelis|(Perkelta iš VU planetariumo)

Pasirodymai:

10-30

penktadienis


19:00

Kamanių šilelis|(Perkelta iš VU planetariumo)

Vilnius, Muzikinis teatras Legendos klubas (buvęs muzikinis teatras New York)

nuo 16,20 €
Perkelta į 2020.10.30

 

RENGINYS IŠ KOVO 20 D. PERKELIAMAS Į SPALIO 30 D. į muzikinį teatrą Legendos klubas . Bilietai perkeltiems renginiams galios tie patys, jų keisti nereikia. jei netinka nauja renginio data, jums reikia kreiptis į renginio organizatorių el. paštu vitalijus@gme.lt ir jums bus suteiktas kuponas.

 

Tiketai: Bardai tarp žvaigždžių: 

 

Koncertas perkeltas iš 2020 03 20 d., įsigyti bilietai galios.

 

2020 m. spalio 30 d. 19 val. koncertų ciklas ,,Bardai tarp žvaigždžių” VU planetariume vienam vakarui keičia pavadinimą ir tampa ,,Kamanės tarp žvaigždžių”, nes pirmą kartą per devynerius metus čia pasirodymą surengs grupė ,,Kamanių šilelis”. Aktoriaus Manto Zemlecko ir režisierės Kamilės Gudmonaitės duetas ruošia išskirtinį koncertą po žvaigždėmis. Abu kūrėjai prisipažįsta, kad nuo vaikystės labai mėgo planetarium: ,,Tai buvo vieta, kuri žadino klausimus ir telkė vaizduotę, o joje išmoktas žvaigždynų formas iki šiol atpažįstame, kai žiūrime į naktį”.

 

Šis koncertas ypatingas dar ir tuo, kad tai bus vienas iš paskutinių ciklo "Bardai tarp žvaigždžių" renginių prieš (planuojamą) VU planetariumo renovaciją, kai ši erdvė užsidarys keleriems metams.

 

“Kartais lengvai psichodelinę ir visada iš širdies srūvančią muziką gaubs virš galvų tekančios žvaigždės, o pavasaris žibės, ir niekas nieko apie save nežinos” – kviesdami į koncertą sako Kamilė ir Mantas.

 

Pakeliauti su ,,Kamanių šileliu”, prisiminti pamėgtas dainas, pasidalinti naujomis bei pasikrauti ,,dangiškos” energijos kviečia geros muzikos ekspertai ,,Bardai LT”

 

Bilieto kaina: 12 Eur, koncerto dieną – 15 Eur

 

Bilietus platina TIKETA Daugiau informacijos www.bardai.lt arba el.paštu: koncertai@bardai.lt / tel. 867223266

 Renginio trukmė: 1 val. 40 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 7 metų imtinai).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Geros muzikos ekspertai, VšĮ

Daugiau informacijos: www.bardai.lt 868584897; vitalijus@bardai.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje