BEL CANTO!

BEL CANTO!

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

LIETUVOS VALSTYBINIS SIMFONINIS ORKESTRAS

Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius

Solistė JULIA NOVIKOVA (sopranas, Rusija)

Dirigentas GINTARAS RINKEVIČIUS

Programa:

Charles Gounod (1818–1893) – „Valpurgijos nakties šokiai“ iš operos „Faustas“

Wolfgang Amadeus Mozart (1756–1791) – Donos Anos arija „Crudele? Non mi dir“ iš operos „Don Žuanas“

Gaetano Donizetti (1797–1848) – Liučijos arija iš operos „Liučija di Lamermur“

Camille Saint-Saëns (1835–1921) – „Filistinų šokiai“

Charles Gounod (1818–1893) – „Džiuljetos valsas“ iš operos „Romeo ir Džiuljeta“

Jules Massenet (1842–1912) – Manon gavotas „Suis-je gentille ainsi?“ iš operos „Manon“

Giacomo Puccini (1858–1924) – Liu arija „Signore, ascolta“ iš operos „Turandot“

Richard Strauss (1864–1949) – „Alpių simfonija“ op. 64

Iš Sankt Peterburgo kilusios J. Novikovos operos solistės karjera prasidėjo prieš dešimtį metų, dar tebestudijuojant Nikolajaus Rimskio-Korsakovo vardo konservatorijoje. Baigiamojo kurso studentė debiutavo garsiojo Marijos operos teatro scenoje, Benjamino Britteno operoje „Sraigto posūkis“. Tuo pat metu jai buvo pasiūlytas kontraktas Dortmundo (Vokietija) operos teatre. Virtuozine Olimpijos partija Jaqueso Offenbacho operoje „Hofmano pasakos“ prasidėjęs kūrybinis kelias toliau pasuko per garsiausias operos scenas, kuriose jaunoji solistė atlieka žinomiausius soprano vaidmenis. Frankfurto, Bonos, Berlyno, Hamburgo, Vienos, Zalcburgo, Štutgarto ir kituose operos teatruose skamba jos atliekamos Rozinos, Nakties karalienės, Džildos, Oskaro, Adinos, Cerbinetos bei kitos partijos, įrašytos į soprano repertuaro aukso fondą. Ne vieno prestižinio vokalistų konkurso laureatė taip pat dažnai pasirodo koncertų scenose, dalyvauja žinomiausiuose muzikos festivaliuose Europoje, Azijos šalyse ir abiejuose Amerikos žemynuose.

R. Strausso kūrinys „Alpių simfonija“ – simfoninė poema, muzikos pagalba iliustruojanti kelionę į Alpių viršūnę ir grįžimą atgal į slėnį. Tai – tipinis programinės muzikos pavyzdys, atspindintis kompozitoriaus vaikystės epizodą, kuomet kopdamas į Bavarijos Alpių prieškalnes jaunuolis pakliuvo į audrą. Visą muzikinį pasakojimą galima suskirstyti į šiuos epizodus: Naktis – Aušra – Kopimas – Įėjimas į mišką – Kelionė upelio pakrante – Prie krioklio – Apreiškimas – Gėlėtose pievose – Aukštikalnių pievoje – Klystkeliai per tankmes ir brūzgynus – Ledyne – Pavojingos akimirkos – Viršūnėje – Vizija – Kyla rūkas – Saulė pamažu apsiblausia – Elegija – Tyla prieš audrą – Audra ir vėtra – Leidimasis – Saulėlydis – Pabaiga – Naktis. Šią kelionę galima tapatinti su žmogaus gyvenimo keliu, o turint omenyje tai, kad R. Straussui buvo artima Friedricho Nietzsches filosofija, toks kūrinio prasmės aiškinimas tampa išties logišku. Beje, pirmuosius „Alpių simfonijos“ eskizus kompozitorius užrašė 1900 m. – F. Nietzsches mirties metais, nors kūrinio premjera įvyko tik 1915 m., diriguojant pačiam autoriui.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

  • Alytus, Alytaus miesto teatras
  • Lapkričio 4 d., 10:00 val.
  • Trukmė: 50 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
5 d. 0 val. 10 min.
5,52 € 9,20 €
Pirkti
Low Air: FEEL-LINK

Low Air: FEEL-LINK

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Lapkričio 4 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 40 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
6 d. 3 val. 29 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje