BEL SUONO. PIANO MAGIC SHOW

BEL SUONO. PIANO MAGIC SHOW

Pasirodymai:

11.12

antradienis


20:00

BEL SUONO. PIANO MAGIC SHOW

Vilnius, COZY by Siemens arena

nuo 31,20 €

„Bel Suono“ – tai trys fortepijono virtuozai, daugelio prestižinių muzikinių konkursų nugalėtojai, sukūrę analogų pasaulyje neturintį fortepijoninį šou „Piano Magic“. Šiuolaikinis klasikinių kūrinių atlikimas trimis fortepijonais pritariant gyvo garso grupei ir lydimas specialiųjų efektų bei šviesų šou – tai visiškai naujas muzikinio šou formatas, kuris pirmą kartą bus pristatytas ir Lietuvos žiūrovams.

Ko gero, net negalėtume įsivaizduoti, kad L. van Bethoveno ar J. S. Bacho kūriniai gali skambėti visiškai kitaip, bet tuo pat metu taip pat gerai ir didingai. „Bel Suono“ repertuare – klasikiniai A. Vivaldi kūriniai, skambantys dubstep ritmu, P. Čaikovskio, M. Ravelio ir kitų žymių kompozitorių kūriniai, supinti su kitų muzikos žanrų elementais. „Bel Suono“ taip pat pateikia savą šiuolaikinių kūrinių interpretaciją. Grupės „Maroon 5“ daina „Like Jagger“, kultinio serialo „Sostų karai“ garso takelis, „Queen“ daina „Bohemijos Rapsodija“ ir kiti populiariosios muzikos kūriniai trijų fortepijonų magijos dėka įgauna visiškai naują ir klasikinį skambesį. Vienintelį pasaulyje kolektyvą jau galėjo įvertinti Šveicarijos, Austrijos, Monako ir daugelio kitų šalių klausytojai.

„Bel Suono“ solistai (Kiril Guščin, Vasilij Opalev, Anton Mosenkov) – Maskvos valstybinės Piotro Čaikovskio konservatorijos ir Diuseldorfo Roberto Šumano aukštosios muzikos mokyklos absolventai, daugelio prestižinių muzikinių konkursų nugalėtojai – pakerėjo ne vieno prestižinio muzikos festivalio ir daugybės koncertų salių žiūrovus. Jie meistriškai maišo klasikinės ir šiuolaikinės muzikos žanrus, kuria originalias kompozicijas, atlieka populiarių kūrinių cover‘ius, o visus jų pasirodymus dar labiau sustiprina specialieji efektai bei vizualizacijos.

Trijų fortepijonų magija – taip galima pavadinti tai, ką žiūrovai mato scenoje. Klasikiniai kūriniai dar niekada neskambėjo taip moderniai ir naujoviškai. Šiuolaikinis prisilietimas prie pasaulinės klasikos sukuria visiškai kitokį, iki tol negirdėtą skambesį.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Bravo events, UAB.

Daugiau informacijos: info@bravoevents.lt.

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

  • Vilnius, Teatro Atviras ratas studija (Ašmenos g. 8)
  • Liepos 24 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 7 val. 25 min.
6,00 € 12,00 €
Pirkti
Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

  • Palanga, RAMYBĖ, kultūros centras. Vytauto g. 35
  • Liepos 21 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 11 val. 3 min.
10,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje