BELLEZZA DELL`OPERA!

BELLEZZA DELL`OPERA!

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

 

Koncertas atkeltas iš sausio 15 d. Bilietai galioja.

MAŽOJOJE SALĖJE

 

Atlikėjai:

INGA GYKYTĖ (sopranas)

INGRIDA LAURINAITIENĖ (sopranas)

EVELINA SAKALAUSKAITĖ (sopranas)

RENATA VARNAGIRYTĖ (sopranas)

JURGITA ŽILINSKAITĖ (sopranas)

KARINA IVANICKYTĖ (mecosopranas)

JULIJA STANKEVIČIŪTĖ (mecosopranas)

RITA NOVIKAITĖ (mecosopranas)

MARTYNAS GEDUTIS (tenoras)

KAZIMIERAS IVANOVAS (baritonas)

Dalyvauja

 DAINIUS KEPEŽINSKAS (fortepijonas)

 

Programoje:

Gražiausios operų, operečių bei miuziklų arijos, duetai ir ansambliai

Nuostabioji opera – įvairialypė, įvairiaplanė, romantiška, tragiška, komiška – jau kelis šimtmečius kerinti, jaudinanti savo klausytoją, verčianti diskutuoti.

Kaip ir žmogaus balsas – universaliausias, homogeniškiausias, žavintis, rezonuojantis, magiškasis instrumentas – gyvas kiekviename iš mūsų.

Koncerte skambės gražiausios operų, operečių bei miuziklų arijos, duetai ir ansambliai, atliekami jaunų, talentingų dainininkų, daugkartinių įvairių tarptautinių dainavimo konkursų prizinių vietų laimėtojų.

 

Viso renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 Renginio trukmė: 1 val., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje