Bharatanatyjam šokėja Bala Devi Chandrashekar

Bharatanatyjam šokėja Bala Devi Chandrashekar

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Bala Devi Chandrashekar pasaulyje gerai žinoma Bharatanatijam šokių atlikėja ir tyrinėtoja. Kiekvienas jos pasirodymas – tai išsami ir gili įžvalga į šokio istoriją. Šokyje Bala demonstruoja savo atradimus, kilusius iš bendradarbiavimo su iškiliais ir garbingais šokio srities mokslininkais. Bala stengiasi šokiu patraukti žiūrovus ir pademonstruoti temas, kurios yra suprantamos viso pasaulio indiškų šokių gerbėjams, nepaisant to, kad ji laikosi klasikinio atlikimo stiliaus. Gyvenanti JAV Bharatanatiam šokių atlikėja Bala Devi Chandrashekar jau nuo seno kuria individualius pasirodymus, kaskart vis naujus kiekvienam koncertiniam sezonui.

Šio koncerto Vilniuje metu žiūrovams bus pristatytas mono spektaklis „Karna, Likimo vaikas“ (Karna - Destiny's Child), paremtas senovės indų epu „Mahabharata“. Bala pateiks savąją Karnos, vieno iš nuostabių epo veikėjų, interpretaciją, to, kuris yra nenugalimas ypatingos galios karys, žinomas dėl savo narsos. Anot Balos, Karna yra pats žinomiausias ir sudėtingiausias „Mahabharatos“ epo veikėjas, demonstruojantis savo kilnumą. Šiame spektaklyje bus analizuojami įvairiapusiai Karnos jausmų aspektai jam pasiklydus moralinėse dviprasmybėse, pyktis ir konfliktai, tarp kurių jis užaugo (jis buvo Kunti pirmagimis, paliktas tik gimęs ir kurį rado vežėjas Adhirata ir jo žmona Rada ir kurie jį užaugino kaip savo vaiką, pavadinę jį Vasusena).

Mahabharatos kare Karna buvo priverstas kautis Duriodhanos pusėje, nes pastarasis pripažino Karnos karinius gebėjimus, pakėlė jį į karalius ir padarė savo artimu draugu. Karna demonstravo dieviškas savybes – beveik kaip Saulė – nuo įstabaus spindesio iki nesibaigiančio dosnumo. Tačiau Karnos gyvenime buvo viena lemtinga yda. Jo draugystė su Duriodhana rėmėsi neteisybe ir nedorumu, o tai ir nulėmė jo tragišką baigtį.

Šokėja Bala Devi sako, kad šio spektaklio metu ji tyrinėja Karnos įvairiapusę asmenybę.

Spektaklio idėja ir choreografija - Bala Devi Chandrashekar.Atlikėjai:

Bharatanatyjam šokių atlikėja iš JAV Bala Devi Chandrashekar

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Indijos kultūros ir informacijos centras, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.indianconsulate.lt Tel.: 864022966.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

GRAŽI IR TA GALINGA / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

GRAŽI IR TA GALINGA / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Rugpjūčio 11 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 19 val. 39 min.
11,16 € 18,60 €
Pirkti
Vilniaus „Riteriai“ futbolo klubo rungtynės A lygoje: Vilniaus „Riteriai“ - „Kauno Žalgiris“

Vilniaus „Riteriai“ futbolo klubo rungtynės A lygoje: Vilniaus „Riteriai“ - „Kauno Žalgiris“

  • Vilnius, Lietuvos futbolo federacijos stadionas
  • Rugpjūčio 14 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
4 d. 18 val. 27 min.
1,80 € 3,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje