BIČIULYSTĖ. GIYA KANCHELI – VIDMANTAS BARTULIS (​​​​​​​Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu)

BIČIULYSTĖ. GIYA KANCHELI – VIDMANTAS BARTULIS (​​​​​​​Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjai:

ASTA KRIKŠČIŪNAITĖ (sopranas)

VALENTINAS GELGOTAS (fleita)

DARIUS DIKŠAITIS (smuikas)

GEDIMINAS DAČINSKAS (altas)

TOMAS RAMANČIŪNAS (violončelė)

DONATAS BAGURSKAS (kontrabosas)

AUDRONĖ KISIELIŪTĖ (fortepijonas, sintezatorius)

KAROLIS JURGAITIS (mušamieji)

Programoje:

Vidmantas Bartulis – Du klausimai laukinės slyvos medžiui (1980)

1. ... Apie Meilę...

2. ... Apie Prasmę...

3. ...Vietoj Atsakymo...

Giya Kancheli – „Exil“ (liet. Tremtis) sopranui, garso juostai ir instrumentiniam ansambliui

 „Kai žmogus įeina į bažnyčią, sinagogą ar mečetę, kada nevyksta pamaldos, jis pajunta ypatingą tylą. Aš noriu šią tylą paversti muzika – taip apie savo kūrybą yra pasakęs gruzinų kilmės kompozitorius Giya Kancheli, nuo 1991 m. gyvenęs toli nuo savo tėvynės ir taip patyręs savitą tremtinio dalią. Jo vokalinis ciklas „Exil“ (Tremtis) – savotiška transcendentinė monodrama, skirta koncertų scenoms, nors kartais jos pagrindu gimsta teatriniai performansai. Ši, 1994 m. parašyta, abstrakti dvidešimtojo amžiaus drama pasakoja apie žmogaus dvasią, priešpastatytą nenusakomo siaubo akivaizdon. Šiai vokalinei dramai kompozitorius panaudojo biblijos tekstus bei Paulo Celano ir Hanso Sahlo poeziją. Giya Kancheli ir Vidmantą Bartulį be asmeninės pažinties siejo tai, kad jie dažnai pasitelkdavo pamėgtąją praeities muziką, kiekvienas savitai ją cituodavo ir perprasmindavo, stebindavo teatrališkumu, paradoksaliais istoriniais ir nūdienos kontekstais. Lygiai taip asmeninė bičiulystė siejo žymųjį kartvelų kompozitorių ir dainininkę Astą Krikščiūnaitę. Pats autorius pasiūlė vienam žinomiausių Lietuvos sopranų imtis jo vokalinio ciklo „Exil. Tad šioje programoje susijungs trys skirtingų polių meninės bičiulystės aspektai, nuspalvinti nostalgiškais tremtinio dalios potėpiais.

Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu arba kt. Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Renginių metu rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje