„Bitė Maja“

„Bitė Maja“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

VILNIAUS TEATRAS „LĖLĖ“

Jonas Mačiukevičius

BITĖ MAJA

Lėlių spektaklis vaikams Voldemaro Bonzelso knygos „Bitė Maja ir jos nuotykiai“ motyvais

Režisierius ir dailininkas - Vitalijus MAZŪRAS

Kompozitorius - Faustas LATĖNAS

Vaidina: Nijolė INDRIŪNAITĖ, Vilius KIRKILIONIS, Juozas MARCINKEVIČIUS, Elvyra PIŠKINAITĖ, Olga POCEVIČIŪTĖ

Premjera - 1984 m. balandžio 1 d.

Spektaklio trukmė - 1 val.

Tas, kas nesidairydamas ir nesustodamas skuba miško keliu, niekados nepastebės, kaip miške slėpininga ir nepaprasta. Reikia tik praskleisti krūmų šakas, praskirti tankią žolę, dirstelėti pro gervuogių krūmelius į samanas. Medžių pavėsyje, po augalų lapais, ant žemės, medžių įdubose ir po sutrūnijusia kelmo žieve, tarp šaknų raizginių dieną ir naktį verda gyvenimas, pilnas pavojų, kovos ir džiaugsmo.

Į tokį pasaulį ir atskrenda bitė Maja, norėdama juo pasidžiaugti ir jį pažinti.

***

Waldemaro Bonselso (1880-1952) sumanyti pasakojimai apie bitę Mają – kaip dažnai atsitinka su geriausiomis vaikiškomis knygomis – radosi iš autoriaus pasakojimų savo vaikams, kurie 1912 metais buvo išleisti atskira knyga „Bitė Maja ir jos nuotykiai“, ir iškart tapo bestseleriu – vos per porą metų buvo parduoti 2 milijonai knygos egzempliorių. Iki šiandien knyga išversta į 40 kalbų, pagal ją kuriami animaciniai filmai ir serialai, o 1963 metais kroatų kompozitorius Bruno Bjelinski sukūrė operą, iki šiol statomą Europos teatruose.Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilniaus teatras LĖLĖ.

Daugiau informacijos: www.teatraslele.lt

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje