CD Miuziklas „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda”

CD Miuziklas „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda”

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ gerbėjams - įspūdinga staigmena: dvigubas kompaktinis diskas su miuziklo įrašu ir speciali knygutė su libretu ir nuotraukomis.

 

Tai pirmas kartas Lietuvoje, kai išleidžiamas tokios didelės apimties gyvas miuziklo įrašas. „Turėjau du lagaminus natų. Jei sujungtumėme kiekvieno solisto ir instrumento partijas vieną po kito, būtų maždaug 170 valandų, t.y. savaitė, nepertraukiamo muzikos skambesio“, - miuziklo mastus apibūdino jo kūrėjas kompozitorius Kipras Mašanauskas.

 

Jis ir garso režisierius Artūras Pugačiauskas mėnesį beveik gyveno studijoje, kol 170 valandų suvedė į 2 valandas ir 14 minučių aukščiausios kokybės miuziklo įrašą. „Kai susitikome studijoje, Artūras jau buvo porą mėnesių pasėdėjęs prie įrašo ir atlikęs juodžiausią darbą“, - juokėsi K. Mašanauskas.

 

Jis prisipažino, kad kurdamas miuziklą buvo beveik susitaikęs su mintimi, kad jo garso įrašas niekada nebus išleistas, nes ir labai brangu, ir techniškai sudėtinga.

 

Vis dėl to, jis įrašė Kaune „Žalgirio“ arenoje rodytą miuziklą ir įrašą atnešė A.Pugačiauskui, kuris laikomas pačiu profesionaliausiu ir didžiausią patirtį turinčiu garso postprodukcijos meistru Lietuvoje.

 

Toks įrašas turi neįkainuojamą privalumą. „Gyvas įrašas suteikia kūriniui daugiau ekspresijos, gyvybės ir pojūčio, tarsi būtum spektaklio žiurovu čia ir dabar“, - pasakojo A.Pugačiauskas.

 

Tačiau su tokiu įrašu – daug darbo. „Aktoriai scenoje laksto, šokinėja, yra kilnojami. Mikrofonai liečiasi prie drabužių, yra užkliudomi ir sujudinami. Taip įraše atsiranda kalnai nereikalingų garsų, kuriuos reikia chirurgiškai išoperuoti. Be to, yra ir kitų niuansų, kurių nebūna studijiniame įraše“, - iki išprotėjimo smulkmenišką darbą paaiškino A.Pugačiauskas.

 

Kai įrašas buvo išgrynintas, susitikę K.Mašanausko studijoje „Up Records“, vyrai pradėjo finalinį garso suvedimą. Jų ir vėl laukė sudėtingas uždavinys, nes “Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legendoje” yra visko: nuo operos arijų iki popdainų. Ir visą tai reikėjo sujungti į darnų, erdviai skambantį, aukščiausios kokybės įrašą.

 

„Kūrinio amplitudė plati – nuo turgaus iki bažnyčios. Be to, norėjau pabrėžti kartų konfliktą: senųjų karalių didybė yra klasikinio, sodraus skambesio, o jaunimas – provokuojantis, modernus. O juokdariai laviruoja tarp vienų ir kitų… Legendinis „Sony Oxford R3“ garso pultas (tokių pasaulyje buvo pagaminta tik 37 vienetai!) jau seniai nebuvo turėjęs tokios apkrovos, bet rezultatas pranoko lūkesčius“, - pasakojo K.Mašanauskas.

 

Anot jo, stebėdami miuziklą, žiūrovai negali visapusiškai įsigilinti į muzikos ir teksto esmę. „Todėl yra įrašas ir libreto knygutė, kad kiekvienas iš šio kūrinio galėtų pasiimti tiek, kiek nori“, - sako K. Mašanauskas.

 

1. INFORMACIJA PIRKĖJAMS

 

Kompaktinius diskus galite įsigyti internetu www.tiketa.lt arba „Avia Solutions Group“ arenos kasose (Ozo g. 14, Vilnius), taip pat prekes galite užsisakyti/ rezervuoti paskambinę telefonu +370 6 180 74 05 (darbo dienomis I - IV nuo 8.00 iki 17.00 val., V nuo 8.00 iki 16.00 val.). Prekės rezervacijai taikomas papildomas 2 € mokestis.

 

2. PREKĖS PASIRINKIMAS

 

Pasirinkite norimą prekę ir kiekį (vnt.).

 

3. PREKĖS ATSIĖMIMAS

 

Prekę galite atsiimti „Avia Solutions Group“ arenos kasose (Ozo g. 14, Vilnius), jums atsiėmimas kasoje nieko nekainuos. Norėdami atsiimti prekę su savimi turėkite bilietą arba bilieto numerį. Prekę turite atsiimti per 30 kalendorinių dienų.

 

Jeigu gyvenate ne Vilniuje, už papildomą mokestį, yra galimybė kreiptis į mus dėl prekės atsiuntimo paštu. Dėl daugiau informacijos kreipkitės į info@tiketa.lt.

 

4. APMOKĖJIMO BŪDAI

 

Už rezervuotą prekę galite atsiskaityti:

 

a) Pavedimu (pagal išankstinę sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke);

 

b) Grynais arba kortele kasoje;

 

c) Elektronine bankininkyste;

 

5. PREKĖS GRĄŽINIMAS

 

Prekė gali būti grąžinama arba keičiama į kitą dydį arba modelį, jeigu:

 

a) prekė nebuvo dėvėta ar kitaip naudota;

 

b) prekė su etikete, originalioje (nepažeistoje) pakuotėje;

 

Prekė turi būti grąžinama per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos, būtina užpildyti grąžinimo aktą ir atsiųsti el. paštu info@tiketa.lt bei grąžinimo aktą pateikti su grąžinama preke.

 

Pinigai bus grąžinami per 5 darbo dienas.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMO AKTAS

 

Rekomenduojame prekę siųsti registruotu paštu (paštas išduos jums siuntos kvitą, pagal kurį galėsite matyti, kada siunta atkeliaus pas mus, bei galėsite surasti siuntą jeigu ji pasimestų).

 

Grąžinamas arba keičiamas prekes siųskite gavėjui:

 

UAB Tiketa („Avia Solutions Group“ arena, Tiketa kasos)

 

Ozo g. 14, Vilnius

 

LT-08200

 

Grąžinamos arba keičiamos prekės siuntimo išlaidas padengia Pirkėjas.Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Promostar, UAB.

Daugiau informacijos: Turite klausimų dėl prekės įsigijimo arba atsiėmimo? Kreipkitės +370 6 180 74 05.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje