Čekijos nepriklausomybei – 100 metų

Čekijos nepriklausomybei – 100 metų

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

PRAHOS MIŠRUS CHORAS (Čekija)

Meno vadovas ir dirigentas Jiří Petrdlík

Dirigentas JIŘÍ PETRDLÍK (Čekija)

Programa:

Bedržich Smetana – „Čekų daina“

Antonin Dvořák – Mišios D-dur („Lužanská“)

Antonin Dvořák, J. Breughauser – „Biblijinės dainos“

Antonin Dvořák, Leoš Janáček – Moravijos dvibalsės dainos

Leoš Janáček – Hukvaldų dainos

Lietuvių ir čekų liaudies dainos

Bedržich Smetana – Choras „Kodėl mums nelaukti?“ iš operos „Parduotoji nuotaka“

Prahos mišrus choras yra vienas iš geriausių Čekijos neprofesionalių chorų. Po įkūrimo 1945 m. jis greitai pelnė pagarbą ir populiarumą kaip ansamblis turintis platų repertuarą ir akcentuojantis XX a. čekų muziką. Choras sėkmingai koncertavo žymiausiose šalies bei užsienio scenose, pelnė daug apdovanojimų garsiausiuose konkursuose. Choras atstovavo čekų interpretavimo meną daugelyje koncertinių kelionių užsienyje: Europos šalyse, JAV, Kanadoje, Japonijoje, Izraelyje ir Egipte.

Dabartinį ansamblio repertuarą sudaro daugelis sakralinių ir pasaulietinių kūrinių nuo baroko ir klasicizmo, XIX a. čekų ir pasaulio kompozitorių kūriniai, taip pat šiuolaikinės muzikos kūriniai bei daugelio tautų liaudies muzikos dainos. Choras bendradarbiauja su žymiais profesionaliais orkestrais, solistais ir dirigentais. Reikšmingi choro pasirodymai – tai 2013 m. atliktas G. Verdi „Requiem“ kompozitoriaus 200 gimimo metinėms paminėti, trys „grand“ koncertai 2014 m. programoje „Čekų muzikos metai“, 2015 m. choro 70-mečio jubiliejinis koncertas, didžiosios gastrolės Kinijoje bei trijų Bohuslavo Martinů kantatų atlikimas 2016 m. profesoriaus Miroslavo Košlerio, išskirtinės asmenybės čekų chorvedybos scenoje, sveikinimo koncerte. M. Košleris buvo ilgametis šio choro meno vadovas ir įkūrėjas. 2010 m. jis perdavė chorą savo mokiniui, chorvedžiui ir dirigentui Jiříui Petrdlíkui.Renginio trukmė: 2 val., 1 po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vido Bareikio akustinis turas PO KAUKE

Vido Bareikio akustinis turas PO KAUKE

  • Rokiškis, Rokiškio kultūros centras
  • Spalio 22 d., 18:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 5 val. 8 min.
9,12 € 15,20 €
Pirkti
Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

  • Klaipėda, Klaipėdos dramos teatras, Teatro g. 2
  • Spalio 22 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 5 val. 57 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje