CHARKIVO OPEROS IR BALETO TEATRO ARTISTŲ KONCERTAS

CHARKIVO OPEROS IR BALETO TEATRO ARTISTŲ KONCERTAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjai:

CHARKIVO OPEROS IR BALETO TEATRO SIMFONINIS ORKESTRAS IR CHORAS (Ukraina)

Generalinis direktorius ir meno vadovas Oleh Orishchenko, vyr. dirigentas Dmytro Morozov

Solistai:

OLENA SHYRIAEVA (sopranas)

YULIA PISKUN (sopranas)

OLENA STARIKOVA (sopranas)

YULIA FORSYUK (sopranas)

NATALIA MATVEIEVA (mecosopranas)

ANNA DANICH (mecosopranas)

SERHIY HONTOVYI (tenoras)

ROMAN GORDEIEV (tenoras)

VOLODYMIR KOZLOV (baritonas)

VIACHESLAV STRELKOV (bosas)

Dirigentai:

DMYTRO MOROZOV

YURIY YAKOVENKO

 

Programoje:

I dalis

Ukrainos kompozitorių kūriniai, ukrainiečių liaudies dainos ir kita

II dalis

Carl Orff – Kantata „Carmina Burana“

Visos už bilietus surinktos lėšos bus skirtos Charkivo Mykolos Lysenko nacionaliniam akademiniam operos ir baleto teatrui.

Nuo gegužės mėn. pradžios Lietuvoje vyksta Charkivo Mykolos Lysenko nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro (Skhido Opera) gastrolės, kurias surengti padėjo karo iš namų išvarytus ukrainiečius pakvietęs Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras.

Charkivo Mykolos Lysenko nacionalinis akademinis operos ir baleto teatras (Skhido Opera), skaičiuojantis jau 146-ą sezoną, – vienas žymiausių savo regione, asociacijos „Opera Europa“ narys, kaip ir daugelis Ukrainos teatrų, atstovauja Europos kultūros vertybėms Ukrainoje. Tris ketvirtadalius teatro repertuaro sudaro Europos kompozitorių kūriniai. Pastaraisiais metais teatras ne kartą buvo laukiamas svečias Belgijos, Nyderlandų, Vokietijos, Lenkijos, Kroatijos ir kitų Europos šalių scenose. „Šias gastroles pavadinome Europos keliu, nes šiandien mūsų šalis, Ukraina, išgyvendama bene sunkiausią naujosios istorijos etapą, tęsia savo kelią į Europą,“ – rašoma teatro pranešime.

Filharmonijos klausytojams tai unikali galimybė pamatyti antrojo pagal dydį Europos operos teatro pasirodymą, pažinti Rytų Ukrainos muzikinę kultūrą ir paremti  menininkus, kurie dėl karo tėvynėje priversti sustabdyti kūrybinę veiklą.

Viso renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val. 45 min., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje