Cirkuliacija'21: Dienos bilietas

Cirkuliacija'21: Dienos bilietas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio! Dėl lietaus atšauktas 2021 m. birželio 12 d. Cirkuliacija'21: Dienos bilietas, Smalininkuose. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki 2021 m. birželio 28 d.

DIENOS BILIETAS galioja visiems trims pasirodymams pasirinktame mieste pasirinktą dieną:

Kaišiadorys - birželio 6 d.  programa:

12h Kanta Company (Lietuva) | Clothes and Us (Lietuva) 

17h  Teatronas (Lietuva) | Mood

19h ENT Company (Švedija) | Plast (Švedija)

Smalininkai- birželio 12 d.  programa:

12h Lizeth Wolk (Estija)  |Therapy

17h  Teatronas (Lietuva) | Mood

19h ENT Company (Švedija) | Plast (Švedija)

Raseiniai - birželio 13 d.  programa:

12h Kanta Company (Lietuva) | Clothes and Us (Lietuva) 

17h  Teatronas (Lietuva) | Mood

19h ENT Company (Švedija) | Plast (Švedija)

----------------------------------

Clothes and Us (Lietuva)

Premjera: 2021

Idėjos autoriai ir atlikėjai: Lyla Goldman, Eino Kaisanlahti, Kęstas Matusevičius, Aino Mäkipää

Drabužius dėvime kiekvieną dieną, jie būna įvairių dydžių, spalvų ir raštų. Mes praleidžiame daugybę valandų juos pirkdami, skalbdami, džiovindami, lankstydami, vilkėdami ir nusirenginėdami. Šiame pasirodyme drabužiai užvaldys pasaulį – pamatysite, kaip audiniai keičia formą ir atgyja. Žmogaus formos gobtuvai, šilku aptraukti vaiduokliai, ir judančios drabužių krūvos – visa tai sukuria drabužių valdomą pasaulį, siurrealistinį, bet atpažįstamą dėl jo artumo kasdieniam gyvenimui. Ką mums reiškia drabužiai? Kas mes be drabužių ir kaip jie mus keičia? Ar jie gali mus apsaugoti? Ką jie slepia? Drabužiams užvaldant mūsų pasaulį, mes pasineriame į prisiminimus ir istorijas, kurias jie nešioja ir kurias mes taip puoselėjam.

Sveiki atvykę į magišką drabužių pasaulį, kur seksime tris artistus ir gausybę žiūrovų padovanotų drabužių kelionę nuo įprastų namų darbų, kaip drabužių skalbimas, džiovinimas iki fantastinių būtybių, kurios atgimsta džemperiuose ar šilko juostose. Šiame cirko spektaklyje matysite įvairias cirko disciplinas, kaip kinų stulpas, oro akrobatika, objektų manipuliacija ir porinė akrobatika. Spektaklis skirtas vaikams ir šeimoms pavers jūsų namų spintas ne tik pilnas drabužių, bet ir prisiminimų, istorijų ir draugų.

----------------------------

Teatronas (Lietuva) | Mood        

Trukmė: 40 min.

Premjera: 2021 m.

Idėjos autorius ir atlikėjas: Džiugas Kunsmanas

Dramaturgija: Gildas Aleksa

Kompozitorius: Jokūbas Tulaba

Šiuolaikinio cirko monospektaklis    

Šis spektaklis – tai pasyvios būsenos akrobatinė išraiška. Virtualiose socialinėse erdvėse sąvoka „Mood“ naudojama, kai norima apibūdinti atpažįstamą situaciją, kai emocijos viršija visas žmogaus logiško elgesio ribas. Kūrybiniame procese koncentruojamasi į kritimą ir jo keliamus vaizdinius, bei „depresyvų kūną“, jo atpažįstamumą fizine bei psichologine prasme ir kaip toks pasyvus kūnas veikia aktyvias scenos menų disciplinas.

----------------------------------

Plast (Švedija)

Premjera: 2019 m. 

Scenoje: Hege Eriksdatter Ostefjells, Karoline Aamas, Love Kjellsson

Bendrakūrėjai: Circus Xanti, Mari Stoknes, Emma Laule, Ilona Jantti (Ilmatila), R.E.D, Sundsvalls Kommun, Swedish Arts Council (Kulturradet), Subtopia, Jatka78

Gyvos muzikos ir poetinio cirko pasirodymą „Plast“ atveria didingą kuklumo karalystę ir stipriai paliečia. 

Lėtas, jautrus ir labai asmeniškas darbas, nemoralizuodamas kalba ekologijos tema. Menininkai daug dėmesio skiria detalėms ir paprastoms medžiagoms – ledui ir virvei – kurie pasirodymo metu sutelkia žiūrovų dėmesį ir nepaleidžia jo iki pat spektaklio pabaigos.

Plastikas, plaukiojantis stebuklingai kaip jūra. Šviesa, liečianti jį mirgančiu šydu. Kūnas, suvyniotas į plastiką, pakabintas už plaukų, Išsiskleidžia, užlieja muzika. Du kūnai, su ledo luitais ant galvos, lipantys virve. Ar subalansuos pusiausvyrą? Kaip mes klausomės vieni kitų? 

Jaučiu, kaip ant kaktos tirpsta ledas. Šoku su plastiku, kuris užlieja vandenynus. Aš laikau tavo kūno svorį ant rankų ir tavo balsas užpildo mane visą. Man baisu, bet aš ne vienas. Mes esame čia dabar. Kartu.

Šviesa ir tamsa.

Garsas ir tyla.

Nuomonės:

Ledas taip pat dramaturgiškai ištirpsta ir galiausiai atsitrenkia ant grindų. Tai įvyksta po to, kai Hege Eriksdatteras Østefjellsas pasiekia žygdarbį, lipdama virve balansuoti ledo luitą ant galvos. 

-Danstidningen 2019 11 18

Tai gali būti tirpstančio poliarinio ledo vaizdas, susijęs su diskusijomis apie klimatą, tačiau taip pat – tai gali atspindėti pokyčius, šaltumą, grožį ir daug daugiau. Love Kjellsson su gyva smuiko ir sintezatoriaus muzika, dainavimu įrėmina vaizdą –  svajingu, taip pat šiek tiek atviru, primityviu ir nesenstančiu tradiciniu garsu. 

-Sundsvalls Tidning 2019 10 31

ENT yra menininkų kolektyvas, dirbantis su muzika ir cirku, kuriantys spektaklius, paliečiančius žmones. ENT laikydamiesi atvirumo, sąžiningumo ir paprastumo principų, kuria rūpindamiesi gamta ir tarpdiscipliniškumu. 

-----------------------------------

Therapy

Lizeth Wolk (Estija). Spektaklio eskizas

Spektaklio „Therapy” eskizas, kurtas šiuolaikinio cirko centro Cirko Sapiens (Lietuva) rezidencijoje.

Spektaklis, kuriame šešių žmonių akimis kalbama apie netektį, niokojimą, stresą ir tuštumą, apie žmones, kurie padarė viską, kas padėtų jiems atsigauti po nemalonių emocijų ir išgydytų sielą. Tikėdamiesi, kad esame pakankamai stiprūs, kad patys galėtume nešti savo naštą, iš tikrųjų nepastebime, kaip pamažu viskas griūva ir pradedame skandinti problemas keisčiausiose vietose, kad tik pabėgtume nuo savo pačių minčių. Viskas tęsiasi tol, kol protas atitolina mus nuo tuštumos. Griebkite taurę ar penkias, šokite, peržiūrėkite visus „Sostų karų“ sezonus, treniruokitės, kol iš nosies pradės bėgti kraujas, pabėkite nuo savęs. Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Teatronas, Asociacija

Daugiau informacijos: nkgteatronas@gmail.com.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje