ČIURLIONIO IR SKRIABINO KELIU. UNIKALUS PETER LAUL REČITALIS (​​​​​​​Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu)

ČIURLIONIO IR SKRIABINO KELIU. UNIKALUS PETER LAUL REČITALIS (​​​​​​​Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjas

PETER LAUL (fortepijonas, Rusija-Estija)

Programoje:

I dalis

MIKALOJUS KONSTANTINAS ČIURLIONIS

Noktiurnas fis-moll Nr. 1, VL 178

Noktiurnas cis-moll Nr. 2, VL 183

Aleksandras Skriabinas – 2 noktiurnai, op. 5

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis – 5 preliudai: H-dur (186), Des-dur (187), F-dur (188), c-moll (189), a-moll (230)

Aleksandras Skriabinas – 5 preliudai, op. 15

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis – „Mažoji sonata“

Aleksandras Skriabinas – Sonata Nr. 3 fis-moll, op. 23

II dalis

MIKALOJUS KONSTANTINAS ČIURLIONIS

„Tėve mūsų“ ir „Ruduo“, op. 17

„Lakštingala“, op. 19

„Fugetė“, op. 29

Preliudija d-moll, op. 33

ALEKSANDRAS SKRIABINAS

„Tragiškoji poema“, op. 34

4 preliudai, op. 37

„Valsas“, op. 38

Sonata Nr. 9, op. 68 „Juodosios mišios“

5 preliudai, op. 74

Poema „Į liepsną“, op. 72

 

Koncerto partneriai: VšĮ „Tytuvėnų festivalis“, M. K. Čiurlionio namai Vilniuje.

 

Nuolat koncertuojanti didžiosiose pasaulio scenose fortepijono žvaigždė PETERIS LAULAS Kauno filharmonijos publikai pristatys Aleksandrui Skriabinui ir Mikalojui Konstantinui Čiurlioniui skirtą programą, kurioje skambės abiejų dvidešimtojo amžiaus pradžios genijų noktiurnai, preliudai bei sonatinio žanro kūriniai. P. Laulas laikomas vienu svarbiausiu nūdienos A. Skriabino muzikos interpretatoriumi. Šiemet, minint 110-ąsias M. K. Čiurlionio mirties metines, atlikėjas į savo repertuarą įtraukė šio lietuvių kompozitoriaus kūrybą.

Pianistas P. Laulas (g. 1977) – Sankt Peterburgo valstybinės konservatorijos auklėtinis, mokėsi pas prof. A. Sandlerį. Aktyviai koncertuojantis pianistas yra įvairių tarptautinių konkursų laureatas. 2000 m. P. Laulas laimėjo I vietą tarptautiniame A. Skriabino pianistų konkurse Maskvoje. Kaip solistas grojo su Sankt Peterburgo filharmonijos, Marijos teatro, Maskvos simfoniniu orkestrais, daugeliu kitų orkestrų, diriguojant M. Šostakovičiui, V. Gergijevui, E. Klasui, J.-C. Casadesus, N. Aleksejevui. P. Laulo rečitaliai vyko pagrindinėse Rusijos scenose, jo klausėsi Paryžiaus, Niujorko publika, jis grojo Amsterdamo „Concertgebouw“, Utrechto „Vredenburg“, Bremeno „Die Glocke“, Monpeljė „Corum“, Tokijo „Opera City Hall“, Liuksemburgo filharmonijoje, Briuselio „Théâtre royal de la monnaie“ ir kitose salėse.

Po pergalės tarptautiniame A. Skriabino pianistų konkurse Maskvoje, šio rusų kompozitoriaus muzika tapo itin svarbi pianisto kūrybiniame kelyje. Jo diskografijoje, kurią išleido tokios kompanijos kaip „Harmonia Mundi“, „Aeon“, „Naxos“, „Marquis Classics“, „Querstand“, „Integral Classics“, „King Records“, „Northern Flowers“, dominuoja A. Skriabino fortepijoninė kūryba, įrašai muzikos kritikų ypač vertinami.

 

Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu (vaikams iki 16 m. negalioja). Renginių metu rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje