Claros Rockmore pasaulis

Claros Rockmore pasaulis

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Grojimas tereminu – tai lyg tapymas pirštais ore,“ – taip vienas garsus atlikėjas apibūdino „elektronikos pirmagimiu“ tituluojamą instrumentą. Lengvai su koloratūrinio soprano dainavimu sumaišomas tereminas prieš 100 metų buvo išrastas visai atsitiktinai, kuriant detektorius ir dujų tankio matavimo įtaisus. Nežemiško, bauginančiai patrauklaus garso instrumentą išskiria grojimo technika: garsai išgaunami keičiant rankų poziciją prie dviejų instrumento antenų.

Nepriekaištingai valdyti aikštingąjį tereminą geba vos keletas atlikėjų pasaulyje. Viena jų – pasaulio scenose atpažįstama smuikininkė, dainininkė ir teremino atlikėja KATICA ILLÉNYI (Vengrija). Kartu su 60-metį švenčiančiu Kauno pučiamųjų orkestru „Ąžuolynas“ (vyr. dirigentas Giedrius Vaznys), Katica Illényi atliks žinomų pasaulio ir Lietuvos kūrėjų melodijas.

Koncertas skirtas pirmosios teremino virtuozės, Vilniuje gimusios litvakų kilmės smuikininkės Claros Rockmore (1911-1998) 110-osioms gimimo metinėms paminėti.

Daugiau informacijos: https://kaunosantaka.lt/renginys/claros-rockmore-pasaulis/

Projekto organizatorius: koncertinė įstaiga „Kauno santaka“ (vadovas Vaidas Andriuškevičius)

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Rėmėjai: Geros valios fondas, Kauno žydų bendruomenė, Tautinių mažumų departamentas prie LR Vyriausybės, Tiketa

Informacinis rėmėjas: Kauno diena

Partneriai: Kauno valstybinė filharmonijaAtlikėjai:

KAUNO PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKIESTRAS „ĄŽUOLYNAS“ (vyr. dirigentas Giedrius Vaznys)

Katica Illényi (tereminas, Vengrija)

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 5 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno santaka, KĮ

Daugiau informacijos: www.kaunosantaka.lt info@kaunosantaka.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje