Comic Con Baltics – populiariosios kultūros renginys

Comic Con Baltics – populiariosios kultūros renginys

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Bilietai brangs lapkričio 25 d.

Comic Con Baltics – tai ilgą tradiciją turintis populiariosios kultūros fenomenas, kuris pagaliau rengiamas ir Lietuvoje! Tai bus didžiausias Baltijos šalyse ir pirmasis Lietuvoje organizuojamas tokio tipo renginys.

Tik „Comic Con Baltics“ dalyviai turės galimybę susitikti su žvaigždėmis iš „Sostų karų“, „Hario Poterio“, „Žvaigždžių karų“, „Deadpool“ filmų. Diskusijas su pasaulinio garso įžymybėmis moderuos Justinas Jankevičius, Vaidas Baumila, Lukas Ramonas. „Laisvės TV“ su Andriumi Tapinu taip pat ruošia specialų filmavimą.

Norintys sukelti pavydą draugams, galės įsiamžinti ant „Sostų karų“ esminio atributo – geležinio sosto ar populiariausiuose automobiliuose iš žymiausių kino filmų. Juk smagu bent akimirkai pasijausti kietu sėdint Džeimso Bondo taip mylėtame 1976 metų Lotus Esprit S1. Neįdomu? Tuomet, šok į Betmenobilį ar DeLorean, su pastarąja reikia elgtis atsargiai, nes nenorime, kad renginio svečiai grįžtų atgal į ateitį. Na nebent tik tam, kad dar kartą atvyktų į Comic Con Baltics!

Besidomintys kino naujienomis, bus pirmieji, kurie išvys naujausius lietuviškų kino filmų pristatymus. Kūrybinės komandos ne tik papasakos apie tai, kas vyko užkulisiuose, bet ir parodys išskirtinę medžiagą.

Vienas iš spalvingiausių, muzikaliausių „Comic Con Baltics“ renginių – Cosplay konkursas. Į jį, parodyti savo sukurtų personažų kostiumų ir specialių šou atvyksta dalyviai net iš 8 pasaulio valstybių, rengiama daugiau nei 150 pasirodymų. Tai puiki galimybė susipažinti su Lietuvos ir pasaulio Cosplay entuziastais bei pačia, taip sparčiai visame pasaulyje populiarėjančia Cosplay kultūra.

Tai taip pat yra ir šeimai draugiškas renginys. Čia veiklos ras visi ir patys mažiausi superherojai, ir jų tėvai. Specialioje vaikams skirtoje erdvėje juos linksmins animaciniai herojai, „Kakė Makė“, jie bus kviečiami žaisti įvairiausius kūrybos, loginio mąstymo ir geros nuotaikos reikalaujančius žaidimus, šokinėti ant batuto ar statyti LEGO miestus.

Stalo žaidimų gerbėjai galės susipažinti ne tik su naujausia pasauline produkcija, bet ir pamatyti, kokie žaidimai buvo populiarūs anksčiau. Ekstremalai kviečiami savo galimybes patikrinti specialiame išgyvenimo bunkeryje ar bėgant nuo zombių iš populiariojo serialo „Vaikštantys numirėliai“ (angl. The walking Dead).

Renginio organizatoriai žino, kad „Comic Con Baltics“ vyks tuomet, kai visi po truputį pradeda kaupti dovanas Kalėdoms. Tad, prekybinėje erdvėje Jūs galėsite rasti visko, ko tik širdis geidžia. Nuo mažiausių kasdienybėje sutinkamų smulkmenų iki specifinių ir tik parodoje randamų kolekcinių daiktų, figūrėlių, komiksų ir kitų įdomybių. Tai gali būti puiki dovana draugui arba... sau.

Beje, sklinda gandai, kad į renginį žada atvykti naujas Lietuvos superherojus. Tad, nepraleiskite progos įsigyti pigiausius bilietus į renginį, kol jų dar yra!

Bilietai renginio dieną brangs.

Comic Con Baltics – čia susitinka herojai!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

VIENOS DIENOS BILIETAS: Su šiuo bilietu būsite pakviestas į superherojų pasaulį, kuriuo mėgausitės su pačiais įdomiausiais žmonėmis. Pokalbiai, aktoriai, Cosplay, žaidimai, įvairiausi suvenyrai ir dar daugiau. Tik vienai dienai.

DVIEJŲ DIENŲ BILIETAS: Kaip ir vienos dienos bilietas tik dvigubai daugiau pramogų. Su šiuo bilietu būsite tikri, kad nieko nepraleisite. Net jei kažką praleisite pirmą dieną – ne bėda, nes tą bus galima pamatyti antrąją dieną. Taipogi gali būti, jog tam tikri svečiai renginyje bus tik vieną dieną, todėl jų taip pat nepraleisite!

ŠEIMOS BILIETAS: Žinome, kad tokiais renginiais mėgautis smagiau su visa šeima, tad kviečiame visus jos narius. Jei jūsų vaikai yra iki 7 metų, jie į renginį pateks nemokamai (2 vaikai vienam mokančiam suaugusiui). Jei vaikų amžius viršija šią ribą, atsiveskite juos už geresnį kainos pasirinkimą. Bilietas galios 2 suaugusiems ir 2 vaikams, 2 suaugusiems ir 1 vaikui arba 1 suaugusiam ir 2 vaikams.

SUPERHEROJAUS BILIETAS: Šis bilietas skirtas labiausiai užkietėjusiems superherojams. Būsite visiškai išskirtiniai ir tiesiog praskriesite pro kitus. Šis bilietas garantuos: atskirą įėjimą į renginį be jokių eilių dvi renginio dienas, oficialius Comic Con Baltics marškinėlius, 1 bilietą pasirinkto aktoriaus autografui ir 1 bilietą nuotraukai su pasirinktu aktoriumi.

COSPLAY DALYVIO BILIETAS: Visiems Cosplay profesionalams – mes jūsų laukiame. Kiek įmanoma daugiau. Jei pasiruošėte kostiumą ir užsiregistravote konkurse – šis bilietas skirtas jums. Pusė kainos, dvigubai daugiau smagumo! Bilieto kodas Jums bus išsiųstas po dalyvio registracijos tinklalapyje www.ccbaltics.com.

Visi svečiai yra be galo užimtos asmenybės ir dėl tam tikrų su darbu susijusių įsipareigojimų gali atšaukti savo pasirodymą renginyje. Dėl svečių pasirodymo atšaukimo organizatoriai neatsako ir pinigų už bilietą negrąžina.

Atlikėjai:

Deadpool aktorius Stefan Kapicic

Sostų karų aktoriai: Dean-Charles Chapman ir Ian Mcelhinnet

Cosplay meistrės Santatory, TimeForLemonTea, Kairi

Policijos akademijos žvaigždė Michael Winslow

Specialiųjų efektų kūrėjai: Oskaro laureatas Gene Warren Jr. ir Gene Warren III

Komiksų kūrėja Sarah Andersen

„Hario Poterio“ žvaigždė Josh Herdman

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 7 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Buvau Kine, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.ccbaltics.com

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

„Brangioji Mokytoja“ pagal L. Razumovskajos pjesę ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

„Brangioji Mokytoja“ pagal L. Razumovskajos pjesę ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Sausio 22 d., 18:30 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
6 d. 8 val. 15 min.
7,50 € 15,00 €
Pirkti
Buvusių moterų reikalai 3

Buvusių moterų reikalai 3

  • Ukmergė, Ukmergės kultūros centras
  • Sausio 23 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
37 d. 6 val. 7 min.
10,71 € 15,30 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

Galioja iki: 02-09

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje